Премини към съдържание

Заявка за якета


Препоръчано мнение

Светле мерих, аз си поръчах L , само ръкавите са ми много дълги и съм обяснила на Жоро...

 

 

Следваща дестинация на якетата е в Бургас - търсете от Велико ( Mali )

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 277
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Следваща дестинация на якетата е в Бургас - търсете от Велико ( Mali )

 

Само кажете после на кого да ги изпращам. Може би за Варна, че тъкмо си уговарят среща за неделята и да се съчетае. В петък евентуално мога да ги изпратя. Емо ....казвайте.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че и S ще ми бъде голямо :giggle: . Другата седмица ще потвърдя може би :icon_hmm:

 

 

Aко искаш като направим яке за на Милен бебока , да мериш и ти :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С тези бебешки якета ме изкушавате само! Успокояваме се, че на Милен бебока отхвръкна, ама пък не знам дали ще има после подобна поръчка.....

 

Я ме осветли, моля те, колко сантиметра е бебока, какъв ще е цвета на якоето, цена.... Че да умувам върху нещо и тъй-тъй ще шиете едно - да вземете да спретнете две ;-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С тези бебешки якета ме изкушавате само! Успокояваме се, че на Милен бебока отхвръкна, ама пък не знам дали ще има после подобна поръчка.....

 

Я ме осветли, моля те, колко сантиметра е бебока, какъв ще е цвета на якоето, цена.... Че да умувам върху нещо и тъй-тъй ще шиете едно - да вземете да спретнете две ;-)

 

 

За размера на бебока на Милен питай него :) аз нямам идея . якето си е яке както е на големите така и на малките ще бъде пък за цена ще питам към 20-ти , бебешко какви пари ще е и дали ще направят бебешко - ако направят аз ще дам якенце на бебока по неговата си мярка да му правят.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Той Dell щял да ходи до Бургас, може да вземе якето от Велико направо и да го донесе ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей.Аз съм нов във форума и видях якетата и бих искал 1 XL.Как става плащането?

 

 

За плащането колега по късно , сега набираме бройката , добре дошъл при нас :)

 

Echik - 1бр XL

 

Georgiev - 1бр L

 

gepito-v - 1бр XXXL

 

Brigadiro - 1бр XXL

 

EmilDimitrov 1бр L

 

Mk224 - 1бр XXL

 

radeca - 1бр XL + 1бр S

 

Rangel Simov - 1бр L

 

Garfield - 1бр XXL

 

Krisi - 1бр M

 

DaniMG - 1бр XXL

 

todormitew - 1бр XL

 

Аsen2 - 1бр XXL

 

Milen_Z - 1бр XXL+ 1бр. L ( под въпрос )

 

bobana_75 - 1бр M + 1бр L

 

mitko - burgas - 1бр L

 

Tony - Padjero08 - 1бр XL

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Още толкова и сме готови :good: :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи за мен 1бр. - XL.

 

Някой да ме добави в списъка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Още толкова и сме готови :good: :D
Ами Жорката да не се ослушва, ами да издейства и няколко якета размер 5пъти XL , та да си поръчаме и ние...... :lol: :lol: ....

Ти сигурен ли си , че ще ти стане този размер дето си поръчал..??? .....Че и ти си едър като мен, а якетата са като за Китайци..... :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами де да знам, аз съм 180/80 на гръдна 110 и според моя размер мисля, че XL ще е добре като гледам снимката, а там е L. Освен всеки да се мери с метъра вкъщи и да решава.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами Жорката да не се ослушва, ами да издейства и няколко якета размер 5пъти XL , та да си поръчаме и ние...... :lol: :lol: ....

Ти сигурен ли си , че ще ти стане този размер дето си поръчал..??? .....Че и ти си едър като мен, а якетата са като за Китайци..... :lol:

 

 

Ами бате ако искаш 5 пъти Xl - и такова ще направят не е проблем.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искам да помоля колегите които са мерили якета , да напишат какъв номер носят по принцип и какво яке са си поръчали - това е с цел улеснение за другите които по една или друга причина няма да могат да премерят якетата.

