Премини към съдържание

Календар 2010


k1k1_

Препоръчано мнение

  • Отговори 734
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Такааа , и аз почвам малко да се дразня от ситуацията . Защо?

Ники каза , че за да ни струва календара 10-11лв (което е нормална цена) трябва да имаме 150 бр. , ако не можем да ги стигнем - цената става по-скъпа 15,30 лв ... и пак си поръчваме защото уважаваме оригиналната идея и клубния дух.... Аз разбрах , предполагам и другите колеги , че тази цена (по-високата) е независимо колко бройки се съберат , а сега може да се окаже ,че е и по-висока.... :(

Извинявам се за следното ,което ще кажа , но 12 листа фотохартия+една спирала (евентуално) + цветен тонер за принтера/плотера не мисля , че ще удари тази цена. Може би малко по-професионално се подхожда към въпросния календар , за това сме го уважили...и аз ще помоля, колегите които искат календар, до 11.12.2009 да са превели пари. След това да се печатат събраните бройки и да се раздадат до коледа (все пак искам да се зарадвам с клубен календар ,както и баща си :) )

 

 

Не съм казвал такова нещо колега казах че за 150 е 10-11лв а за 100 бройки е 15.30 а не за 20 бройки че ще е 15.30. понеже за да се отпечатат тези календари трябва да се направят 13 плаки за всяка страница по отделно което е скъпото и се нарича експонация :( После колкото повече бройки толкова по евтино на бройка понеже се иска само хартия и мастило, затова и разликата между 100 и 200 бройки е толкова голяма на бройка :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искам да знам следното, ще се плаща ли на колегата Николай Иванов за изготвянето на календара? Ако не, има много предложения за отпечатване на календара, включително и моето и няма проблем за бройките. 12лв приблизително излиза календара, както бях посочил, останалите парички могат да се ползват за децата като дарение (ако изпратилите ги са съгласни). Ако се плаща на колегата, като пример давам моето предложение, 12лв излиза календар, с лак, 13 страници с картонен гръб, без значение от бройката. Разликата от 3лв и 30 стотинки на бройка може да се изплати на колегата за труда по проекта. Така ще имаме качествен календар и си мисля, че труда на колегата Николай Иванов няма да остане не възнаграден.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нека запазим предложенията за отпечатване на друго място, още малко.

Апелирам за малко търпение - докато излезе наяве списъка!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искам да знам следното, ще се плаща ли на колегата Николай Иванов за изготвянето на календара? Ако не, има много предложения за отпечатване на календара, включително и моето и няма проблем за бройките. 12лв приблизително излиза календара, както бях посочил, останалите парички могат да се ползват за децата като дарение (ако изпратилите ги са съгласни). Ако се плаща на колегата, като пример давам моето предложение, 12лв излиза календар, с лак, 13 страници с картонен гръб, без значение от бройката. Разликата от 3лв и 30 стотинки на бройка може да се изплати на колегата за труда по проекта. Така ще имаме качествен календар и си мисля, че труда на колегата Николай Иванов няма да остане не възнаграден.

 

 

Какво значи "ще се плаща ли..." срокът беше до вчера, а хора като теб още се мотат. Така и до следващата Коледа няма да съберем парите. :mad:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какво значи "ще се плаща ли..." срокът беше до вчера, а хора като теб още се мотат. Така и до следващата Коледа няма да съберем парите. :mad:

 

Ако си направиш труда да прочетеш предишните страници ще видиш, че аз съм от първите платили за календарите! Чакам извинение!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искам да знам следното, ще се плаща ли на колегата Николай Иванов за изготвянето на календара? Ако не, има много предложения за отпечатване на календара, включително и моето и няма проблем за бройките. 12лв приблизително излиза календара, както бях посочил, останалите парички могат да се ползват за децата като дарение (ако изпратилите ги са съгласни). Ако се плаща на колегата, като пример давам моето предложение, 12лв излиза календар, с лак, 13 страници с картонен гръб, без значение от бройката. Разликата от 3лв и 30 стотинки на бройка може да се изплати на колегата за труда по проекта. Така ще имаме качествен календар и си мисля, че труда на колегата Николай Иванов няма да остане не възнаграден.

