Премини към съдържание

Срещи в София събота или неделя?


Препоръчано мнение

Колеги навън вали дъжд но мисля че не се отлага срещата?

 

И да дуе и да вее хич ни неееее,нали сме с коли,бре колега?Да му мислят моторджийте и вело-рокерите.:D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И да дуе и да вее хич ни неееее,нали сме с коли,бре колега?Да му мислят моторджийте и вело-рокерите.:D

 

Ценов, то и ти спадаше към тази група... ако не ме лъже паметта де ;) Иначе и аз ще намина за малко.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малко колеги бяхме но важното че бяхме :) надявам се идващата неделя да сме повече :)

Аз мисля следващата неделя да ям агне,пък вие се срещайте. :icon_n_whistling:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За Великден, май всички Граждани ще са по родните си места (муахахахаха), обаче аз съм на линия в неделя. :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За Великден, май всички Граждани ще са по родните си места (муахахахаха), обаче аз съм на линия в неделя. :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup:

Аз съм си тук бре,но мисля да ям и пия... :) Ще се надумкам с вакло ягне,зелена салата и люта ракия... :wacko:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм си тук бре,но мисля да ям и пия... :) Ще се надумкам с вакло ягне,зелена салата и люта ракия... :wacko:

 

Да не пропуснеш червеното вино, ей....

http://www.vbox7.com/play:e13bc1de

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм си тук бре,но мисля да ям и пия... :) Ще се надумкам с вакло ягне,зелена салата и люта ракия... :wacko:

 

Предлагам на всички,които ще се видим в неделя да направим организирано посещение на Пешо!(щом Мохамед не отива при планината,то планината отива при Мохамед)Както си му е редът в колона с мицките.Гледам,че ще има и с какво да се отсрами,почерпи,не че НИЙ си падаме по яденето и пиенето,ама............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еми аз съм на линия стига да не излезе нещо належащо да отложа Митсу сбирката,то верно великден идва аз не бях се замислял но ще питам жената да не стане така чее да се ходии в Плевен на велик ден и там да видя колегите какво правят :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам на всички,които ще се видим в неделя да направим организирано посещение на Пешо!(щом Мохамед не отива при планината,то планината отива при Мохамед)Както си му е редът в колона с мицките.Гледам,че ще има и с какво да се отсрами,почерпи,не че НИЙ си падаме по яденето и пиенето,ама............

Aз ще съм "скрит"из Бистришките гори и даже с кучета немоЕ ме намерите... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз..........................................няма да идвам :D

 

Аз пък ще намина през НИМ,а после и през вас,както ти обещах,но не знам през Овча купел или през Бистрица????????????

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък ще намина през НИМ,а после и през вас,както ти обещах,но не знам през Овча купел или през Бистрица????????????

 

Да,да,ама не.Няма да минавам,отвори ми се голяма маса и цяло агне на ШИШ.Тъй,че прощавайте,ама другия път!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да,да,ама не.Няма да минавам,отвори ми се голяма маса и цяло агне на ШИШ.Тъй,че прощавайте,ама другия път!

 

 

Ей, пусто ядене и пиене. Може ли на това време да се забиеш на масата и да се тъпчеш като невиждал.

Аз ще намина. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей, пусто ядене и пиене. Може ли на това време да се забиеш на масата и да се тъпчеш като невиждал.

Аз ще намина. :icon_thumbup:

 

Вожде,не се сърди бре брат,мислех да дойда.Ма кат ме изненадоиха не можах да откажа,агънцето за мен специално били нарочили.............ко да прая,тъй ли се оставя агнешки труп на произвола,бре??????????

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Tази неделя ще идва ли някой на НИМ ???

Тази неделя вече няма какво да ме спре и съм там аз и моето Митсу Ленсър :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...