Премини към съдържание

Проблем със спирачки


Препоръчано мнение

Здравейте имам следния проблем. Когато натисна спирачката колата започва да спира на импулси, ту спира ту не докато педала на спирачката стои в едно и сащо положение.Някой ако е имал сходен проблем да сподели как го е отсранил. Благодаря предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте имам следния проблем. Когато натисна спирачката колата започва да спира на импулси, ту спира ту не докато педала на спирачката стои в едно и сащо положение.Някой ако е имал сходен проблем да сподели как го е отсранил. Благодаря предварително.
Това първата кола с ABS ли ти е ???
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако става дума ми е първата кола изцяло, само че преди не беше така. Възможно ли е диска на спирачките да е крив и ту да хващат ту не ? Или накладки е проблема ???

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А ти рязко ли настъпваш педала при спиране или по-плавно, щото ако рязко спираш можеби ти се включва АБС-а.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако става като натиснеш спирачката лекичко значи крив диск. Ако вибрира бързо и силно значи е АБС и няма да се плашиш :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой може да ми каже от каде може да си намеря диск и как се сменят двата или може само който е крив. И цена?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой може да ми каже от каде може да си намеря диск и как се сменят двата или може само който е крив. И цена?
Ами как да ти кажа от къде, като не знам ти от къде си ???.....
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От Варна съм.
Провери тук :link: или в Нип Партс

НИП ПАРТС

Варна

Адрес: ул. Александър Дякович 20

 

 

Телефон: 052 611 514

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И специално НИППАРТС Варна, са кожодери до дупка! За един и същи датчих на хол ми искаха 100 лв повече от Миро. А за тойтата на майка ми, киловолтовите кабели ги взех за 90 лв. а там ми искаха 200 :D Няколко пъти съм ходил там, и след обявените цени мисля повече да не стъпя там :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много момчета, ще проверя :) само имама едно запитване от крива джанта може ли да се получи това?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...
Мерси много момчета, ще проверя :) само имама едно запитване от крива джанта може ли да се получи това?

 

Не,колега,от кривата джанта би трябвало да ти вибрира волана и без спирачки.

Извинявам се,че пиша в темата на колегата,но и аз съм с крив диск и ми е интересно каква е цената за читав такъв в София?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм с крив диск и ми е интересно каква е цената за читав такъв в София?
От 48 до към 300 лв....
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Читав за 48 лв. няма..............виж за 150 и нагоре може да се намери............
Може бре.....На ТРЪСТИНГ и на ОПТИМАЛ са им читави дисковете, и са на тази цена......

Ечика например , на Спейса е с такива и не се е оплаквал.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

NK са само опаковъчна фирма. Стоките са от кол и въже. Купувал съм едно време за Опели от тях. В началото бяха добри, но с годините ставаха все по-зле ...

На Mountain дисковете са хубави и в комбинация с Kashiyama накладки се получава добре. Пък и нещата са си японски, няма изнесено производство като Akebono.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Иначе дисковете се вадят много лесно. Сваляш джантата и с един чук :) , но преди това си подложил нещо дървено откъм вътрешната страна на диска /тази която не се вижда/ с леки почуквания от всички страни и диска трябва да излезе. Той не е хванат с нищо, просто е вбит за главината и се притиска с джантата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...