Премини към съдържание

Заявка за якета


Препоръчано мнение

Пускам нова тема относно якетата , ще обобщя накратко за тези които не са следили темата.

 

Якето е пролетно - материята е промазка като на раменете и отстрани е кожа и е леко вталено , ще помогна с размерите малко ( тези които ме познават и знаят какво телосложение имам моят размер ще е "ХL" ; на снимката съм с размер "L" но ми е некомфортно в раменете затова минавам на един размер по голямо да е по свободно.

 

Цената на якето е 55лв ; публикувам и тук линка със снимки как изглежда якето за да добиете представа леко.

 

 

 

 

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=348667

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 277
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Кой е най-големият размер?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако поръчам"XXL"и ми е малко,може ли да се замени за по-голямото?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако поръчам"XXL"и ми е малко,може ли да се замени за по-голямото?

 

 

Не , няма какво да го правят.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тогава "XXL" за мен!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За улеснение , другата седмица якето ще го пратя по Боряна в София - за да мерите пипате и гледате Софиянци :)

 

Срока на подаване на заявката е до 20.03.2009 най късно !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За улеснение , другата седмица якето ще го пратя по Боряна в София - за да мерите пипате и гледате Софиянци :)

 

Срока на подаване на заявката е до 20.02.2009 най късно !

 

 

 

Февруари мина, предполагам срока е 20.03.2009! :icon_bye:

 

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За улеснение , другата седмица якето ще го пратя по Боряна в София - за да мерите пипате и гледате Софиянци :)

 

Срока на подаване на заявката е до 20.02.2009 най късно !

Жоро 20.02.2009 мина. Означава ли това , че не можем да си поръчаме повече?!

И моля те кажи в какъв срок ще е готово?! :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса не е кога ще е готово Сълзице , трябват бройки да съберем , те за 20 якета няма да си мръднат пръста , а съберем ли бройка над 40 , ще пусна поръчката , те ще ги направят бързо предполагам за една седмица.

 

П.С - Поправих датата :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса не е кога ще е готово Сълзице , трябват бройки да съберем , те за 20 якета няма да си мръднат пръста , а съберем ли бройка над 40 , ще пусна поръчката , те ще ги направят бързо предполагам за една седмица.

 

П.С - Поправих датата :)

Ок ! Имам лични съображения, според които след май месец някой друг ще се зарадва на якето ми ако го поръчам. Благдаря за бързия отговор :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

М има ли? Аз мисля, че Л ще ми е голямо. Но при всички случаи искам едно яке!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За улеснение , другата седмица якето ще го пратя по Боряна в София - за да мерите пипате и гледате Софиянци :)

 

Срока на подаване на заявката е до 20.03.2009 най късно !

 

Колега до 08.03 ще го пратиш ли в София, че тогава ще ходя натам да го меря и да кажа кое номерче ще е за мен, че много готино изглежда якето :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега до 08.03 ще го пратиш ли в София, че тогава ще ходя натам да го меря и да кажа кое номерче ще е за мен, че много готино изглежда якето :icon_thumbup:

 

 

Якето ще е на 08.03.09 в София към вечерта , ще бъде в Боряна ( Bobana ) , който не я познава да се запознаят :)

 

 

Впрочем качих още 3 снимки , утре ще добавя за Светла специално върху жена как стои :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А мен, а мен?! Записа ли ме в списака :)

 

 

Записал съм те -"L" би следвало да ти е ок.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Якето ще е на 08.03.09 в София към вечерта , ще бъде в Боряна ( Bobana ) , който не я познава да се запознаят :)

 

 

Впрочем качих още 3 снимки , утре ще добавя за Светла специално върху жена как стои :)

 

Е колега то хубаво ама аз вечерта няма да съм вече в София... до 18:00 да съм там, не повече :icon_crying:

 

И колегата дето пита за ръста... аз съм 176см на 80кг ... смятам че горе долу значи трябва да сме еднакви като телосложение :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е колега то хубаво ама аз вечерта няма да съм вече в София... до 18:00 да съм там, не повече :icon_crying:

 

И колегата дето пита за ръста... аз съм 176см на 80кг ... смятам че горе долу значи трябва да сме еднакви като телосложение :icon_hmm:

 

 

Аз съм 178 74кг и ще нося XL , предполагам че ще ти е ок.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм 178 74кг и ще нося XL , предполагам че ще ти е ок.

 

Е да колега, ама аз съм малко по-широк в раменете и това ме притеснява... че ако ми е тясно там хич няма да е удобно :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е да колега, ама аз съм малко по-широк в раменете и това ме притеснява... че ако ми е тясно там хич няма да е удобно :icon_crying:

 

 

Споко като мерят софиянци , ще се консултираш с тях който е мерил XL

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...