Премини към съдържание

Бензин - 2 лева!


Препоръчано мнение

В Калифорния 92 бензина е 70 цента.Там много рядко карат с по-силен!!!Представете си ако ние карахме тука с такъв :huh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 103
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

В Калифорния 92 бензина е 70 цента.Там много рядко карат с по-силен!!!Представете си ако ние карахме тука с такъв  :huh:

6607[/snapback]

Онзи бензин там, макар и по-ниско октанов е по-хубав от нашият, тъй че ако ние карахме с онзи 92, щеше да сме :plane: ! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

газта е скапна работа ма при тея цени ,турбо и гас е това е пълен смях ама кво да се парви както и да го смяташ ти идва на половина :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен един таксиметраджия ми каза, че сега качват бензина и чакат всички да сложат газови и след това ше сложат един акциз и на газта ...

Ми кво да кажа, изравняват цените на горивата със Западна европа, дано поне и заплатите ни станат като там :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен един таксиметраджия ми каза, че сега качват бензина и чакат всички да сложат газови и след това ше сложат един акциз и на газта ...

Ми кво да кажа, изравняват цените на горивата със Западна европа, дано поне и заплатите ни станат като там :)

6690[/snapback]

Колко ще направат газта?Имаш ли инфо? :( :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.............за сега няма да я вдигат..............оставя си 0.72-0.75 лв. :D

Колеги, днес установих колко ми харчи Муцикошито ми на газ................. :D 9.33л./100км. градско, при това си върви съвсем прилично............преди повече от месец ми даваше 12/100 градско, ма след подобренията си е доста по малко.......... :D Чудно ми е колко ще ми даде разход извънградско......... :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

DJ, какви подобрения? Разкажи, че на срещата не говорихме подробно за това, или имаш в предвид електрониката под жабката :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Tова не са коли,които са направени да се возиш нормално в тях.Приличат на сапунерки и са едноместни.Освен това са на 50 сантимтера от земята>незнам как ще издържат по софийските дупки :dirol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Чухте ли какво става от тази вечер в полунощ...?

Вдигат бензина с 25 стотинки... :icon_censored: :icon_censored: :icon_censored: на литър не на тон!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Тогава от утре Каризмата ще бъде на газ.

DJ, имаш ли готовност да ми направиш електрониката? Утре съм при Армянов да ми я монтира, ако не става вече със записване при него...... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тогава от утре Каризмата ще бъде на газ.

DJ, имаш ли готовност да ми направиш електрониката? Утре съм при Армянов да ми я монтира, ако не става вече със записване при него...... :icon_blush:

8257[/snapback]

бе то хубаво, ма ще трябва да замеря някои неща първо, освен това требе си и време, нещо ,с което не разполагам в изобилие, но ще те вместим някак си .................заминавам в командировка........ :( :) :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чухте ли какво става от тази вечер в полунощ...?

Вдигат бензина с 25 стотинки...  :icon_censored:  :icon_censored:  :icon_censored:  на литър не на тон!

8255[/snapback]

 

Имаш грешка. От утре увеличението е с 17ст.

Но ето нещо официално :

 

С над 10 на сто поскъпват бензините от 0.00 часа на 2 септември, съобщи пресслужбата на Лукойл. Цената на най-масовите горива се повишават средно със 17 стотинки. Промяната е във връзка с рекордното повишение на цените на суровия петрол - над 70 долара за барел през последните дни. А 92 поскъпва със 17 стотинки за литър, най-масовият бензин А 95 се увеличава с 16 стотики, а безоловния А 98 също със 17. Цената на дизеловото гориво скача с 6 стотинки. Пропан-бутанът поскъпва с 2,55 на сто или около 2 стотинки на литър. Значителното поскъпване на горивата на международните пазари, както и очерталата се трайна тенденция за нарастване на котировките на суровия петрол по фючърсните сделки на борсите, са другите причини за драстичното повишаване. До 2-3 дни увеличението ще достине 25 стотинки на литър, прогнозира председателят на Асоциацията на газовите и петролните дружества и търговци Димитър Станчев, като се позова на информация от "Лукойл".

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
бе то хубаво, ма ще трябва да замеря някои неща първо, освен това требе си и време, нещо ,с което не разполагам в изобилие, но ще те вместим някак си .................заминавам в командировка........ :(  :)  :D

8259[/snapback]

 

Аз не бързам. Когато имаш време :)

 

каква ще бъде газовата, с ламбда конторл ли??? По добре  е с такъв контрол............. :D

8260[/snapback]

 

Ще бъде точно като твоята :D

Това е проверено на много Мицубиши-та. Поне си знаеме от опит :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имаш грешка. От утре увеличението е с 17ст.

Но ето нещо официално :

 

          С над 10 на сто поскъпват бензините от 0.00 часа на 2 септември, съобщи пресслужбата на Лукойл. Цената на най-масовите горива се повишават средно със 17 стотинки. Промяната е във връзка с рекордното повишение на цените на суровия петрол - над 70 долара за барел през последните дни. А 92 поскъпва със 17 стотинки за литър, най-масовият бензин А 95 се увеличава с 16 стотики, а безоловния А 98 също със 17. Цената на дизеловото гориво скача с 6 стотинки. Пропан-бутанът поскъпва с 2,55 на сто или около 2 стотинки на литър. Значителното поскъпване на горивата на международните пазари, както и очерталата се трайна тенденция за нарастване на котировките на суровия петрол по фючърсните сделки на борсите, са другите причини за драстичното повишаване. До 2-3 дни увеличението ще достине 25 стотинки на литър, прогнозира председателят на Асоциацията на газовите и петролните дружества и търговци Димитър Станчев, като се позова на информация от "Лукойл".

8261[/snapback]

ААААаааа........ :icon_censored: минавам на АЗОТ........ :icon_censored: B)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз не бързам. Когато имаш време  :)

Ще бъде точно като твоята  :D

Това е проверено на много Мицубиши-та. Поне си знаеме от опит  :good:

8262[/snapback]

Да де, ама твоята има доста повече електроника и е доста по прецизен мотор............така че не е лошо да помислиш за нещо по съвременно.........

Ето тук http://www.nissanbg.com/forum/viewtopic.php?t=1191&start=15 съм дал малко по обширни пояснения за видовете АГУ-та.... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Нали знаеш, че ги разбирам АГУ-тата, но не ги монтирам :icon_blush:

Ще го обсъдиме насаме това нещо като се върнеш от командировка :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще го обсъдиме насаме това нещо като се върнеш от командировка  :icon_bye:

8268[/snapback]

това ще стане другия петък май............ :icon_censored: :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
това ще стане другия петък май............  :icon_censored:  :icon_blush:

8269[/snapback]

 

:good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Горивата поскъпват от тази вечер. Сутринта заредих бензин и момчето, което ми сипваше каза, че снощи са ги уморили от работа :) Народа си е помислил, че днес от 00 часа поскъпва бензина.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес за последен път зареждам за 1.85лв. А95.............от утре ми казах че ще е 2.15 - 2.17лв. :icon_censored: :icon_censored: :icon_censored:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...