 

 

Аз нямам нищо против, но трябва да платиме и на дизайнера който изготви проекта на календара, а неговата цена влиза в парите за календара. Ако искате да ги правиме на друго място ще трябва отделно да платиме и на дизайнера :(

И става една............................................................................

...

Моля се на господ да дойде Януари, че Декември беше ужасен за мен месец ( даже ако си направиме календара ще го махна от там и ще си имам 11 месеца )

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам нищо против, но трябва да платиме и на дизайнера който изготви проекта на календара, а неговата цена влиза в парите за календара. Ако искате да ги правиме на друго място ще трябва отделно да платиме и на дизайнера :(

И става една............................................................................

...

Моля се на господ да дойде Януари, че Декември беше ужасен за мен месец ( даже ако си направиме календара ще го махна от там и ще си имам 11 месеца )

 

Мислех си, че ти се занимаваш с всичко по подготовката и дизайна и от там дойдоха въпросите ми... :icon_hmm: Това променя нещата значи. Моето предложение за втория вариант с разликата остава актуално тогава. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мислех си, че ти се занимаваш с всичко по подготовката и дизайна и от там дойдоха въпросите ми... :icon_hmm: Това променя нещата значи. Моето предложение за втория вариант с разликата остава актуално тогава. :)

 

 

Принципно и аз правя дизайни, но реших този път да го оставвя на друг понеже той е доста добър и исках да стане перфекно за клуба, ма май збърках щеше да е 5 пъти по лесно ако бях започнал аз да го правя дизайна :((

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам нищо против, но трябва да платиме и на дизайнера който изготви проекта на календара, а неговата цена влиза в парите за календара. Ако искате да ги правиме на друго място ще трябва отделно да платиме и на дизайнера :(

И става една............................................................................

...

Моля се на господ да дойде Януари, че Декември беше ужасен за мен месец ( даже ако си направиме календара ще го махна от там и ще си имам 11 месеца )

:mitsu-smiley: Както и Вальо каза: не бързайте с отпечатването на друго място.

Нека се види списъка и тогава ще решим какво да правим. Когато трябваше само Ники се зае с проекта, така че да го оставим да довърши. Довечера ще се знае крайната бройка и как ще процедираме нататък. Повече не можем да отлагаме, който е платил - платил. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Както и Вальо каза: не бързайте с отпечатването на друго място.

Нека се види списъка и тогава ще решим какво да правим. Когато трябваше само Ники се зае с проекта, така че да го оставим да довърши. Довечера ще се знае крайната бройка и как ще процедираме нататък. Повече не можем да отлагаме, който е платил - платил. :mitsu-smiley:

 

Ако не събереме 100 бройки ще направя една мостара на мойта машина на календара и ще я покажа на Биг Бос да каже дали му харесва и ще ви я снимам и постна тука да си кажете мнението, но мисля че ще направиме на всички календари за който сте си платили без да доплаштате а даже може и да остане нещо за децата :)

Но нека изчакаме днес да видиме колко още ще платят и да видиме каква бройка сме събрали за да не говориме наизуст.

Просто няма да има лак на корицата и хартията да е малко по малко грамаж ( понеже такава имам, която ми е подарък от една поръчка за да се впишеме в цената )

Само това мога да ви предложа.

Редактирано от Николай Иванов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
Ако не събереме 100 бройки ще направя една мостара на мойта машина на календара и ще я покажа на Биг Бос да каже дали му харесва...

 

Няма какво да казвам. Отпечатвай календара и толкова. И без това сагата още не е приключила...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако си направиш труда да прочетеш предишните страници ще видиш, че аз съм от първите платили за календарите! Чакам извинение!

