Премини към съдържание

Секретни болтове


f18

Препоръчано мнение

Здравейте,

Очаквам след седмица-две и аз да съм с нов лансер.

Да ви попитам какви серкретни болтове е удачно да се сложат и откъде евентуално да се снабдя с тях.

Ще съм благодарен на всяко едно мнение по въпроса.

Знам че такава една мярка пречка само за начинаещите крадци, ама все пак искам да я предприема ...

Мерси

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Първо вземи колата. Секретните болтове се избират в зависимост от типа на нормалните. А те са обикновенно различни за различните типове джанти. Вземаш колата, намираш къде продават секрети, развиваш единия болт или гайка и по него подбирате секретния. Нагласи минимум 25-30 лева за комплект.

Ако си от София, моите ги взех от магазин по Сливница, от центъра посока края на града в ляво, под един блок срещу Кенар. Първо минаваш пресечката със Опълченска, минаваш край ШЕЛ (остава ти в дясно) и преди следващия светофар ще ги видиш в ляво под блока - М-комплект май се казваха.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

М даа Колега и мойте са от БС. Когато взех колата болтовете бяха вече сложени. Както казваш чиста работа.

 

P.S:Имам едни въпрос Колеги по болтовете почват едни петънца да се появяват мирише ми на ръждица или нещо такова. Та питането ми е как да премахна петънцата така ,че трайно да изчезнат .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моите са от М-Комплект на Сливница и Д. Петков. Има богат избор за каквито се сетиш коли.

Взех си два комплекта, че зимните и летните гуми ги слагам на различни джанти и дупките са им различни. Цените в М Комплекта са прилични - както каза колегата около 30-35 лв. за комплект. А с единия комплект даже ми подариха и ключодържател за Тойота, та жената го отнесе :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Все пак трябва да се има предвид че от БС един комплект секретни болтове е над 100 лева, така че който мисли да ги взима оттам да си прави добре сметката.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най-добрия вариант е като се застрахова автомобила са записват и джантите цената на джантите фактура и др.

Като се маркира автомобила правят снимки на цялата кола и джантите.

Това е според мен най-добрия вариант и спиш спокойно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най-добрия вариант е като се застрахова автомобила са записват и джантите цената на джантите фактура и др.

Като се маркира автомобила правят снимки на цялата кола и джантите.

Това е според мен най-добрия вариант и спиш спокойно.

 

Няма застраховател, който да покрие свалени джанти, а вече сигурно не остана и такъв, който да ти ги плати - ако си ги размазал в дупка или някаква друга нередност по пътя. Защото няма кой да ти даде протокол, че това не е причинено от пиян водач или такъв без книжка. Абе изобщо цялата система в България е :wacko2:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Зависи с какви джанти си, аз съм с 18-ки и стават само тези от БС. Три дни обикалях да търся и на всички външния диаметър на гайката, е малко по-голям и не влиза в джантата. Днес от БС си взех за 103лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...