Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Срещи в София събота или неделя?


Препоръчано мнение

Мммм да :) За нас остава само да решим самоходното бедствие с нас или с баба да е http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_thumbup.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Софиянци - крайно несериозни се оказахте :) язък за хубавото време дет поръчахме

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Така е, не бяхме много, но пък си изкарахме страхотно. :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз излязох много тъп, реших, че е за 11.10. :icon_doh:

Иначе как ще пропусна "посядването".

Редактирано от Bogdan Hlebarov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 месеца ...

Времето се пооправи и ще става още по-топло! :icon_thumbup:

Айде давайте предложения за дата на поредната Витошка среща - обедно BBQ или вечерна механа :)

 

П.П. Все пак преди рожденния ден на клуба да направим поне една.:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За барбекю незнам ама става за по бира тази събота или неделя! навит съм! Ако има достатъчно народ за барбекю също ще се поява ! :drinks: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Барбекюто ми е в багажника заедно с въглищата от 2 седмици , но за толкова години и различни :mitsu-smiley: не успях да проследя кога и къде е сбирката! Жената също е с :mitsu-smiley: и се надявам и тя да иска и да може да дойде ! :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Барбекюто ми е в багажника заедно с въглищата от 2 седмици , но за толкова години и различни :mitsu-smiley: не успях да проследя кога и къде е сбирката! Жената също е с :mitsu-smiley: и се надявам и тя да иска и да може да дойде ! :-)

Да се надяваме,че някой по-деен от нас ще даде старт за тази неделя?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги извинявам се нов съм във форума, но къде се събирате Събота и Неделя ? И събирате ли се все още ? Мнго ще се радвам да се присъединя с моето Мицу и да се порадвам на вашите :plane:

 

Благодаря и поздрави :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Срещите се провеждат на Национален Исторически Музей (НИМ) Бояна . На самия паркинг пред него! Другия пункт за барбекю са Бонсови поляни . Въпроса е , че трябва да следиш темата за да разбереш ще има ли няма ли да има. Срещите са редки. Не са всяка събота или неделя. А когато са почивни дни като сега по няколко навързани просто никого не чакай да пише , повечето са разход от София . Общо взето по темата може да разбереш колко са чести срещите. Поздрави ! :icon_blush:

Редактирано от МИХТИ
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Срещите се провеждат на Национален Исторически Музей (НИМ) Бояна . На самия паркинг пред него! Другия пункт за барбекю са Бонсови поляни . Въпроса е , че трябва да следиш темата за да разбереш ще има ли няма ли да има. Срещите са редки. Не са всяка събота или неделя. А когато са почивни дни като сега по няколко навързани просто никого не чакай да пише , повечето са разход от София . Общо взето по темата може да разбереш колко са чести срещите. Поздрави ! :icon_blush:

 

 

 

Благодаря за отговора колега :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...
  • преди 2 седмици ...

КОЛЕГИ ЖЕЛАЕЩИ ЗА НЕДЕЛЯ НИМ БОЯНА ???

3.7.2016 - БАРБЕКЮТО МИ Е В БАГАЖНИКА !

:mitsu-smiley:

Редактирано от Kalin Traichev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса е да се съберем! Колега от мен имаш +1 Галант .

 

Надявам се и едно приятелче да дойде с VR-4. Казвай само час и да се организираме !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм си запланувал някои неща, ама фиксирайте час и ще дойда поне за малко :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

НИМ 10.07 9-10 Часа съм там Лесно ще ме познаете Галант Грозен , Не мит от Сватбата и Червен Броня (по принцип е Зелен).

Ветровете Не ме плашат нито пък Барбекюто , редовно ходим по полянки , Витоша и т.н. ! Мезе и бира да има :-) + един Колт сребърен 5ца на Жената :-) :mitsu-smiley:

Чакам мноого хора да дойдат Искрено се надявам !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...