Премини към съдържание

Леден полигон - Варна


Препоръчано мнение

Утре,по обяд към 12.00 часа среща на някое място примерно на полигона над бившият стадион Варна (Юри Гагарин)

Да се видим да се повъртим из снега и да пием по нещо топло след това!!!

 

Естествено ако имате други предложения които са по-добри от моето ще се радвам да споделите!!! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 77
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Илиев не може ли след 17:00 че да мога и аз да дойда да повръткам ? Ако се съберем повечко си мисля, че няма да е проблем да светкаме с фаровете !? Айде пак варненската ескрадрила :) удрииииии :)

 

 

ПС: казвам след 17:00 чеса защото съм на работа до 17:30 ама ще забегна :) няма да има проблем за 30 минутки!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе той тоя полигон нали направиха кооперации там бе? Пък и до колкото знам куките веднага идват там... Да идем на полигона на почивка?

 

П.С. Местя темата в под-форума за срещи за да се вижда и от хора със статус потребител.

П.П.С. Абе и на мен ми е по-удобно да е следобеда, че имам малко работа :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да полигона почивка е добро място :) може и там може и друг час нека да се разберем за място и час за да е удобно на всички :)

 

Аз съм свободен през целият ден само в 17.00 трявба да взема булката от работа и затова предложих на обед ,че ще съм сам няма да докарвам инфаркти на приятелката ми и е по - светло.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами може да има и някой друг работещ желаещ... Дайте към 17:30 да се съберем..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами като я вземеш и директ при нас примерно всички 17:30 на почивка ? То и аз ще взема моята,че се радва като правя подобни неща , всяка вечер поне по 1 път влизам в завоя за моята улица потози начин и мн ме кефи, а комшийте ме питаха един път , кой ли ден щели да ме стържат с шпатулка от знака Стоп до завоя :) Разбира се правя го като няма други коли и САМО И ЕДИНСТВЕНО вечер и то мн късните часове поради факта че някой... имат вечерен час и трябва да ги пребера :) :mitsu-smiley: :icon_dance: :icon_thumbup: :icon_blush:

 

Последно за 17:30 направо там ?

Айдеее засега сме триммааа... :) :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами може да има и някой друг работещ желаещ... Дайте към 17:30 да се съберем..

Отпускаря подкрепя работещите :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Уговорихме се - 17:30 полигона на почивка! Dell къде си?!

Dell си е вкъщи..болен и на легло. И не трябваше да разбира, че сега ще си изяде термометъра от яд, че не може да дойде. Ако ми просветне малко, ще дойда, но не обещавам. Ииии че ми се идва....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще се видим там утре!!!

Ако някой има въже да донесе за всеки случай :)

 

Хахаха, аз имам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм на работа,но ще се пробвам,че отдавна не съм идвал.По Коледа не бях във Варна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айдеее колкото повече , толкова по добреееее за сега сме 3-ма четвъртия е под въпрос , дано да оздравее по бързо ако ли пък не ще трябва да се наслаждава и да въздиша на снимките след това :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм на работа,но ще се пробвам,че отдавна не съм идвал.По Коледа не бях във Варна.

 

Еее Иване, ще се радвам да се видим :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поразкършихме колите :) На полигон почивка беше почистено и се преместихме на онзи над бензиностанцията (пътя за виница). Повъртяхме се, сега спокойно може да спим :) Japanfen пак може да вали сняг, ще повторим ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре се получи дрифта,беше "куул",но трябваше да си тръгна рано...Онова Туинго му изтръпнаха задните гуми,когато колегата "полетя"към него.... :icon_thumbup: :icon_rock: Лека вечер на колегите :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ке-ке-ке :)

 

Колеги, не мислите ли, че трябва да се съберем в някой ресторантче, да седнем на маси с яденИ и пиенИ да разтеглим локумите :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Трябва някой път да опитаме и така....... http://vbox7.com/play:e48d2ac7 :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ха-ха! Това съм го гледал :) Ама предпочитам педалите на колт-а :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...