Премини към съдържание

Среща 18.01.2009


Препоръчано мнение

Аз и тая събота и неделя нямам почти никакво време но ще гледам да дойда. Ама 14:00 часа май би било по-добре за мен поне, че имам рожден ден в събота ако ме разбирате. :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Потребителя,който е пуснал темата не е нов. Само за Лансери ли е тази среща или може да дойдат и други мицубишита.Питам защото и без друго в неделя ще сме 10-на мицута на едно място.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако е към 15ч и Аз може да си домъкна черупката до там? :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Oк аз съм за , Криси разбира се , че е за всички Митсита осбенно ще се радвам да те видя както и Васко ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз да попитам,има ли възможност да е на Омв-Бояна,защото навън все още е студено?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе Радооооооооооооооо. Как можа да ме изтъпаниш така бе. Да не бех само Аз там бре? Ще си помислят, че само Аз съм пил цяла вечер. :icon_blush: Що не сложи снимката дето сте с Мизов и Митака тримцата ааааааа? :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе Радооооооооооооооо. Как можа да ме изтъпаниш така бе. Да не бех само Аз там бре? Ще си помислят, че само Аз съм пил цяла вечер. :icon_blush: Що не сложи снимката дето сте с Мизов и Митака тримцата ааааааа? :icon_thumbup:

 

Виж са .. ако някой тооолкова много иска да види и другите снимки ще си каже... а като си каже :) ще ги види :) даже и флима ще му дам да се порадва(или да съжалява, че не е бил там) :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе Радооооооооооооооо. Как можа да ме изтъпаниш така бе. Да не бех само Аз там бре? Ще си помислят, че само Аз съм пил цяла вечер. :icon_blush: Що не сложи снимката дето сте с Мизов и Митака тримцата ааааааа? :icon_thumbup:

Ммммм, Васеееееееееее...................

Ма ти не само си пил, ми май си и пял бре..............

А аз се чудя кои е този нов певач по "Планета" :hysterical:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Aз не можах да дойда. А освен това наистина ми се искаше да видиме как е тракшъна, че нещо ме съмнява. А и като гледам е било много забавно :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...