Премини към съдържание

Зимна среща


Да се съберем..  

44 гласа

  1. 1. ??? ?????????? ?? ????? ?????, ???? ?.????????, ??:

    • 6, 7 ? 8 ????????
      3
    • 13, 14 ? 15 ????????
      3
    • 20, 21 ? 22 ????????
      9
    • 27, 28 ???????? ? 1 ????
      30
  2. 2. ??????????? ??????? ?? ?? ?????? ?:

    • ?-? "??????" - ?.???????
      5
    • ?-? "?????" - ?.???????
      4
    • ?-? "?????-?????" - ??.?????
      11
    • ?-? "??.?????????" - ?.????????
      27


Препоръчано мнение

Местенцето и офертата са невероятни. За компанията да не говорим.

Нека само някой проучи въпроса с развлеченията на другия ден.

Примерна програма:

Събота:

- 08.00 - 09.30 - закуска

- 09.30 - 10.00 - лично време

- 10.00 - 12.00 - посещение на басейн с топла (гореща) минерална вода - за изтрезняване. Мисля, че имаше някъде в района

- 12.00 - 12.30 - лично време и тоалет

- 12.30 - 13..... - 0бяд с ракийка :icon_drunk:

- 13..... - 16.30 - почивка (реанимация)

- 16.30 - 17.30 - лично време

- 17.30 - 22..... - вечеря с тежка раздумка :icon_n_gathering:

Неделя:

- 08.00 - 09.30 - закуска

- 09.30 - 10.00 - лично време

- 10.00 - ........ - освобождаване на стаите и посещение на Троянски манастир ..... и така

...... или нещо такова

 

Не знам часовете на закуската, обяда и вечерята, но можем да се нагласяме.

 

За съжаление не мога да кажа твърдо ДА, защото се притеснявам, че ако се почива и на 02.03 ще ми се развалят плановете.

Иначе съм там - една двойна стая ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 127
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

за мен няма значение къде и колко звезди е хотела, важното да се съберем и да прекараме един хубав и приятен уикенд.
Казвал ли съм ти, колко много те обичам :icon_love: , защото понякога мислиш също като човек...... :lol: :lol: :lol: ......

За мен също няма значение хотела (когато си правя моят кеф), но когато става въпрос за повече хора, винаги трябва да се избира най изгодното, а не лукса, за да може всеки да си го позволи.......За това можеш да ме включиш в списъка ......Ще гледам непременно да дойда, защото съм сигурен че ще присъстват повече колеги...... :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Че да почна и аз да се замислям ли? ;-)

Ще ми се да ви видя, но наистина не мога да обещая, а в никакъв случай с две нощувки! Може да се открадна за малко....... Ще видим.....

 

П.П. Вальо, нали няма да ме върнат само за една вечер? Че да мога и да почерпя, живот и здраве!

П.П. 2 Тоше, много ви е рано закуската, бе! То направо от вечеря на закуска така..... Да вземем направо да я прескочим :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм веднага с една двойна стая.

Кой ще се занимава със събирането на парите. Сметка?

 

valboss?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, мен също ме учуди цената... Управителя/поне по-телефона/, ми звучеше трезво.. :icon_blush:

Два пъти изрично питах, това цената за целият уйкенд ли е?

........................

Все пак, за да не се окаже, че ви подвеждам, може да се обадите и вие :icon_crying:

Двата телефона, мобилен и стационарен, са вписани в рекламната страница на базата в нета.

Можете да използвате името ми/Валентин Шопов/, когато говорите с управителя. Аз говорих с него, изрично подчертавайки, че извършвам маркетинг от името на :mitsu-smiley: клуб.

Цената я уточнихме, на базата на минимум 40 души.

Мисля, че е добра идея, да се обади още някой, за да се потвърди офертата...

:link:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма грешка в цената-най отдолу на страницата пише- Пълен пансион ( на един човек): нощувка, закуска, обяд, вечеря -26 лв. Значи за двата дни - 52 лв. на човек :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, мен също ме учуди цената... Управителя/поне по-телефона/, ми звучеше трезво.. :icon_blush:

Два пъти изрично питах, това цената за целият уйкенд ли е?