Щом си чак толкова обиден, извинявай! Нямам намерение да следя кой плащал, кой не. То си е за тях...

Нашата грешка е, че не обсъдихме предварително вариант, при който няма да съберем 100 бройки, но за догодина ще знаем. Ако някой се навие да прави календар де.... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Щом си чак толкова обиден, извинявай! Нямам намерение да следя кой плащал, кой не. То си е за тях...

Нашата грешка е, че не обсъдихме предварително вариант, при който няма да съберем 100 бройки, но за догодина ще знаем. Ако някой се навие да прави календар де.... :D

 

А ... споко ще се навие :) Просто един човек се хваща, прави го, съгласува с максимум 1-2 човека и после решават, къде и как ще се печата. Така, като увиснат толкова маймуни на клона, трудно се действа и се взема решение.

Плюс това и момета на изненадата ще е готин ;)

Редактирано от kr0tal
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

....................

Плюс това и момета на изненадата ще е готин ;)

 

:) Аз за това до година казах да отпечатам един календар на една страница ,на цена 10-15 лв и да ви изненадам после :) :)

 

П.П. Остават по малко от 2 часа за решилите по банков път да преведат пари за календар. ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега Нинов, момента на изненада ще е тактична и добре премерена смецица от дизайн и цена. Никой никога не е обелвал дума ,че ще получиш календар от 1 страница за 10-15лв. Боса друго искаше да каже ;)

 

За справка :

"Ако до края на седмицата няма резултат с тези календари отивам до близката печатница и поръчвам клубен календар.

Каквато снимката - такава.

Цената ще е около 3-5 лева мисля, защото питах преди месец.

Ще поръчам за всички членове и готово.

Който иска от другите - не членове ще пише по едно ЛС и ще му пратим или ще ги раздадем на евентуална Коледната среща.

Нямаме друг начин, а да стоим без клубни календари цяла година - няма да стане!"

Редактирано от kr0tal
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А ... споко ще се навие :) Просто един човек се хваща, прави го, съгласува с максимум 1-2 човека и после решават, къде и как ще се печата. Така, като увиснат толкова маймуни на клона, трудно се действа и се взема решение.

Плюс това и момета на изненадата ще е готин ;)

 

Може, може...само трябва на 1-2 януари да направим тема "Календар 2011"! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може, може...само трябва на 1-2 януари да направим тема "Календар 2011"! :D
:mitsu-smiley: Файда няма да има, тази тема е от Февруари и пак не сколасахме :icon_blush: . Догодина няма да има никакви проблеми с календарите. :icon_thumbup: :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може, може...само трябва на 1-2 януари да направим тема "Календар 2011"! :D

:) И ще има сигурно 300 страници по темата, а накрая я има, я няма 100 календара.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако не е късно в понеделник да преведаари за 3 календара, понеже от миналият петък съм на бачкане всяка вечер и между това ми се случи нещо http://www.mitsubishibg.com/forum/index.ph...mp;#entry158595 и нямах грам време да свърша тая работа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Васе , за теб мисля , че може да се направи компромис - все пак си станал и татко ;) Аз обаче апелирам към спазване на графика ,създаден от Dani_MG и в най-скоро време (защо не и тази вечер) да се каже как се процедира от тук нататък, кога можем да си получим календарите и какви ще бъдат те?

Редактирано от Ивайло Нинов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето и списъка на превелите до момента:

 

Милко Добрев - 31.00 лв - 2 бр.

Светлана Константинова Кръстева - 61,20лв. - 4бр.

Петър Илиев пачев - 30,60 - 2бр.

Ивайло Илиев -61,20лв - 4бр.

Александър Колев Стоянов - 32лв - 2бр.

Валентина Георгиева - 15,30 - 1бр.

Лъчезар Любомиров Божинов - 15,30 - 1бр.

