Премини към съдържание

Срещи в София събота или неделя?


Препоръчано мнение

В неделя го дават 23 градуса, перфектно време за сбор. Хайде елате ПОВЕЧКО.

15.00, НИМ :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Редактирано от atila
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, но без мен :icon_crying: на работа съм :icon_censored:

 

Нищо,бре Влади:D..............можеш и с патрулката :cop:да дойдеш!Но да не взимаш кочаните с актове и фишове,че:gun2:!..............................шегичка:rofl::hysterical:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пак там ли? Аз се надявах като се пооправи времето да се вразумите........

Роско,нека се стопли още малко и ще ти дам оферта... :sun::skara:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,ПОЗОР,Варненци утре се събират на кръчмичка :essen: ,Плевенчани на пикникче :skara:,а Ний.на.................................плаца:wacko2:!!! :heat: Предлагам на утрещната среща приоритетно да обсъдим място подходящо за сбирки,на което можем да задоволим низшите си страсти!А именно Иедене,пиене и тези три нещица.Очаквам предложения,имате една нощ за размисъл.Моля,бъдете креативни и заповядайте с конкретни решения.Благодаря!:mersi:

Редактирано от tzenov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хи-хи.....

Ще ви дойде акъла у главата - ама къснооооооооо...............:P

Хахаха, айде сега...ще се сетят и колегите за ядене и пиене, то им хареса на нашата среща предният път:)

 

Все пак жена съм, вълнуват ме и тенджерите за пържолите...:) не обичам студени пържоли. :))

 

Колеги и да знаете, да не ми се смеете, може да се наложи да карам някой да ми паркира колата. :)

Редактирано от Mirama
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,ПОЗОР,Варненци утре се събират на кръчмичка :essen: ,Плевенчани на пикникче :skara:,а Ний.на.................................плаца:wacko2:!!! :heat: Предлагам на утрещната среща приоритетно да обсъдим място подходящо за сбирки,на което можем да задоволим низшите си страсти!А именно Иедене,пиене и тези три нещица.Очаквам предложения,имате една нощ за размисъл.Моля,бъдете креативни и заповядайте с конкретни решения.Благодаря!:mersi:

Аз какво да ви обяснявам , и аз не знам...... Отколе протестирам - ама вие - плац, та плац....

Утре ще взема да дойда да обсъдим конкретно плановете занапред, че така - не може... да се даваме на Дъ Ге-то......

СРАМ.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Колеги и да знаете, да не ми се смеете, може да се наложи да карам някой да ми паркира колата. :)

 

Мира, на теб - последно кой и къде ще ти паркира бубуто?

В Софето или в Дагето.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха, айде сега...ще се сетят и колегите за ядене и пиене, то им хареса на нашата среща предният път:)

 

Все пак жена съм, вълнуват ме и тенджерите за пържолите...:) не обичам студени пържоли. :))

 

Колеги и да знаете, да не ми се смеете, може да се наложи да карам някой да ми паркира колата. :)

 

Колежке,сбъркала си нещо темичката май:hysterical:!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе то се ошашках вече къде да пиша. :) вярно съм сбъркала темата, ама нищо, ще ми простите..:)

Вальо, до София чак няма да ходя, пък и те там нито ядат, нито пият...не е за мен тая работа. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тоя с патрулката първо го навивах да се снимаме,но той се уплаши и тръгна да бяга.Успокоихме го,че няма да има снимки и се върна.После му предложих да си направим по-един ластик,но нещеше.Накрая му исках патрулката,да я тествам с включени сирени и буркани:cop: ,и човека не издържа и възира:rofl:.Иначе пич беше!

Редактирано от tzenov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тоя с патрулката първо го навивах да се снимаме,но той се уплаши и тръгна да бяга.Успокоихме го,че няма да има снимки и се върна.После му предложих да си направим по-един ластик,но нещеше.Накрая му исках патрулката,да я тествам с включени сирени и буркани:cop: ,и човека не издържа и възира:rofl:.Иначе пич беше!

Голямо шоу е щяло да бъде :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И наградата за ТОП драйвър на годината се присъжда на: Бай... :hysterical:

Редактирано от JokerK
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги за всяка неделя в 15 часа важи ли? Ако важи и аз съм там с моето Митсу Ленсър :)

Да важи рядко има изключения, но ако следиш темата винаги ще знаеш кога ще е срещата. Ще се радваме да увеличиме бройката да стане групата малко по стабилна :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да важи рядко има изключения, но ако следиш темата винаги ще знаеш кога ще е срещата. Ще се радваме да увеличиме бройката да стане групата малко по стабилна :)

 

Супер, там съм неделя 15 часа :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...