Можете да използвате името ми/Валентин Шопов/, когато говорите с управителя.

Вальо ! Управителя да не се казва господин Колев.?..... :D :lol: :D ......То си го пише там в сайта......Пълен пакет за един човек-26 лв/ден...2-дена х 26лв = 52 лв(за уикенда) :blink: .....Това математиката е страшна наука шА знаИш...... :tooth:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...............

П.П. 2 Тоше, много ви е рано закуската, бе! То направо от вечеря на закуска така..... Да вземем направо да я прескочим :D

Ами кой те кара да ставаш :P

Аз за толкова съм си наумил и ако не е в толкова часа ....... ще пия една биричка :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз тъкмо това исках да питам - дали трампят закуска в 8 за светло пиво в 11, напр.... :icon_thumbup:

Вече следя темата с интерес, ако всичко е живо и здраво при нас - ще дойда за поне една вечер (най-вероятно за една)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вече следя темата с интерес, ако всичко е живо и здраво при нас - ще дойда за поне една вечер (най-вероятно за една)
Абе ти само ела, пък ще видим дали ще е за една вечер...... :tooth:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ако дойда - ще е за втората вечер... Иначе става сложно.... Знам, че няма да си тръгна и те така то.....

Занасям се.... само да е живо и здраво всичко, ще го нагласим! Дори с Ани го обсъдих вече .... отдалеч, дето се вика!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги за да не се туткаме пак списъци да се правят, едно предложение. По стария списък, дето беше за Рибарица - да си кажат само тези, който няма да идват поради променените обстоятелства или други причини. И също който иска да се допълни и така ще е по лесно и бързо с уточненията за бройки.

Аз си потвърждавам желанието за идване и както е упоменато в тоя /крайния/ списък. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги за да не се туткаме пак списъци да се правят, едно предложение. По стария списък, дето беше за Рибарица - да си кажат само тези, който няма да идват поради променените обстоятелства или други причини. И също който иска да се допълни и така ще е по лесно и бързо с уточненията за бройки.

Аз си потвърждавам желанието за идване и както е упоменато в тоя /крайния/ списък. :)

Ами Батето да оправи списъка, да не го БАН-нем от поста организатор....... :D ....За мен една двойна стая, и боб със наденички :lol: .....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бате , едно апартаменче и за мен , или нещо което ще побере мен , жената , сина (8г) и щерката (2г). :)

Да не ме забравите , че жената ще ме бие , ако не присъстваме.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://www.econ.bg/law86421/enactments/article152390.html

Ето тук са моите опасения. Така, че някой да не си обърка сметките.

Аз май ще го пропусна мероприятието (въпреки, че ми се идва много). Нищо обаче не е сигурно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето тук са моите опасения. Така, че някой да не си обърка сметките.

Аз май ще го пропусна мероприятието (въпреки, че ми се идва много). Нищо обаче не е сигурно.

Че то това е добра новина бе Тоше.......От 27-ми февруари, до 2-ри март - почивка......Тъкмо ще си направим срещата събота и неделя, и понеделника ще се отърсваме от махмурлука.... :lol: .....Не виждам защо се притесняваш....Мен по ме притеснява, че организатора не изкарва списъка .....Да не се е отказал и той ?.... :icon_hmm:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли...... Имаше и промени по датите, кой прочел, кой - не е......

Повечето ни срещи не са добре опаковани....... Споко.... И по поляните се събираме...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Датата не е променяна.Явно мястото не е "елитно".На последната поляна бях с най-старото :mitsu-smiley: ,сега съм с новоя Lancer и не виждам разлика в отношението ми към марката :mitsu-smiley:,просто е най добрият автомобил ,който съм имал в последните 11 години ,а къде ще бъде следващото събиране зависи само дали има желаещи и дали са свободни по това време .Ако идеята е само LUX категория ,явно не сме една и съща

кръвна група.А тя е :mitsu-smiley: винаги :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.

×
×
  • Създаване...