Премини към съдържание

Въпросче за някакви 'вериги'


Ivan Tolev

Препоръчано мнение

http://www.autosock.us/

 

Вижте този сайт, някой има ли представа това изобщо върши ли някаква работа и случайно някой виждал ли го е в действие? Доста добри отзиви намерих на разни места. Дали наистина замества металните вериги, които на мен лично са ми доста противни?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За пръв път го виждам, но честно казано ми изглежда като от реклама на VS TeleShop. Може това да е няккакъв супер нов материал, изработен по супер нова технология и откраднат от супер секретна военна разработка (с каквито титли са увенчани почти всички нови разработки :maistor: :robot:), но лично на мен това "чорапче" не ми вдъхва много доверие и малко неприложимо за българските условия с всичките им "екстри". От една страна си преставям как ще го гледа полицая , застанал на входа на Чепеларе :icon_refuse:. Ти му обясняваш що за чудо е това ново нещо, а той упорито ти сочи знака с нарисувана гума с верига и те пита "Дека са ти веригите", че може и акт да отнесеш :rtfm: . Отделно колко ли време би издържал този текстил като го караш из някаква каша от сняг, луга, пясък, кал и т.н или по друг начин казано онази странна смес, лееща се по родните пътища, чийто състав разгражда обувки и калници.

Отзивите, които си чел в български сайтове ли са или ....?!

Не знам :icon_blush: може да е нещо много ефективно, но като всяко ново нещо трябва да мине през изпитанията на времето. Ако го вземеш, надяваме се да споделиш впечатленията си.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отзивите, не са от Български сайт. А това дали ще го взема, най вероятно за сега не, в смисъл едно е сигурно вериги няма да си купя или сложа, но на нещо такова съм навит стига наистина да върши работа, за това питах дали някой евентуално не е ползвам някаква такава шукария от този сорт.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така евала първо, че си намерил сайта. Второ, миналата година го виждах на един джип с чужда регистрация, чудих се и се маех какво е това :). Ако намериш тук къде го продават отивам и аз.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Задължително трябва да се гледа рекламата накрая как качва баира с опъната ръчна...

Единствения въпрос е до колко е издържлив въпросния чорап?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като предложение и тестове, които съм гледал (включително и на това изобретение) две марки са лидерите - PEWAG и KONIG. Имаше в един сайт тестове на около 10-12 вида вериги, даже и описания по-горе продукт и резултатите го сложиха на 5-6-то място след нормални вериги от сериите на PEWAG и KONIG. Аз гледах само веригите и бих казал, че са по-добро решение от това.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В клипчето видях , че продукта е препоръчан от 8 автомобилни производители.

Но не и от :mitsu-smiley: така , че аз гласувам въздържал се .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Почти намерих от тези модерни "вериги" и ако се обуя в тях ще пусна малко инфо и снимки ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Скачай до Гърция. По-миналата година ги гледах там в един магазин за авто части в Серес, не съм сигурен дали бяха същата марка но пак си бяха такъв тип.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Сигурно вършат работа,щото колкото и смешно да звучи,на село майка ми е ходила с вълнени терлици в/у обувките когато е било заледено.Друг е въпроса колко ще издържат ако се мине през почистен асфалт.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Оказа се че са пълна глупост. Имам приател който си купил 4бр за Таурега и... ефекта е почти нулев. следователно се отказах от тях.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Оказа се че са пълна глупост. Имам приател който си купил 4бр за Таурега и... ефекта е почти нулев. следователно се отказах от тях.
Като всяко друго нещо , зависи как и къде ги ползваш ...
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А дали няма да се скъса чорапа ако срещне камъче в леда? От тая гледна точка ми се струват доста слаби.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А дали няма да се скъса чорапа ако срещне камъче в леда? От тая гледна точка ми се струват доста слаби.

Те и металните се късат , но аз ги предпочитам пред тези.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тези са супер смях. Ела ги вижте тука как боксуват само да попадне на сняг. Тези са само за лед, ама според мене за нищо не стават. Но за сметка на това са доста скъпи. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 7 месеца ...
Отзивите, не са от Български сайт. А това дали ще го взема, най вероятно за сега не, в смисъл едно е сигурно вериги няма да си купя или сложа, но на нещо такова съм навит стига наистина да върши работа, за това питах дали някой евентуално не е ползвам някаква такава шукария от този сорт.

 

Вече ги предлагат и тук.

Попаднах на www.autosock.bg

Иначе си бях взел от Норвегия миналата година и два пъти съм ги слагал.

Пъти по-лесно и бързо от всичко останало, а и определено действат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...