Премини към съдържание

Заявка за якета


Препоръчано мнение

  • Отговори 277
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Сега си мисля - всички който ще си поръчат якета и ако е възможно и да се съберем накрая с "униформите" за обща снимка. Тогава ще си личи, че сме от един пансион и снимката определено ще е подходяща за календара ни. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Echik - 1бр XL

 

Georgiev - 1бр L

 

gepito-v - 1бр XXXL

 

Brigadiro - 1бр XXL

 

EmilDimitrov 1бр L

 

Mk224 - 1бр XXL

 

radeca - 1бр XL + 1бр S

 

Rangel Simov - 1бр L

 

Garfield - 1бр XXL

 

Krisi - 1бр M

 

DaniMG - 1бр XXL

 

todormitew - 1бр XL

 

Аsen2 - 1бр XXL

 

Milen_Z - 1бр XXL+ 1бр. L ( под въпрос )

 

bobana_75 - 1бр M + 1бр L

 

mitko - burgas - 1бр L

 

Tony - Padjero08 - 1бр XL

 

NoMaya - 1бр M

 

ivailoiliev - 1бр L

 

Светла - 2бр L

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички.

 

Искам да уточня нещо с Вас , оказва се че при някои дължината на ръкавите не им е по мярка , затова предлагам да махнем циповете на ръкавите , така всеки ще може да си коригира дължината както му е най добре, (предполагам за тази услуга повече от 2лв -5лв не взимат ) - надявам се всички да сте съгласни :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_n_gora: айде и аз на грамадата.За мен едно яке XXL.Благодаря! :icon_dance: :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Echik - 1бр XL

 

Georgiev - 1бр L

 

gepito-v - 1бр XXXL

 

Brigadiro - 1бр XXL

 

EmilDimitrov 1бр L

 

Mk224 - 1бр XXL

 

radeca - 1бр XL + 1бр S

 

Rangel Simov - 1бр L

 

Garfield - 1бр XXL

 

Krisi - 1бр M

 

DaniMG - 1бр XXL

 

todormitew - 1бр XL

 

Аsen2 - 1бр XXL

 

Milen_Z - 1бр XXL+ 1бр. L ( под въпрос )

 

bobana_75 - 1бр M + 1бр L

 

mitko - burgas - 1бр L

 

Tony - Padjero08 - 1бр XL

 

NoMaya - 1бр M

 

ivailoiliev - 1бр L

 

Светла - 2бр L

 

Петър Атанасчев - - 1бр XXXL

 

p_bakardjiev - 1бр L

 

MИХТИ - 1бр XXL

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички.

 

Искам да уточня нещо с Вас , оказва се че при някои дължината на ръкавите не им е по мярка , затова предлагам да махнем циповете на ръкавите , така всеки ще може да си коригира дължината както му е най добре, (предполагам за тази услуга повече от 2лв -5лв не взимат ) - надявам се всички да сте съгласни :)

 

Това за ръкавите е така и ако ги няма циповете поправката ще е по-лесна. И на мен са ми дълги. Други забележки - да се постави ципче на вътрешния джоб. И също от тия двете якета - това с по малкия размер му липсват тигелите на гърдите и така е по добре и не е притрупано.

Също да питам, ако кожата се смени с естествена - това колко ще оскъпи. Жоро може да питаш и ако разликата не е фрапираща, то си струва. Щото тая след малко носене и ще се нацепи. А пък има тънки агнешки и ярешки кожи и ще изглежда много по добре.

Аз обаче се двоумя за размера - чудя се за XL или XXL.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това за ръкавите е така и ако ги няма циповете поправката ще е по-лесна. И на мен са ми дълги. Други забележки - да се постави ципче на вътрешния джоб. И също от тия двете якета - това с по малкия размер му липсват тигелите на гърдите и така е по добре и не е притрупано.

Също да питам, ако кожата се смени с естествена - това колко ще оскъпи. Жоро може да питаш и ако разликата не е фрапираща, то си струва. Щото тая след малко носене и ще се нацепи. А пък има тънки агнешки и ярешки кожи и ще изглежда много по добре.

Аз обаче се двоумя за размера - чудя се за XL или XXL.

 

 

Велико , за кожите няма да стане батко, това е модела тва са кожите- иначе за ципчето на вътрешния джоб нямаш проблем.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е ми аз имах предвид, ако с естествена се оскъпява съвсем малко примерно 20-на лева, по ще си струва. Ама щом не може, тва ще си носим.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е ми аз имах предвид, ако с естествена се оскъпява съвсем малко примерно 20-на лева, по ще си струва. Ама щом не може, тва ще си носим.

 

 

Велико преди малко говорих с мойте хора , дават гаранция на тая кожа че ще ииздържи доста време , само че те пък от своя страна ми припомниха за квотата от мин. 50бр якета , тъй като им казах до момента колко са - така че на тоя етап само си говорим , когато подминем 50бр - тогава вече ще пристъпим към корекции и поръчка към тях.