 

Благодаря предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече писах ,че мъжете е добре да си поръчат с един размер по-голямо яке .Всички мъже ,които мериха якета в София са за един номер по-голямо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами Жорката да не се ослушва, ами да издейства и няколко якета размер 5пъти XL , та да си поръчаме и ние...... :lol: :lol: ....

Ти сигурен ли си , че ще ти стане този размер дето си поръчал..??? .....Че и ти си едър като мен, а якетата са като за Китайци..... :lol:

 

Мисля,че щом се наврях в суичъра с един размер по-надолу(защото колегата който ги продаваше ме посъветва така),то тук трябва да вляза в един размер по-нагоре по съвета на Дани и krisi.По принцип си нося XXL............... :icon_hmm: ......... :good: .........Ако пък не влляза ще трябва да направя нещо за да ми стане .........:giggle:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искам да помоля колегите които са мерили якета , да напишат какъв номер носят по принцип и какво яке са си поръчали - това е с цел улеснение за другите които по една или друга причина няма да могат да премерят якетата.

 

Благодаря предварително.

 

 

Ами аз мерих L-ката. В раменете ми е широко, ръкавите са доста дълги, а на ханша е перфектно и дължината му е добра като за мен (1,60)! Сигурно защото кройката е може би мъжка, но якенцето е страхотно! Много е симпатично и материята е много хубава... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искам и аз :mitsu-smiley: якенце! По принцип нося М. Гледам обаче, че колегите си поръчват с един номер по-голям от техния обичаен размер. Spiritmaster, какво мислиш? Аз съм около 173 висока... М или L?

 

Ами аз мерих L-ката. В раменете ми е широко, ръкавите са доста дълги, а на ханша е перфектно и дължината му е добра като за мен (1,60)! Сигурно защото кройката е може би мъжка, но якенцето е страхотно! Много е симпатично и материята е много хубава... :)

 

Жени, ти L ли би си поръчала?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искам и аз :mitsu-smiley: якенце! По принцип нося М. Гледам обаче, че колегите си поръчват с един номер по-голям от техния обичаен размер. Spiritmaster, какво мислиш? Аз съм около 173 висока... М или L?

 

 

 

Жени, ти L ли би си поръчала?

 

 

Майче, принципно дамската част си поръчват това което носят , жалко че не си успяла да мериш когато якетата бяха в София.

Ако искаш консултирай се с дамската част , пък незнам как обичаш да си носиш якето по свободно или овече по теб , разпитай и аз немога да преценя точно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искам и аз :mitsu-smiley: якенце! По принцип нося М. Гледам обаче, че колегите си поръчват с един номер по-голям от техния обичаен размер. Spiritmaster, какво мислиш? Аз съм около 173 висока... М или L?

 

 

 

Жени, ти L ли би си поръчала?

Майче,на теб L би трябвало да ти е голямо.Само ръкавите може би ще са ти добре,че си висока.На мен ми беше голямо навсякъде,а бях с пуловер.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Echik - 1бр XL

 

Georgiev - 1бр L

 

gepito-v - 1бр XXXL

 

Brigadiro - 1бр XXL

 

EmilDimitrov 1бр L

 

Mk224 - 1бр XXL

 

radeca - 1бр XL + 1бр S

 

Rangel Simov - 1бр L

 

Garfield - 1бр XXL

 

Krisi - 1бр M

 

DaniMG - 1бр XXL

 

todormitew - 1бр XL

 

Аsen2 - 1бр XXL

 

Milen_Z - 1бр XXL+ 1бр. L ( под въпрос )

 

bobana_75 - 1бр M + 1бр L

 

mitko - burgas - 1бр L

 

Tony - Padjero08 - 1бр XL

 

SpeedFox - 1бр XL

 

ivailoiliev - 1бр L

 

Светла - 2бр L

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искам и аз :mitsu-smiley: якенце! По принцип нося М. Гледам обаче, че колегите си поръчват с един номер по-голям от техния обичаен размер. Spiritmaster, какво мислиш? Аз съм около 173 висока... М или L?

 

 

 

Жени, ти L ли би си поръчала?

 

 

Определено М ще ти стане... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...