Премини към съдържание

Независимо многоточково или Торсионна Греда?


GMM

Препоръчано мнение

Айде пак. От окачване, през Ферари и Ауди, до това колко била годишна колата на aga.

Ами съобразявайте се малко.

 

Да, прав сте. И без това във форума само такива теми се обсъждат. Вземам си бележка и се извинявам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 57
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Да, прав сте. И без това във форума само такива теми се обсъждат. Вземам си бележка и се извинявам.

 

И аз се извинявам! Темата "секта мирно" е причината... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Не си търси извинения. :D

Това мнение е причината. И е култово за форума.

 

Вече над 1000 дни всеки път когато го заключа и тръгна, се обръщам да го погледна пак.

 

:D :D

 

В този ред на мисли, Галант не е преставал да бъде за мен кола не само на годината, но на всички времена :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз се извинявам! Темата "секта мирно" е причината... :D

 

 

Не си търси извинения. :D

Това мнение е причината. И е култово за форума.

Ей сектанти ! :icon_tongue: Не си търсете и двамата извинения......Има и по хубави коли от Галанта, и ги пише в подписа ми кои са..... :D .....

Но понякога в темите за възхвала, трябва да има и опозиция, иначе нещата започват да клонят към фанатизъм.... :worthy: ....... :icon_drunk:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ама опозиция праите все вие с дизеляците, ами купете си истински Галанти, да видите, че няма да имате основание да сте опозиция :icon_tongue:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ама опозиция праите все вие с дизеляците, ами купете си истински Галанти, да видите, че няма да имате основание да сте опозиция :icon_tongue:

 

Не приятелю, опозицията я правят мислещите хора, а не дизеляци, киселяци или каквито и да било там. Това че съм си взел тази кола е мой личен избор, който, забележете не натрапвам на никой. И никога не бих обвинил някого че си е взел опел, форд, мерцедес или фиат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не приятелю, опозицията я правят мислещите хора, а не дизеляци, киселяци или каквито и да било там. Това че съм си взел тази кола е мой личен избор, който, забележете не натрапвам на никой. И никога не бих обвинил някого че си е взел опел, форд, мерцедес или фиат.

 

 

Колега, всичко написано в стил секта, е само за забавление. Всякакви там подмятания за обвинения, комплекси и прочие, са безпочвени - плод на недоразумение. Аз от 5 постинга насам си правя майтап с това окачване на Галант. Сега пък за моторите почнахме. Ами аз какво да направя, като този V6 е избран за свещена крава? Не аз, а поклониците на сектата са го избрали за такъв. Ти сега ерес ли ще проповядваш? :D :D :icon_n_giljotiini:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, всичко написано в стил секта, е само за забавление. Всякакви там подмятания за обвинения, комплекси и прочие, са безпочвени - плод на недоразумение. Аз от 5 постинга насам си правя майтап с това окачване на Галант. Сега пък за моторите почнахме. Ами аз какво да направя, като този V6 е избран за свещена крава? Не аз, а поклониците на сектата са го избрали за такъв. Ти сега ерес ли ще проповядваш? :D :D :icon_n_giljotiini:

 

Всичко е наред колега. Не съм искал да прозвуча така сякаш се сърдя и споря с някого. Написах го, защото харесвам този форум... А за големия мотор не се и съмнявам че ще е великолепен, даже взех да си мисля да не скоча на такъв. Ама няма да е де :tooth: - какво да направя като си обичам дизелите - нисък данък, нисък разход, пък и си вървят добичетата. :D Пък в крайна сметка всеки да си кара каквото му е на сърце. Важното е да сме живи и здрави!!!! :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...