Премини към съдържание

Срещи в София събота или неделя?


Препоръчано мнение

И аз искам ,но и жената иска да я водя на Витоша на разходка, така че не знам дали ще успея..........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ъъъъ.... аз такова.... да попитам..... организират ли се регулярно срещи на клуба в ден от месеца на определено място? С удоволствие бих присъствал на една такава.

 

 

Време е за първата ми среща с Вас!Само казвайте кога и съм там с Галанто :Д!

Хайде, колеги...ще се радваме да ви видим на днешната среща :)

 

Миии, аз. Ако все още ме искаш. :icon_confused: :icon_n_blusha:

Абе ти само ми ела... :nunjaku: :P

 

И аз искам ,но и жената иска да я водя на Витоша на разходка, така че не знам дали ще успея..........

Пламка, ако закъснееш - знаеш къде да ни намериш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здр колеги, от съвсем скоро съм горд член на този клуб. Ще се радвам да се запознаем на някоя среща. Доколкото разбрах неделя от 15:00 или 17:30 ч. Само че мястото не ми стана много ясно. Тези инициали НИМ или нещо от сорта какво означават? :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здр колеги, от съвсем скоро съм горд член на този клуб. Ще се радвам да се запознаем на някоя среща. Доколкото разбрах неделя от 15:00 или 17:30 ч. Само че мястото не ми стана много ясно. Тези инициали НИМ или нещо от сорта какво означават? :)

НИМ - Национален Исторически Музей :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

НИМ - Национален Исторически Музей :)

 

Ехеее знаеш ли колко време се мъчих да налучкам какво е точно НИМ. Много ти благодаря колега, в неделя съм там.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще намина.....................ама по-другата неделя! http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/haha.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Който реши да ходи,нека потвърди тук !

 

Аз сега се връщам от риболов и биричките са ми в повече за шофиране :drinks: , така че ако на някои съм му по път, може да мине да ме вземе от всяка една станция на метрото :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...