Премини към съдържание

Роди ми се дъщеря!


SLX

Препоръчано мнение

Честито, много се радвам на такива щастливи новини!

Ние сме в 3 месец, пък :) дано и аз да се похваля около Август.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 72
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

И аз да се включа към всички пожелания и каквото и да добавя, пак няма да е достатъчно, за да ти честитя, колега това най - голямо щастие. На всеки му подобно щастие.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Честито татенце! Живи и здрави да сте!:icon_thumbup:

Тъкмо навреме му честитиш ...:lol: :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито татенце! Живи и здрави да сте!:icon_thumbup:

 

Георгиев, приятелю, не отивай и ти при "археолозите". На Росен дъщеричката трябва да е вече голяма красива госпожица на 1г и 8 месеца.http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/mitsu-smiley.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:) сори! нека модераторите да го изтрият, вместо да спамим още 1 страница Редактирано от Георгиев
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Що?

Тъкмо темата ще се развива!:icon_clap:

И така, леко-полека, че чак до сватбата на сладураната...

Роска, я да почерпиш пак!!!:icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Що?

Тъкмо темата ще се развива!:icon_clap:

 

Да, не е лошо Роската да я доразвие, като поработи по въпроса и за някой юнак :icon_thumbup:

Деца и трябват на тази държава, а не потенциални пенсии като нас ..:lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

....Деца и трябват на тази държава, а не потенциални пенсии като нас ..:lol:

 

Хи-хи.... Като вас, като вас.....:icon_tongue: :icon_tongue: :icon_tongue:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хи-хи.... Като вас, като вас.....:icon_tongue: :icon_tongue: :icon_tongue:

Тъй де :D нали точно това съм казал..:)

Иначе виж кво хубаво се разви темата ..:lol: А някой беше предложил да се премахне археологията..

Ей това им е интересното на тези теми..:giggle: Ицката от Габрово беше постнал една интересна честитка :lol: ама се усети че е стара темата и я изтри..

Няма да я поствам, че ще се разсърди, ама още се смея като я чета..:D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ооо, я каква интересна ситуация. Тъкмо днес дъщеричката ми тръгна на ясла... До записването й в университета може да си честитим. Инак наскоро почувствах, че повече от едно дете е задължително да имаме... Щом толкова крепка подкрепа ми оказвате, ще се напъна...:icon_thumbup:

Редактирано от SLX
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Слушай, Адаш, тук има някаква карма.... Моят тръгна вчера, а те дори не се познават.... Грехота е това.... С едни и същи параметри се родиха, имат-нямат седмица разлика, бащите им адаши, майките - и те.... Ще ни баннат от форума, ако не вземем да ги съберем скоро време :-)

В този ред на мисли - отдавна се каня да повдигна въпроса - да си направим една бебешка :mitsu-smiley: среща... Що бебета във форума (някой вече отскоро ученици)... Да ги съберем в парка, да им се порадваме.... Ще повдигна официално тоз' въпрос.... Докато е време, все ще набараме хубав уикенд!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Слушай, Адаш, тук има някаква карма.... Моят тръгна вчера, а те дори не се познават.... Грехота е това.... С едни и същи параметри се родиха, имат-нямат седмица разлика, бащите им адаши, майките - и те.... Ще ни баннат от форума, ако не вземем да ги съберем скоро време :-)

В този ред на мисли - отдавна се каня да повдигна въпроса - да си направим една бебешка :mitsu-smiley: среща... Що бебета във форума (някой вече отскоро ученици)... Да ги съберем в парка, да им се порадваме.... Ще повдигна официално тоз' въпрос.... Докато е време, все ще набараме хубав уикенд!

Твърдо "ЗА" . Предлагам за начало в фото галерията да направим една рубрика "Мицу дечица", моята мома има уникални сюжети на кола и мотор:icon_thumbup: Фенка е голяма, особено на мотори.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А с каска имаш ли я снимана? Моят е принципен и от 6 месечен спазва правилата за движение, кара пистака на кръстник си с каска :-)

Хахахахахаха А да видиш каква...

post-1617-035881200 1285789105_thumb.jpg

Редактирано от rosko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове


×
×
  • Създаване...