Премини към съдържание

Зимна среща


Да се съберем..  

44 гласа

  1. 1. ??? ?????????? ?? ????? ?????, ???? ?.????????, ??:

    • 6, 7 ? 8 ????????
      3
    • 13, 14 ? 15 ????????
      3
    • 20, 21 ? 22 ????????
      9
    • 27, 28 ???????? ? 1 ????
      30
  2. 2. ??????????? ??????? ?? ?? ?????? ?:

    • ?-? "??????" - ?.???????
      5
    • ?-? "?????" - ?.???????
      4
    • ?-? "?????-?????" - ??.?????
      11
    • ?-? "??.?????????" - ?.????????
      27


Препоръчано мнение

  • Отговори 127
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Аз гласувах ,ама с повече от един отговор :icon_blush:

Хванала си ме, докато я редактирах.. :icon_blush:

А що гласува за всички възможни отговори? Нямаш мнение ли? Или ти беше интересно? :icon_n_bash:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Напротив имам мнение.Гласувах за 2 дати,защото мога и на двете и за 3 от 4 хотела,защото ми харесват и 3-те,а и анкета го позволяваше.Ако искаш ми изтрий вота и ще гласувам на ново. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз гласувах , дано да се съберем повече хора за последната дата , че аз за другите нямам възможност а хотелите са хубави B) , ee май клоним към последната дата което е супер , че ще мога да съм на линия B)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам как върви вота за хотелите,предлагам да гласуваме до определена дата и после да се пусне анкета за двата хотела с най-много гласове.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По повод на анкетата - значи най искрено всеки би могъл да си даде "гласчето" относно дата за кога му е възможно. Другата част на анкетата - за мястото или хотела, ами всеки който не му е познато мястото и не е ходил, как да прецени кой избор е най-добрия. На мен не ми е познато там.

В случая най голямо накланяне на везните за място, би имало отзивите на всеки който е запознат защото е ходил там и така. Друго си е директни отзиви, отколкото разглеждане на реклами, където всичко е представено понякога по изопачен начин. Надявам се правилно да разбирате опасенията ми, а не за каприз или неориентираност.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз гласувах за мнозинството, демек за 27-28 и 01, хотел в с.Рибарица.

Длъженсъм да кажа, където и да решите там съм

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отново от името на "бате Плевен".

Оферти, от хотел "Балкан" :

................................

ЦЕНОВА ОФЕРТА-Хотелски комплекс "Балкан"- С.Чифлик

За мероприятие,на вниманието на: г-н Валентин Йорданов

Цена на двойна стая за 2-ма души - 2 нощувки - 198лв

Цена на апартамент за 2-ма души - 2 нощувки - 278лв

Цената включва закуска-блок-маса, ползването на басейн с минерална вода, джакузи, топила,сауна, парна баня,халати, паркинг и тур. такси.

Можем да Ви предложим, две вечери на блок маса и сетменю с включен алкохол ,както и обяд. Менютата ще уточним в последствие съобразно вашите предпочитания.

Приемаме резервацията за 100% потвърдена, когато се капарира.

Весела Владовска

Управител

Тел. 0895791579

...............................

И от "ТРОЯН ПЛАЗА" :

До: Мицубиши Клуб България,

На вниманието на: В. Йорданов

Уважаеми г-н Йорданов,

Благодаря Ви за доверието и проявения интерес към хотелски комплекс “Троян Плаза”****!

В отговор на Вашето запитване за настаняване в хотел “Троян Плаза” на 60-100 човека през м. Февруари 2009 год. за 2 нощувки, Ви предоставям преференциалната ни ценова оферта както следва:

I. Настаняване

1. Цена и вид настаняване

Вид стая Цена за Вас

петък- събота

Стандартна стая един 67,00 лв.

двама 76,00 лв.

Луксозна стая един 81,00 лв.

двама 99,00 лв.

Апартамент един/ двама 138,00 лв.

VIP-апартамент един/ двама 260,00 лв.

 

2. Цената включва

1 нощувка, 1 закуска, ползване на паркинг, интернет достъп, ползване на фитнес – център, застраховка, туристическа такса, ДДС.

 

3. Доплащане

За настаняване на трети гост на допълнително легло се доплащат 30,00 лв. за нощувка.

Нощувка на дете от 0 до 12г. в стая/ апартамент с възрастен: 0,00лв

Закуска и застраховка на дете от 6 до 12г. : 5,00 лв. на ден

 

 

5. Описание и общ брой стаи/ апартаменти

Всички стаи и апартаменти са оборудвани с климатик, парно отопление, телефон, телевизор, кабелна телевизия, минибар, интернет достъп. Всички стандартни стаи имат баня с душ - кабина, разтегателен фотьойл. Всички луксозни стаи и апартаменти имат тераса, баня с вана, разтегателен диван.