Ваньо Метев Метев - 45,90лв - 3бр.

Добрин Стоянов Коцев - 15,30лв. - 1бр.

Атанас Наумов - 31лв. - 2бр.

Тихомир Лазаров Минтов - 15,30лв. - 1бр.

Гергана Бъчева - 30,60лв - 2бр.

Недялко Абаджиев - 16,00лв - 1бр.

Петър Атанасчев -15,30лв. - 1бр.

Светла Лазарова - 16.00 - 1бр.

Росен Бъчваров - 30,60 - 2бр.

Величка калинова - 15,30 - 1бр.

Ганчо Тодоров - 15,30 - 1бр.

Валентин Шопов - 31,00 - 2бр.

Веселин Николаев Трайков - 30,60 - 2бр.

 

 

 

Общо 36бр.

 

Както виждате дори и на някой да му е закъснял превода и да дойде в понеделник, пак няма да можеме да събере нужната ни бройка.

Който има предложения сега е момента. Аз ви казах мога да ги отпечатам на моята дигитална машина без лак.

 

И Иван Цанев -TAZ каза че е платил днес още 2 броя, сигурно ще пристигнат в понеделник. А и с на Васил 3те календара стават 41 броя

Редактирано от Николай Иванов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В Дани има пари за доста календари,освен това съм сигурен,че има закъснели преводи(например моя).

Нека да изчакаме Дани и да видим какво ще се получи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може, може...само трябва на 1-2 януари да направим тема "Календар 2011"! :D

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.ph...st&p=154419 Бога ми, съчувствам на Николай Иванов в тази ситуация. Аз лично се отказах от календара, защото стана разностилен с тези 6 месеца така, а 6 - иначе. Но сега ми идва да поръчам няколко, само че няма да има полза. Дано все пак стане!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Милко Добрев - 31.00 лв - 2 бр.

Светлана Константинова Кръстева - 61,20лв. - 4бр.

Петър Илиев пачев - 30,60 - 2бр.

Ивайло Илиев -61,20лв - 4бр.

Александър Колев Стоянов - 32лв - 2бр.

Валентина Георгиева - 15,30 - 1бр.

Лъчезар Любомиров Божинов - 15,30 - 1бр.

Ваньо Метев Метев - 45,90лв - 3бр.

Добрин Стоянов Коцев - 15,30лв. - 1бр.

Атанас Наумов - 31лв. - 2бр.

Тихомир Лазаров Минтов - 15,30лв. - 1бр.

Гергана Бъчева - 30,60лв - 2бр.

Недялко Абаджиев - 16,00лв - 1бр.

Петър Атанасчев -15,30лв. - 1бр.

Светла Лазарова - 16.00 - 1бр.

Росен Бъчваров - 30,60 - 2бр.

Величка калинова - 15,30 - 1бр.

Ганчо Тодоров - 15,30 - 1бр.

Валентин Шопов - 31,00 - 2бр.

Веселин Николаев Трайков - 30,60 - 2бр.

DANI MG - 15,30лв. - 1 бр.

кr0tal - 15,50лв. - 1 бр.

jolly_roger - 31лв. - 2 бр.

mario64 - 16лв. - 1бр.

milko dobrev - 31.00 лв - 2 бр.

Светла - 61,20лв. - 4бр.

Peter P - 30,60 - 2бр.

ivailo_iliev - 61,20лв - 4бр.

alex2511 - 32лв - 2бр.

Emil Dimitrov - 15,30 - 1бр.

lacky_boy - 15,30 - 1бр.

dobri1200 - 15,30лв. - 1бр.

dragnipur - 31лв. - 2бр.

Ивайло Нинов - 30,60лв - 2бр.

Brigadiro - 31лв. - 2бр.

Иван Цанев -TAZ - 2 броя

Васил Сивков 3 бр

 

Ако не съм сбъркал и не съм преписал някой два пъти - до тук стават 69 броя? :icon_hmm:

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...