Премини към съдържание

Искате ли медийно присъствие на събирането в Пампорово?


Искате ли да поканим медии за събирането в Пампорово?  

34 гласа

  1. 1. ?????? ?? ?? ??????? ????? ?? ?????????? ? ??????????

    • ??, ???? ????? ???? ?? ????? ??????????? ?????????
      15
    • ??, ?? ???? ????? ?????? ????????
      6
    • ?????? ?? ????????? ???? ????????? ? ?? ?? ???????? ?? ?? ????????
      1
    • ?? ????? ??????? ??????? ????????!
      12


Препоръчано мнение

Като гледам накъде отиват нещата, май няма никого да каня... по-добре да подготвим натериал и да го разпратя.

 

 

Ти на моя "танц" глупост ли му казваш?

Амиии! Той е религия... дори предлагам да го направим на анимиран хедър за сайта!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бате, изглежда и малко парички ще изкараш от него ;) :icon_dance:

Всичко зависи какво разбираш под "малко"?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , за всички нас е ясно ,че си харесваме нашата марка автомобили и съответно нашия клуб ,,,,, НО искам да се замислите по въпроса дали е редно НИЕ да плащаме за реклама на фирма ,/която дори не иска да ни направи тестдраив/ при положение ,че е във неин интерес да отрази събитието.

 

 

П.С. извинявам се за критичния тон ,НО от 5-6 месеца шефовете си търсят нови коли и аз ги бях уговарил на 95% ,НО има тестдрайв-няма и .................се отказаха :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз, хем бях там, не се сещам за кой танц говорите, а и не се отварят линковете!

Ей, Вальо, дане ти пука, ааааа! Каквото и да правя - на всяка среща все падам - и ми се случва само на срещи - в Стара Загора заваля, аз пекох пържоли на дъжда, след което се подхлъзнах - и право в калта! Както си бях с чисто новата готварска престилка и шапка! Щамповани......На Витоша пък стъпих накриво и после два дни куцах...

Я не им се възрвай! А аз как танцувам да ме видите, а предполагам, че и на Пампорово няма да почивате, нали?!

 

Ей, да не се закачате лошо, ааааа! Винаги ми изпускат спирачките, като се събера с вас! Ама то ми е така кеф, като го чакам толкова мноооооого, че почти винаги ми пада веригата! Ама дори никак не се срамувам, аз съм си дома, както казват врачаните!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Идеята ми допада, но само ако ние (Стилянчо) подготвим материала...журналист би го направил атрактивен, но пресилен и страничен наблюдател ако го чете, няма да усети истинността от това преживяване. Само ще се разочароваме...Информацията ще бъде изкривена! Вервайте ми! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и пъти да съм опирал за журналисти - все са ми изкривявали нещата, хем много ясно съм им писал информацията! Не ги знам защо го правят. И не е да оформят текста по техен вкус, съдържанието променят. Така че - не им вярвам много много

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...