Стандартна стая – общ брой 22 (с две легла 21 бр, с двойно легло 1 бр)

Луксозна стая – общ брой 27 (с две легла 23 бр, с двойно легло 4 бр)

Апартаменти – общ брой 6 (с двойно легло)

VIP апартамент- мезонет – 1бр със собствена сауна и двуместно джакузи, двойно легло, 2 телевизора, директен достъп с асансьор, компютър.

 

6. Правилник за вътрешния ред

Настаняване - след 14,00ч. / Освобождаване - до 12,00ч.

 

II. Други

 

1. Заведения за хранене в хотелски комплекс “Троян Плаза”

Механа”Троян”,капацитет макс. 100 места, изпълнение на музикален състав в Механа”Троян” до 24,00ч от сряда до събота включително. Сервиране на плата или индивидуално

Ресторант”Троян”, капацитет макс. 120 места + зала 20 места, DJ парти и DJ караоке парти в Ресторант ”Троян” (с предварителна заявка). Възможност за блок – маса, сервиране на плата, индивидуално сервиране

 

2. Доплащане за услуги с предварителна заявка

100,00 лв/ час - “Over time”- ползване на механа и ресторант “Троян”след 01.00ч

3,00 лв/5,00 лв - Такса за внасяне на алкохол на бутилка – вино и/или концентрат

180,00 лв - DJ парти

250,00 лв - DJ караоке парти

 

3. Хранене при организирани групи по предварително меню

 

Примерни варианти за определяне на предварително меню в допълнителна оферта.

 

 

4. Развлечения (Подробно описание и цени в допълнителна оферта при проявен интерес)

Пейнтбол; конна езда; стрелба с лък по мишена; стрелба с пневматично оръжие; пикник; посещение на Троянски манастир, Изложба на художествените занаяти с. Орешак; Музей на животните с. Ч.Осъм.

 

13-15.02.2009 год. - Дамски шампионат по Оффроуд „Грация и мощ“

28.02-03.03.2009 год. - Национален Оффроуд шампионат „Троян Трофи 2009“

 

5. Плащане

Аванс 50 % (петдесет процента) от сумата за нощувките след писмена заявка за резервация на уточнен брой стаи и/ или апартаменти- срещу предоставена от хотелиера проформа- фактура с платежно нареждане по банкова сметка на хотелиера с определен срок срок на плащане.

Доплащане 50 % (петдесет процента) с платежно нареждане по банковата сметка на хотелиера при/след напускане на хотелския комплекс срещу предоставена фактура за всички ползвани хотелски услуги със срок на плащане до 5 (пет) работни дни от датата на предоставянето й.

 

 

ПИРЕОС БАНК АД

BIC:PIRB BGSF

BG86 PIRB 8056 1601 0601 58

“БАЛКАН ПЛАЗА” АД

 

 

 

 

 

За всички въпроси оставам с удоволствие на Ваше разположение.

 

 

 

 

 

09.01.2009 год. С уважение:

гр.Троян Христинка Желева - отдел “Маркетинг”

Хотелски комплекс “Троян Плаза”****

т.0670 643 99 моб. 0885 100 005 ф.0670 642 99

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Дано повече хора гласуват. Времето си лети, според мен трябва да затворим анкетата след най-много 1 седмица и каквото е показала до тогава - това да бъде. След това трябва пари да се събират, което също ще отнеме време. Аз съм на линия ако се избере последната седмица от Февруари :icon_thumbup: . :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. Най накрая се добрах до форума и виж дам, че от "мъмренето" има резултат. :icon_clap:

Гласувах за последната дата щото ми е края на сезона тогава, а за хотел съм избрал този в Рибарица.

Самода добавя едно мое мнение по въпроса.

Според мене анкетата трябва да да се прекрати най-късно на 23.01.2009г, да се обявят резултатите на датата и хотела с най-много гласове.

След това до 31.01.2009г да се уточнят меню и пакетна цена, след което да се пристъпи към записванията, уточняване на бройката хора, желаните от тях помещения за нощувки, начина на плащане (капаро и доплащане или 100% авансово) и кой ще събира парите. Това нещо трябва да е приключило поне 5-6 дена преди датата на събирането (22.02.2009г), за да може човека контактуващ с хотела да се подготви и уреди всичко, което е предложено и заявено от участниците в това събиране.

