Премини към съдържание

Пролетна среща на клуба Пампорово 10-12.04.2009г


Препоръчано мнение

Радвам се, че Ви е харесало. Снимки има, ама може би утре ще ги кача. :icon_thumbup:

Гответе се за зимното издание на "Пампорово 2009".

Само трябва да видим кога ще може да го направим.

Върти ми се нещо такова по главата:

20-22.11.2009 или 11-13.12.2009.

На мен нещо друго ми се върти в главата, но трябва малко да помисля.

Свързано е с децата от Стара Загора.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 218
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Айде пак аз съм виновна.Дай да не занимаваме хората с наште проблеми.Движението наистина беше натоварено.На Асеновград дори имаше регулировчици,на Бачково също.Сигурно 20 минути в тия задръствания само стояхме с Ликса.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е все някой трябва да е виновен.

Иначе регулировчиците бяха на Бачково заради Цветница, а на Крумово заради авиошоуто.

И ние си отстояхме на Крумово поне 30 мин. се влачихме и стояхме на влакчето от коли.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е все някой трябва да е виновен.

Иначе регулировчиците бяха на Бачково заради Цветница, а на Крумово заради авиошоуто.

И ние си отстояхме на Крумово поне 30 мин. се влачихме и стояхме на влакчето от коли.

Братле и ние си отвисяхме в Крумово, но в разсадника за цветя :icon_thumbup: !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Братле и ние си отвисяхме в Крумово, но в разсадника за цветя :icon_thumbup: !

Направил си груба грешка, аз не спрях, с идеята като ходим другия път тогава да спирам. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Странно, ама по пътя никого не видях :rolleyes:

 

Васе, евала отново сериозно си изкарахме ;), малко поспахме и от глад умряхме /шегувам се разбира се\

 

По късно ще пусна една темичка за пътищата и табелите в БГ! Оказа се че на картата има път който е направен, но като покараш 20 км и свършва ей така в нищото, всъщност никаде не е обозначено че е затворен ...!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това са от мене. :icon_thumbup:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=364652

Ако има други ги качвайте. :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Изкарахме си страхотно, за което благодаря! Децата също бяха впечатлени, дори направиха класация къде искат да отидат отново! Естествено, че планетариума беше страхотно изживяване за тях. На връщане по маршрута през Доспат, Сатовча, Г. Делчев, Разлог, Благоевград сякаш бях единствената кола. И аз направих малко снимки, но в момента съм в ремонт и едвам си стигнах до компютъра!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Странно, ама по пътя никого не видях :rolleyes:

 

Васе, евала отново сериозно си изкарахме ;), малко поспахме и от глад умряхме /шегувам се разбира се\

 

По късно ще пусна една темичка за пътищата и табелите в БГ! Оказа се че на картата има път който е направен, но като покараш 20 км и свършва ей така в нищото, всъщност никаде не е обозначено че е затворен ...!!!

 

 

И на мен ми се случи подобно нещо!

Пътувахме от Хисаря за с. Чифлика (през Шипка) на 02.03.2009 г. На картата показан път поне ІІ-ри клас, но стигнахме до едно село и пътя свърши, свърнахме насам-натам и стигнахме до с. Асен (голямото ми дете се казва Асен). Върнахме се на главния път и по по-нисък клас поне на картата стигнахме Шипка и т.н. Дори пуснах e-mail до BG map, че не са им верни картите, но никаква реакция.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е все някой трябва да е виновен.

Иначе регулировчиците бяха на Бачково заради Цветница, а на Крумово заради авиошоуто.

И ние си отстояхме на Крумово поне 30 мин. се влачихме и стояхме на влакчето от коли.

 

Поздрави на Антония от Боян и Асен!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на Антония от Боян и Асен!

 

 

Мерси, поздрави за двамата юнака.

 

П.С. Хора не гледате ли мача?????? ами стоите тук.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, поздрави за двамата юнака.

 

П.С. Хора не гледате ли мача?????? ами стоите тук.

Гледаме докато сме тука бе. Повече хора е по-интересно.

Така е в НАШИЯ форум. От тука гледаме всичко и заедно. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гледаме докато сме тука бе. Повече хора е по-интересно.

Така е в НАШИЯ форум. От тука гледаме всичко и заедно. :icon_thumbup:

 

 

Знам, че сте готини евала на вас :icon_thumbup:

 

Още един път ви благодаря за чудесната почивка която изкарах ме с вас :icon_dance:

 

 

Оф въртят ми се едни мисли за едно :mitsu-smiley: , ама ще видим.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Знам, че сте готини евала на вас :icon_thumbup:

 

Още един път ви благодаря за чудесната почивка която изкарах ме с вас :icon_dance:

 

 

Оф въртят ми се едни мисли за едно :mitsu-smiley: , ама ще видим.

Ето ти едно изключително добро предложение. :icon_thumbup:

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.ph...mp;#entry122857 :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ех колеги, много ме е яд че не можах да дойда на срещата, защото съм в процес на преместване на фирмата, и събота ,и неделя беше едно пренасяне.Но за следващата среща ако ще ,и камъни да валят съм на линия. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ех колеги, много ме е яд че не можах да дойда на срещата, защото съм в процес на преместване на фирмата, и събота ,и неделя беше едно пренасяне.Но за следващата среща ако ще ,и камъни да валят съм на линия. :icon_blush:

 

 

Без оправдания моля!!! А ти krasch с този мерцедес си се прецакал яко ;), ама гледам идва ти акъла в главата :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Без оправдания моля!!! А ти krasch с този мерцедес си се прецакал яко ;), ама гледам идва ти акъла в главата :icon_clap:

 

Да не казвам ти с какво дойде! :icon_box:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...