Премини към съдържание

Заявка за якета


Препоръчано мнение

Списък

 

Echik - 1бр XL

 

Georgiev - 1бр XL

 

gepito-v - 1бр XXL

 

Brigadiro - 1бр XXL

 

EmilDimitrov 1бр L

 

Mk224 - 1бр XL

 

 

Все още сме далеч от минималната бройка но до 20.03.2009 има време.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 277
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

За улеснение , другата седмица якето ще го пратя по Боряна в София - за да мерите пипате и гледате Софиянци :)

 

Срока на подаване на заявката е до 20.03.2009 най късно !

 

А бе това яке си мисля дали не става да му се уреди една обиколка из страната. Значи в София след като я разгледат мострата и после Боряна може да ми го изпрати тук в Бургас.

Правим си една експресна среща :beer: и всеки си преценя. После аз мога да го изпратя на пътуване където кажете.

Дреха е все пак и въпроса е да се види материята, изработката, кройка. Пък и като гледам какво се пише допускам и с номерацията май го правят като за китайски стандарти :icon_n_chinese:, щото си мисля че съм размер M-L, а вие за подобен ръст препоръчвате със Х-ве отпред :rolleyes:

 

А и по тоя начин сигурно ще се съберат по-вече бройки. Някой не смеят да рискуват до като не го видят.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А бе това яке си мисля дали не става да му се уреди една обиколка из страната. Значи в София след като я разгледат мострата и после Боряна може да ми го изпрати тук в Бургас.

Правим си една експресна среща :beer: и всеки си преценя. После аз мога да го изпратя на пътуване където кажете.

Дреха е все пак и въпроса е да се види материята, изработката, кройка. Пък и като гледам какво се пише допускам и с номерацията май го правят като за китайски стандарти :icon_n_chinese:, щото си мисля че съм размер M-L, а вие за подобен ръст препоръчвате със Х-ве отпред :rolleyes:

 

А и по тоя начин сигурно ще се съберат по-вече бройки. Някой не смеят да рискуват до като не го видят.

 

 

Велико съгласен съм с теб , якето е много специфично от към кройка - затова го изпращам в Неделя по Боряна , работата е да се организират Софиянци бързичко с една среща и след това да го препратим и в други градове където и те да действат бързо за да може якетата да си пристигнат в Хасково пак при мен на 20.03.09

 

Ще изпратя едно с размер L и едно с XL , a Велико ти може да си М или Л ама тука ти трябва XXL според мен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Екстра сте го измислили колеги... така наистина сигурно ще има и повече желаещи, понеже заради разни специфични неща аз нищо не си пазарувам от НЕТ-а, понеже повечето не са ми удобни, които си ги харесвам... Така че ще е супер якето от София, да мине през Пловдив, Варна, Бургас, Велико Търново и всеки по-голям град, в който има повече фенове на :mitsu-smiley: Пък и все пак якето идва на единия ден и на другия заминава за следващия град, така че 7-8 града за 14 дни ще ги обиколи спокойно :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Велико съгласен съм с теб , якето е много специфично от към кройка - затова го изпращам в Неделя по Боряна , работата е да се организират Софиянци бързичко с една среща и след това да го препратим и в други градове където и те да действат бързо за да може якетата да си пристигнат в Хасково пак при мен на 20.03.09

 

Ще изпратя едно с размер L и едно с XL , a Велико ти може да си М или Л ама тука ти трябва XXL според мен.

 

Е ми значи работата ще стане така. Пък те в София вече си уговарят среща за неделя - ето и то тогава е и осми март и яко ще го съчетаят :).

 

А за всички други градове куриерите го носят от единия ден за другия. Така че ако и на друго място искат, може и първо там. Ако не ще пиша на Боряна адрес и да ми го праща.

 

ПС. А ти щом имаш различни размери пускай ги да вървят на куп.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може да мине през В.Търново за Бургас,нали Велико?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е ми значи работата ще стане така. Пък те в София вече си уговарят среща за неделя - ето и то тогава е и осми март и яко ще го съчетаят :).

 

А за всички други градове куриерите го носят от единия ден за другия. Така че ако и на друго място искат, може и първо там. Ако не ще пиша на Боряна адрес и да ми го праща.

 

ПС. А ти щом имаш различни размери пускай ги да вървят на куп.

 

 

Имам само L и XL ! тези размери ще пътуват

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е ми значи работата ще стане така. Пък те в София вече си уговарят среща за неделя - ето и то тогава е и осми март и яко ще го съчетаят :).

