Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Срещи в София събота или неделя?


Препоръчано мнение

От доста време ми се иска да дойда и днес ще го направя. Напук на всичките си проблеми ще се появя на срещата за да се запозная с колегите :drinks: .

Ей това е приказка... :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще гледам да мина, че на последък нещо много неизвинени ще ми станат :)

 

 

Теб ще те третираме като нов,по процедурата....хвърляне в Боянската река....за добре дошъл :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мдаа, много ме е яд...

Както се казва: "Домашни сметки на пазар не вървят!"

 

Не успях да дойда на срещата, поради "неотложни" причини(според жената). :D

Който е построил "Карфур", никога да не се качи на "Mitsubishi"!

Заклевам го! :D

Другата неделя обаче, ако има среща, зарязвам всичко и идвам. :drive:

Редактирано от Ramiress
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еййй колко много народ реши да дойде като разбра че даването не е задължително. :icon_thumbup:

Споко бе не съм циция нито пък скръндза бях в Пловдив до преди малко....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добра срещичка се получи, бравос. :icon_thumbup:

http://img530.imageshack.us/gal.php?g=02052010589.jpg

Редактирано от atila
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега Ramiress аз съм на път да опитомя жената с срещичките на :mitsu-smiley: вече втора среща стигаме до паркинга на НИМ и неможе да прекрачим до ОМВ да пием по кафе с колегите и на сянка да полафим за любимата марка.Първия път я излъгах че я водя на разходка и приятно я изненадах с срещичка на :mitsu-smiley: нооооооооо тя не беше изненадана и недоволно ми каза -" Поне да беше ми взел клюкарско списание да чета докато те чакам " , втория път път просто и казах - " Искаш ли да те черпа едно клюкарско списание аз докато съм на срещата на Митсубиши " .Тааа неможахме да прекрачим до ОМВ да пием кафе с колегите с простото оправдание че щели сме да говорим за коли а тя щеше да скучае. Ако има колеги които се чудят защо след НИМ си тръгвам тайно е именно заради това. А колега Ramiress пробвай с нещо като мен да хипнотизираш жената а аз имам една седмица да измисля нещо оригинално за следващата неделя :) Поздрави:Ersho

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Следващият път я излъжи направо да остане вкъщи, бре колега! :D :D :D

А на ОМВ-то малко си говорим за коли и повече за жени...хаха

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм на линия. Новата колежка да не забрави да дойде, че...........................ще се наказваме. :D :D :D

 

Сори, ама бях на барбекю на Витоша цял ден!! И дори се здравиах с един храст.. (ама не ми се разказва, че ме е яд)

 

Теб ще те третираме като нов,по процедурата....хвърляне в Боянската река....за добре дошъл :D

 

Мен не ме третирахте така.. Даже много приятно приятно ми беше!! :icon_thumbup:

 

А и идея си нямам къде е НИМ.. Обаче някой ако има едно post-8437-1272840750,8099_thumb.jpg, хич не бих отказала да се повозя.. Нагличко, а? :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Следващият път я излъжи направо да остане вкъщи, бре колега! :D :D :D

А на ОМВ-то малко си говорим за коли и повече за жени...хаха

 

Май май ще си остане вкъщи чеее видяя като пиша поста в форума и малко се разсърди,с две думи улесни ме да не я подлъгвам за каквото и да било :icon_dance: :icon_dance: :icon_dance: :mitsu-smiley: :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,колеги.НИМ или ОМВ защото реших, най после и аз да доида ако може, и ако не ми се обадят да ходя на работа. Ще се радвам да се запознаем. :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Вчера пред НИМ се ошашавих бе хора,къде съм тръгнал с мойта печка при КЛИТЕ :icon_hmm: .Даже и емо докара неговата острилка 300 коня галант. :icon_clap: . Извиняваите че бях повече като наблюдател,ама нямам думи. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Вчера пред НИМ се ошашавих бе хора,къде съм тръгнал с мойта печка при КЛИТЕ http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_hmm.gif .Даже и емо докара неговата острилка 300 коня галант. http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_clap.gif . Извиняваите че бях повече като наблюдател,ама нямам думи. http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_thumbup.gif

 

350 коня е по-скоро галантът на Емо. Но тук няма значение мощността, а фенството, меракът и сладките приказки. Винаги си добре дошъл и да ни извиниш, че не ти обърнахме достатъчно внимание.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

здравейте колеги нов съм в форума и се здобих на скоро с едно галантче ще се радвам да кажете каде и кога се виждате ще се радвам да доида на някоя сбирка :) даже ако може и стикерчета да си зема от някои :) тъкмо да кажете мнение за галанта :) може някои да го е засичал много хора ми казват 4е е перла но не сам сигурен сива е поприцип и е с номер СА7325 :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...