Премини към съдържание

Леден полигон - Варна


Препоръчано мнение

  • Отговори 77
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Аз съм 100% за МЕТРО :icon_thumbup: Направо там,вместо да обикаляме из града....трябва и час да се доуточни :icon_peace:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Aми и аз съм за Метро, но те другите форуми може и да са се уговорили вече...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Уговорката доколкото виждам е на Лучано в техническият,аз също съм за МЕТРО поради изброените по-горе причини.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги скоро ще се разбере дали Метро или някъде другаде :) Дали няма да е пълен паркинга на Метро в неделя ? Понеже всеки си е свършил работата и на покупки ? :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не ми се вярва,паркинга е с огромен капацитет и в "най-тежките" дни не съм го виждал пълен.Доста марки (Мерцедес,БМВ) си провеждат там Test-Drive.Ще има място за всички.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ПЪРВА МЕЖДУФОРУМНА СРЕЩА НА ЯПОНСКИТЕ АВТОМОБИЛИ- гр.Варна

 

25.01.2009 13.00 часа на паркинга на МЕТРО

 

След съгласуване с колегата НАСКО от Мазда форума и последвалата информация от другите форуми,датата 25.01.2009 е удобна на доста хора,за мястото на срещата е предложен паркинга на МЕТРО а часа 13.00.

 

Смятаме ,че така ще бъде най-удобно на всички,денят е неделя,мястото е голямо и ще ни събере а часът е 13.00 поради факта ,че сега е зима и се стъмва рано и захладнява доста бързо.

 

Ако някой има други предложения,да каже

 

Моята молба е който има регистрации във форумите на Мазда,Субару,Хонда,Тойота,Нисан да осведоми в някоя тема или ако иска д апусне нова за да научат колкото се може повече колеги.

 

С уважение

С.Илиев

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пуснах анкета в MAZDA :icon_thumbup: ще ми е по-лесно ако колегите които ще идват да си направят една регистрация в MAZDABG.COM И поълнят АНКЕТАТА С което ще се ориентираме как и колко вървят нещата :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пуснах анкета в MAZDA :icon_thumbup: ще ми е по-лесно ако колегите които ще идват да си направят една регистрация в MAZDABG.COM И поълнят АНКЕТАТА С което ще се ориентираме как и колко вървят нещата :icon_thumbup:

Абе нещо ми дава грешка при линковете ,май някъде не правя както трябва,

някой ако може да го редактира от свое име :icon_blush: благодаря предварително :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ПЪРВА МЕЖДУФОРУМНА СРЕЩА НА ЯПОНСКИТЕ АВТОМОБИЛИ- гр.Варна

 

25.01.2009 15.00 часа на паркинга на МЕТРО

 

След съгласуване с колегата НАСКО от Мазда форума и последвалата информация от другите форуми,датата 25.01.2009 е удобна на доста хора,за мястото на срещата е предложен паркинга на МЕТРО а часа 15.00.

 

Смятаме ,че така ще бъде най-удобно на всички,денят е неделя,мястото е голямо и ще ни събере а часът е 15.00.

Ако някой има други предложения,да каже

 

Моята молба е който има регистрации във форумите на Мазда,Субару,Хонда,Тойота,Нисан да осведоми в някоя тема или ако иска д апусне нова за да научат колкото се може повече колеги.

 

С уважение

С.Илиев

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

защо непуснете един вот ... няма ли да е по лесно така да се разбере къде ще бъде мястото за збирката :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малко е сложно с вота защото се оперира от няколко човека в няколко форума,но се реши последно и окончателно 25.01.2009 в 15.00 на паркинга на МЕТРО

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:P :P :P голяма тръпка ще бъде .... :senile:

http://ll.speedhunters.com/u/f/eagames/NFS/speedhunters.com/Images/Mike%20Garrett/Events%20From%20Net/JAE/jae1.jpg

http://ll.speedhunters.com/u/f/eagames/NFS/speedhunters.com/Images/Mike%20Garrett/WagonShow/wagon3.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами повече не пипайте датата и часа, защото ще настане объркване. 25-ти в 13:00 на метро това е и точка. Там ще сме, а ние митсу колеги може да се организираме някъде да идем в колона.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В 15.00,Емо :)

 

И предлагам предварителна мицубиши среща с цел КОЛОНА на паркинга на Пикадили Практикер в 14.30.

Какво ще кажете Мицубиши - Оунъри?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Основната среща е от 15.00 на МЕТРО.А ние можем да се съберем от 14.30 на Практикер и да отидем в колона. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам дори по-раничко, да речем от 14:15 до 14:45 събиране и в 14:46 потегляне към метро.

Мисля да открия нова тема за събитието, тази се разводни достатъчно. Ако падне сняг, ще си пишем пак тука за полигона ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...