Премини към съдържание

Искате ли медийно присъствие на събирането в Пампорово?


Искате ли да поканим медии за събирането в Пампорово?  

34 гласа

  1. 1. ?????? ?? ?? ??????? ????? ?? ?????????? ? ??????????

    • ??, ???? ????? ???? ?? ????? ??????????? ?????????
      15
    • ??, ?? ???? ????? ?????? ????????
      6
    • ?????? ?? ????????? ???? ????????? ? ?? ?? ???????? ?? ?? ????????
      1
    • ?? ????? ??????? ??????? ????????!
      12


Препоръчано мнение

Ами то си е казано още в заглавието! Става дума за това събиране в Пампорово на 21, 22 и 23 ноември.

 

Имайте предвид, че ако се кани екип от предаване, ще се наложи да им покрием нощувките. Лошото е, че е малко късно... ще изчакам днешното гласуване и ще действам още в края на деня, докато има време. Защото седмичните предавания обикновено се подготвят като сценарий още седмица преди това.

 

Аз лично имам познати и връзки в Нова телевизия и мога да издействам нещо оттам. За другите медии - ще опитам индиректно, но по-добре, ако имаме колега във форума, който има връзки, да действа той, при положителен вот!

 

Иначе - ако решите да е прес съобщение - аз ще подготвя някакъв материал в неделя и ще го пусна за понеделник емисиите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз гласувах положително, но Стиляне ти можеш да се справиш блестящо с тази работа! :)

А Лео може да сглоби невероятен късометражен филм! :)

Така, че ти вземи химикали и листове, а Лео касетки/дискове и камерата и фотоапарати и действайте! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да! Дали няма опция, видео което направи Лео примерно и озвучено от Стилян като обеснява кадрите, да се излъчи после по тв? Примерно "ето как минава един събор на най-добрия автомобилен форум в бг"...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да! Дали няма опция, видео което направи Лео примерно и озвучено от Стилян като обеснява кадрите, да се излъчи после по тв? Примерно "ето как минава един събор на най-добрия автомобилен форум в бг"...

 

Това влиза към прес съобщението... прилежащи материали. Но, честно казано, телевизиите рядко се съгласяват да използват видео, което не е правено с професионална телевизионна апаратура.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога да ви докарам журналисти от автомобилните издания на килограм. Но предупреждавам, че са разглезени от автомобилните вносители ......! Сиреч, ако решите, каква оферта да им дам на синковците? Поемаме им спането и блокмасата ли?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че да стигането до национален ефир е удачно, мисля си че за лична консумация можем да си направим страхотен клип и репортаж! :) А показността не е нужна! Ей това дето Лео е направил на Драга в Дупница е страхотно. Освен нас феновете друг няма да го разбере! :) За това казвам, че е за лична консумация! И да хубаво е да се отрази мероприятието!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз гласувах отрицателно, не искам никакви медийни изяви.Като ги знам журналистите, могат да ни искарат смешни и какви ли не, така че по добре клип/репортаж за лична консумация.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хич не ги обияачам аз тези работи, последниш път в Стара Загора се въртеше един клип много време(и той беше "за лична консумация")

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вальо, че ще има компромати ще има! К'во ти пука, ще сме като английски туристи в Слънчев бряг! Нали сме вече европейци, ще се напиваме като такива!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хич не ги обияачам аз тези работи, последниш път в Стара Загора се въртеше един клип много време(и той беше "за лична консумация")

 

Наталия още си го носи на GSM-а и го показва на всички ;) Ама много добре танцуваше - то си плачеше за клипче!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Наталия още си го носи на GSM-а и го показва на всички ;) Ама много добре танцуваше - то си плачеше за клипче!

Стилянски, я го прати на ммс да се посмея, че аз съм пропуснал купона! :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Стилянски, я го прати на ммс да се посмея, че аз съм пропуснал купона! :icon_clap:

 

Има си една поговорка - ако искаш компромати, питаш Стилян ;)

 

Речено - сторено... ето го клипчето: :link:

 

Има и още, като всичко е качено тук: :link:

 

P.S> Вальо, съжалявам! Ще ми отмъстиш на Пампорово...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има си една поговорка - ако искаш компромати, питаш Стилян ;)

 

Речено - сторено... ето го клипчето: :link:

 

Има и още, като всичко е качено тук: :link:

 

P.S> Вальо, съжалявам! Ще ми отмъстиш на Пампорово...

Много смешно......................... :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ех само съм за оператор както не лизвам алкохол .... ще има доста компромати :icon_blush: , лошото е че няма да съм на Пампорово :( Но се надявам да качите видео/фото материял за събититето :) :icon_rock: :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вальо, ама че си сладур! С такива хора си заслужава да се напие човек!

те това нещо съм го пропуснал............. :icon_thumbup: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

те това нещо съм го пропуснал............. :icon_thumbup: :icon_thumbup:

Нищо не си пропуснал :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нека е автомобилно предаване там няма да се видят "глупости"

Ти на моя "танц" глупост ли му казваш?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...