 

Oт няколко хиляди потребители неможем минимума да напълним :confused1:

 

Удължих срока дори щото като гледам ..........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И ние искаме якета :mitsu-smiley: 1бр.-М и 1бр.- L.На нас специално циповете на ръкава ни харесват по-готино е с тях,а и за скъсяването едва ли ще се окажат голям проблем. :) И сме ЗА цип на вътрешния джоб.

 

Благодаря! :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И ние искаме якета :mitsu-smiley: 1бр.-М и 1бр.- L.На нас специално циповете на ръкава ни харесват по-готино е с тях,а и за скъсяването едва ли ще се окажат голям проблем. :) И сме ЗА цип на вътрешния джоб.

 

Благодаря! :good:

 

 

Ами незнам , трябва да има съгласие от всички , дори циповете да останат - когато ръкава тръгне да се скъсява играчката за този който ще скъсява ще е по голяма иначе наистина не е проблем - трябва се реши с ципове или без ципове.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А щом на всички са им дълги ръкавите, неможе ли като цяло да се промени кройката с една идея по-къс ръкав? Така ще се запази и ципа....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А щом на всички са им дълги ръкавите, неможе ли като цяло да се промени кройката с една идея по-къс ръкав? Така ще се запази и ципа....

 

 

Цецо не четеш както трябва , внимавай с CS- а ей :icon_dance: - нан някои са им дълги на някои са им ок.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А щом на всички са им дълги ръкавите, неможе ли като цяло да се промени кройката с една идея по-къс ръкав? Така ще се запази и ципа....

Ами, колега, тогава на маймуни, като мене ще им са къси ръкавките. Те хорицата хубаво си правят, че пускат по-дълги ръкави.

 

Ама нещо гледам много вдигате Х-совете, та започвам да се замислям :icon_hmm:

Велико (mali), на теб XL - да не би да ти е малко?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Цецо не четеш както трябва , внимавай с CS- а ей :icon_dance: - нан някои са им дълги на някои са им ок.

 

 

Абе аз я следя от началото темата, ама явно това съм го пропуснал.....еми ОК аз не съм мерил, но и да са ми дълги ще си ги скъся. :) CS-а не е виновен.... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бройте ме и мен с 1 бр. - L,

ако ми е малко-ще го подаря на брат ми.

Аз също съм ЗА циповете на ръкавите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Echik - 1бр XL

 

Georgiev - 1бр L

 

gepito-v - 1бр XXXL

 

Brigadiro - 1бр XXL

 

EmilDimitrov 1бр L

 

Mk224 - 1бр XXL

 

radeca - 1бр XL + 1бр S

 

Rangel Simov - 1бр L

 

Garfield - 1бр XXL

 

Krisi - 1бр M

 

DaniMG - 1бр XXL

 

todormitew - 1бр XL

 

Аsen2 - 1бр XXL

 

Milen_Z - 1бр XXL+ 1бр. L ( под въпрос )

 

bobana_75 - 1бр M + 1бр L

 

mitko - burgas - 1бр L

 

Tony - Padjero08 - 1бр XL

 

NoMaya - 1бр M

 

ivailoiliev - 1бр L

 

Светла - 2бр L

 

Петър Атанасчев - - 1бр XXXL

 

p_bakardjiev - 1бр L

 

MИХТИ - 1бр XXL

 

nikita- - 1бр M+- 1бр L

 

Веско - 1бр XXXL

 

Somalietsa - 1бр XXL

 

Toranaga - 1бр L

 

Mali - 1бр XL

 

 

 

Редактирано от mali - добавих се в списъка

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Якетата са при мен и ги разгледахме. Като визия са много добри, но кройката е мн. кофти... колебая се... дори голямото яке като облякох и не мога да си мръдна ръцете, опъват ръкавите... Не може ли да се оправи малко кройката?!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Якетата са при мен и ги разгледахме. Като визия са много добри, но кройката е мн. кофти... колебая се... дори голямото яке като облякох и не мога да си мръдна ръцете, опъват ръкавите... Не може ли да се оправи малко кройката?!

 

 

Цитат(^GaRfiELd^ @ 08.03.2009 - 23:52) *

Ммм за мен XXL и виж колега да направиш нещо с ръкавите да ги отпуснат малко, че много стягат icon_hmm.gif

 

 

 

Toва ще бъде коригирано !!! , освен корекцията на ръкавите както знаете ще коригираме големината на логото и съвсем малко от големината на буквите - току що говорих с хората и ме увериха че всичко ще бъде направено. Напомням че минималната бройка е 40бр. ако постигнем бройка над 50бр. цената на якето пада с 5лв. с други думи 50лв.

 

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...