Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Срещи в София събота или неделя?


Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

СРЕЩАТА СЕ ОТЛАГА ЗА СЛЕДВАЩАТА СЕДМИЦА 28-ми неделя

 

Поради дъждовете поляните отпадат, на НИМ също няма да можем да се съберем заради ретро ралито, което ще се провежда тогава там :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бих предложил като резервен вар . Паркинга на камбаните . Още като влезеш след моста в ляво. Но проблема е дъжда и го дават добре да вали. Близо 8 л на м2.

Но по принцип като резервно място какво мислите за там или горния преди самия монумент в горичката ?

Редактирано от МИХТИ
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Програма :

RETRO RALLY BULGARIA

20 – 21.06.2015 г.

ПРОГРАМА:



Събота 20.06 – 08:00 административен и технически преглед

09:30 – техническа конференция

10:00 – откриване на състезанието

10:15 – Старт на Етап 1

Неделя:

11:00 – старт на етап 3

15:00 – финал и награждаване

 

Може пък и паркинга на НИМ да е свободен около следобеда.

Редактирано от meltin
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

с оглед на това че чакаме колеги от Пловдив и Стара Загора, е кофти да ги разходим за час два, а и времето се очертава скапано, така че остава промяната за другата неделя

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, децата казаха, че "ралито" "май че беше интересно".

Също така се задава откъм Вигоша такъв облак, че сигурно "ще има изкривявания на време-пространствения континиум" :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ха ха ха ! Айде в черната дупка :icon_rock: . Прехвърляме се в 2003 и си вземаме чисто ново ГАЛАНТЧЕ .После пак през трапа и в наши дни :icon_thumbup: Бройте ме за неделя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам и тази почивка пак ще е мокра :icon_crying: ! Ако имате мерак може се видим в някои закрит паркинг . Например на РИНГА на околовръстния?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

28.06 ? НИМ ? В колко часа ?

 

За сега плановете са

Бонсови поляни - 13:00 в неделята.. стига времето да не е скапано... Ако пак вали тогава сбирка на НИМ и може някъде на закрито да похапнем.

 

В събота ще напишем окончателно мястото

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:) и тъй, утре около 13.00 на поляните, ако някой не е на ясно къде са да пита :D
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Как се стига до тези поляни? Пуснете някаква карта моля.

Това е пуснала колежката във фейса като ориентир: https://www.bing.com/maps/default.aspx?v=2&pc=FACEBK&mid=8100&rtp=adr.~pos.42.652267418658_23.192314302614_Bonsovi+Polyani_Sofia%2C+Bulgaria&cp=42.652267418658~23.192314302614&lvl=16&sty=r&rtop=0~0~0~&mode=D&FORM=FBKPL6&mkt=en-US

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:D Дечи, бира и мезе, а иначе... 12.45 ще чакаме на лукойла който е малко след като се влезе в горна баня от околовръстното, за който ще дойде по късно, вкарайте в навигацията улица Обзор.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Минтов гледа и позира като момъка от емблемата на Росфилм http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_thumbup.gif

Вероятно в светлото бъдеще на мицубиши...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Минтов гледа и позира като момъка от емблемата на Росфилм http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_thumbup.gif

Вероятно в светлото бъдеще на мицубиши...

 

Тц, Минтов е фен на Газпром, а не на Россфильм :):):)

 

А на следващата снимка можеш да го видиш и да работи, което не е типично :).

Редактирано от Т. Минтов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Всяка събота и неделя ли се събирате? Някакъв точен час евентуално? Без да се сърдите, но това Бонсови Поляни само съм го чувал. Никаква идея нямам къде е. Ако някой тръгва от центъра може да ми пусне на лично тел за да се чуем и съберем. Освен мен има още поне трима фена дето ще искат да се присъединят. Два Глиганта и едно горско Панчерево.

ПС. Както е казал мечо Пух - Колкото повече, толкова повече!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всяка събота и неделя ли се събирате? Някакъв точен час евентуално? Без да се сърдите, но това Бонсови Поляни само съм го чувал. Никаква идея нямам къде е. Ако някой тръгва от центъра може да ми пусне на лично тел за да се чуем и съберем. Освен мен има още поне трима фена дето ще искат да се присъединят. Два Глиганта и едно горско Панчерево.

ПС. Както е казал мечо Пух - Колкото повече, толкова повече!

Колега, без да се сърдите :), но ако човек има желание, може да открие всяко място в БГ мапс, Гугъл мапс и още каквито мапс се сетите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за разяснениет. Разбарх дали се събирате в събота или неделя. Разбрах и от колко часа. Също така разбрах и къде точно на тези поляни е сбирката. Просто трябвало да гледама в мапса и другите ги-пи-еси вместо да попитам. Ок! Тенкю мен :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

:) Привет колеги от София. Предлагам ви една срещичка да спретнем на 04.10.2015 на паркинга на Националния Исторически Музей - Бояна. Естествено, с последващо посядване на заведенийце. Колегите които имат да получават членските си карти и им е по лесно да предадат членския си внос на ръка, ще могат да свършат и таз работа :) :drinks: :mitsu-smiley:

 

линк към събитието във FB групата

 

https://www.facebook.com/events/492427990925909/

Редактирано от Juliana
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...