Естествено никой не е длъжен да се съобразява, с това което съм написал, тъйкато това е лично мое виждане. :good:

 

 

:mitsu-smiley: И сега малко извън тази тема. :icon_blush:

Смятам около 16-19.01 да мога да дойда до Софето за една вечер. :hiya:

Та може тогава да се срещна с тези от софийските форумджии, дето са мераклии за събирания, да седнем на маса и да се вземе трезво решение. :icon_drunk:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам само да кажа на организаторите, че може да се получи и неприятния момент да изберем посредством анкетата тук, място и дата и като се звънне за резервация вече да е заето...!

Така че моля бъдете по-експедитивни и не проточвайте излишно анкетата! Който се интересува от срещи на клуба преглежда подфорума за срещи и би трябвало да е казал какво предпочита!

Оттук на татък трябва да е избран хотела и сетне да се уточни датата. Но хотела трябва да знае, че ще има присъствие и просто да се уточни една дата и да започне организацията.

Сега за да е коректен организатора към потребителите, които ще присъстват, след като е дал толкова много варианти за избор трябва да резервира четирите хотела за всички уикенди през февруари, за да не ги вземе никой и в края на януари да ги извести всички хотели съответно остава ли резервациата или отпада!

Това е невъзможно, защото има и други клиенти и никой няма да ни играе по свирката - иди ми, дойди ми! :)

Вземете пример от Васко за организацията на Пампорово. Хотела бе един, датата се уточняваше при избор между два варианта... (по този начин лесно се говори с хотела) След това се уточняваха само кувертите и бройката на присъстващите, което е по-лесно, след като се знае за мероприятието!

А сега не знам как ще се справите ако не започнете да резервирате дадения хотел за определени дати... И след 10 дни да им потвърдите датата и после само менюта и бройки. А някой ходил ли е до тези хотели да види как изглеждат вътре, а не по интернет? По някой път разликата е плашеща...

Успех!

Аз съм гласувал за дата и хотел, но моля ви за по-добра организация и експедитивност! И като пускате анкета пишете до кога е валидна, за да не се протака излишно!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. Най накрая се добрах до форума и виж дам, че от "мъмренето" има резултат. :icon_clap:

Гласувах за последната дата щото ми е края на сезона тогава, а за хотел съм избрал този в Рибарица.

Самода добавя едно мое мнение по въпроса.

Според мене анкетата трябва да да се прекрати най-късно на 23.01.2009г, да се обявят резултатите на датата и хотела с най-много гласове.

След това до 31.01.2009г да се уточнят меню и пакетна цена, след което да се пристъпи към записванията, уточняване на бройката хора, желаните от тях помещения за нощувки, начина на плащане (капаро и доплащане или 100% авансово) и кой ще събира парите. Това нещо трябва да е приключило поне 5-6 дена преди датата на събирането (22.02.2009г), за да може човека контактуващ с хотела да се подготви и уреди всичко, което е предложено и заявено от участниците в това събиране.

Естествено никой не е длъжен да се съобразява, с това което съм написал, тъйкато това е лично мое виждане. :good:

 

 

:mitsu-smiley: И сега малко извън тази тема. :icon_blush:

Смятам около 16-19.01 да мога да дойда до Софето за една вечер. :hiya:

Та може тогава да се срещна с тези от софийските форумджии, дето са мераклии за събирания, да седнем на маса и да се вземе трезво решение. :icon_drunk:

Васе за много години , жив и здрав :icon_n_king:

и като доидеш да ми се обадите , естественно съм на линия да направим някоя срещичка

:mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За мен също няма значение за мястото (в рамките на разумните разходи) и датата, единственото ограничение е, че мога да дойда само за една нощувка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Гледам има някаква активност, но за съжаление не много голяма :icon_blush: гледах всичките мнения и вече имам поглед на нещата.

Датата се очертава 27-28, а хотелът в с.Рибарица.

Предлагам да направим едно примерно списъче с хората които ще идват.

 

 

Аз и жена ми сме двама-1 апартамент.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Гледам има някаква активност, но за съжеление не много голяма :icon_blush: гледах всичките мнения и вече имам поглед нанещата.

Датата се очертава 27-28 а хотелът е в с.Ртибарица.

Предлагам да направим едно примерно списъче с хората които ще идват.

 

 

Аз и жена ми сме двама-1 апартамент.

Гласувах и аз.На линия съм независимо какво ще реши болшинството. За нас двойна стая.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За сега една стая и за мене, но работата ми е 50/50, защото не са ми казали кога точно ще ми е защитата на дипломната работа. Казаха края на Февруари и началото на Март, ама кога точно ще разбера след средата на Февруари.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.

×
×
  • Създаване...