Велико, има среща в неделя, ама без мен :rolleyes: Аз мисля да се прибирам от Хасково към София в неделя вечерта и най добре ще е ако има колеги, които искат да видят якето да си уговорим една среща в понеделник или вторник на по кафе и да гледат, да мерят и т.н. И после само се разберете към кого да ги пратя...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам само L и XL ! тези размери ще пътуват

 

Колега те тези размери са основните според мен поне... и значи ще чакаме като ги пуснеш, и Мали 1-ви пита за тях и от София към Бургас и оттам към Пловдив, после Велико Търново и ще обиколят, но да видим от Пловдив колко ще има желаещи, че май само аз от майните съм писал тук :icon_hmm:

 

П.С. Колега иначе ме брой на 100% за една бройка, но само да се разбере L или XL ще ми трябва :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За да ускорим нещата мога да ги пусна утре по куриер на Дани за да може в Неделя да се развиват нещата на срещата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега те тези размери са основните според мен поне... и значи ще чакаме като ги пуснеш, и Мали 1-ви пита за тях и от София към Бургас и оттам към Пловдив, после Велико Търново и ще обиколят, но да видим от Пловдив колко ще има желаещи, че май само аз от майните съм писал тук :icon_hmm:

 

Пускате една тема "среща по повод модно ревю" и още от сега ги виждам присъствуващите .... Иначе аз нямам нищо против най-напред в друг град да отидат.

 

За да ускорим нещата мога да ги пусна утре по куриер на Дани за да може в Неделя да се развиват нещата на срещата.

 

Това е добра идея.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако стане така... даже при положение, че само аз от Пловдив искам мога и в неделя да го меря в София като съм и да спестим един град, но колега кажи ми като никнейм кой/коя е "Дани" , за да се разбера за неделята се видим ако якетата са в нея тогава :callgsm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако стане така... даже при положение, че само аз от Пловдив искам мога и в неделя да го меря в София като съм и да спестим един град, но колега кажи ми като никнейм кой/коя е "Дани" , за да се разбера за неделята се видим ако якетата са в нея тогава :callgsm:

Е браво на тебе..... :icon_clap: .....Личи ти че не идваш по срещите......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Жоро така като ти гледам ТТ данните..... Аз съм същия ръст, ама съм ти с 12кила отгоре.......В XL ще се напъхам ли. Искам и едно L......Ако има и едно бебешко 26-ти номер.......тогава цирка ще е пълен. :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Жоро така като ти гледам ТТ данните..... Аз съм същия ръст, ама съм ти с 12кила отгоре.......В XL ще се напъхам ли. Искам и едно L......Ако има и едно бебешко 26-ти номер.......тогава цирка ще е пълен. :icon_dance:

 

 

Миленски в XL няма да ти е ок като се върне якето напрово с него ще дойда аз и без това трябва да ти идвам на гости :) , и ще мериш пък бебешкото ще го измайсторим по негова дрешка да е по точно :lupa:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Жоро , а защо не го пратиш на ^GaRfiELd^ в Пловдив да си го разгледа и после да го превози до София, ако той не иска, аз ще се погрижа :) ... може и да го попремеря малко :icon_dance: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Жоро , а защо не го пратиш на ^GaRfiELd^ в Пловдив да си го разгледа и после да го превози до София, ако той не иска, аз ще се погрижа :) ... може и да го попремеря малко :icon_dance: :mitsu-smiley:

 

 

А разбрали сме се вече якетата тръгват за София утре, на ^GaRfiELd^ мога да му го покажа и да мери като ходя до Милен. Идеята е да се види от колкото може повече хора за да мерят и преценят за възможно най кратко време, защото както казах вече якето си е малко специфично :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ам той колегата ви ^GaRfiELd^ не е хич претенциозен къде и кога ще го види и мери, просто му се иска да му е негов размер хубавото якенце ( и да се вреди за него де ) :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами, Жоро, казвай кога ще ходиш до доктор-Милен и да идваме и ние, и за едното и за другото.....

И аз искам 1 бр. яке!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи очертава се Пловдивска среща за мерене на якета......Май ще е при мен в гаража :D

 

 

Да, ще има сбор пред гаража на Милен - на 21.03.09 смятам да съм в Пловдив., ще дам инфо допълнително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може ли един бр. XL за мен?

За информация на колегите, които не са мерили ще кажа, че по принцип нося дрехи размер L, но в случая не можах да вляза в L, а XL ми е добре.

185см/75кг

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Оууу, Жоро, щом Рангел е за L, значи и аз май.........той е същата хърба като мен :P (да не се обиди?!)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...