Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Зов за помощ


vann

Препоръчано мнение

Колеги от Мицубиши, предварително се извинявам за темата но ни е необходима помощ. Онзи ден откраднаха колата на един познат марка Хонда Сивик 94г. 1.6 Д1636, черен хечбек рег. № В 8584 КР. Молбата ми е ако някои я види да звънне на тел. 0898417518. Предварително ви благодаря!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В кой град е открадната колата?

Където и да е ще се оглеждаме , дано се намери :icon_thumbup:

Тя и от София да е открадната нищо чудно вече да е и на морето така , че всички :mitsu-smiley: -фенове в бойна готовност да помогнем на колегата с Хондата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има ли пострадали?!

Цитирам собственика "Работата е много сериозна защото се касае за ОТВЛИЧАНЕ И ВЪОРЪЖЕН ГРАБЕЖ! ".Това е от темата му в тяхния форум.Поста е пуснат към 3 през нощта на 11.11. , но не казва много...............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да помогна и аз малко за разяснаване:

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=28147

Колата е открадната във Варна, в темата има снимки как изглежда колицата (направена е с много любов и мерак :( )

Ще се оглеждаме за нея колега :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На последък има много откраднати коли :( и при това застраховани !!! Знам,че са почнали ,да "пипат" колите на една определена компания .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На последък има много откраднати коли :( и при това застраховани !!! Знам,че са почнали ,да "пипат" колите на една определена компания .

Е те нали се съзастраховат и презастраховат една в друга ! Пак почна подялбата на пазара, лошото е че ние сме потърпевши.....!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е те нали се съзастраховат и презастраховат една в друга ! Пак почна подялбата на пазара, лошото е че ние сме потърпевши.....!

Точно! И покрай маркировката си го отнасят и такива, застраховани в други компании.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На последък има много откраднати коли :( и при това застраховани !!! Знам,че са почнали ,да "пипат" колите на една определена компания .

То ясно това. И в един момент - майната и на колата и тенекиите, човекът говори за отвличане и въоръжен грабеж. Едва ли му е много за хондата. Пък и милицията е вдигната накрак - не е само колата. Дано се оправи колегата!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно! И покрай маркировката си го отнасят и такива, застраховани в други компании.

 

 

 

Ами те не са много компаниите които ползват едни и същи стикери...... :huh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хм...тя колата изглежда постоянно пред нас е стояла, а за първи път я виждам....Нищо ще се оглеждам, пък дано има глупостта да я кара....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

леле това е мн гадно ... :icon_crying: 100% колата ще я разглобят и ще я нарежат.

 

Абе не се знае.....нали е свързано и с отвличане..... :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега vann,в мое лице имаш очи и във В.Търново :shades:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и на нас, и на всички колеги от автомобилните форуми, би ни се искало да помогнем, но съм 100% убеден, че тази кола няма да стъпе повече по нашите улици... Или, ще е тотално префасонирана което ме съмнява...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега vann,в мое лице имаш очи и във В.Търново :shades:
Виж тогава последният пост в тая тема, и се оглеждай добре......http://forum.mazdabg.com/viewtopic.php?t=1...&highlight=
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми се вижда странно,че открадната кола при такива обстоятелства се търси по форумите. :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро колегите се надяват да ангажират повече очи.

Органите ще го преместят от единия в другия.

 

Аз лично, тази хонда трудно ще я сбъркам, че и през няколко преки да я видя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Свищов е затворен за нея.На север съм аз и колегата от Русе.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Жертва на дързък въоръжен грабеж станал варненски автоманиак, научи "Черно море". 25-годишният Д.И.И. останал без тунингованата си "Хонда Сивик 1.6 Д16З6", след като маскиран бандит насочил пистолет към него. Младежът пожела да не публикуваме имената му от съображения за личната си сигурност и в интерес на разследването и се представи само с малкото си име - Митко. Той разказа, че инцидентът станал на 10 ноември на улица в кв."Галата". Бях сам в колата си, когато внезапно в купето нахлу маскиран мъж. Той насочи пистолет към мен и ми заповяда да тръгвам. Сега ще отидем на едно място, казал въоръженият грабител. По негови инструкции Митко подкарал в посока центъра на Варна. Докато карах се молех да ме накара да спрем някъде да ми бие два шамара и да избяга, като ми остави колата, разказа ограбеният варненец. По пътя към града бандитът останал впечатлен от японското возило. Той обяснил, че не е от Варна. Нямаше акцент, така че не мога да съм сигурен в думите му , но от друга гледна точка той можеше да ме изхвърли от колата още край Галата. Останах с впечатлението, че му трябвам като шофьор и като човек, който познава града, обясни Митко. В района на Икономическия университет нападателят разпоредил да спре колата. Отбих до подлеза срещу ВИНС-а на метри от кръстовището, където има видеонаблюдение. Мъжът се премести зад волана и отпраши посока Двореца на културата и спорта с мръсна газ, разказа още Митко. Пострадалият веднага алармирал полицията, като униформените се появили за минути на място. По случая била заведена преписка в Четвърто РПУ, а крадената "Хонда" била обявена за национално издирване. Повече от 3 денонощия полицията не може да го хване, и всичко това в избрания за втора поредна година в "най-добрия" град за живеене. Управата на града инвестира милиони левове за камери по всички изходи на града и по всички сфетофари. Искам да попитам за какво са монтирани тези камери не са ли за такива случаи или са монтирани, само за да "отчитаме дейност", риторично попита потърпевият. Младежът разпространил обява за издирване във всички автофоруми. Нека покажем че можем да бъдем силни като сме всички заедно, призовава потърпевшият феновете на автотунинга. Проверка на "Черно море" показа, че колегите по хоби на Митко, приели присърце бедата на младежа. За минути хора от цяла България са изразили готовността да помогнат в издирването на возилото, като голяма част от тях са копирали обявата и са я "пуснали" и в други специализирани форуми, посещавани от автоманияци. Снимки на крадената "Хонда" били показани и на множество частни сигнално-охранителни фирми из цялата страна, както и на таксиметровите компании. Шофьори на товарни коли, доставящи стоки за супермаркети също изразили готовност да помогнат в издирването на японското возило. Разследването на автоманиаците показало, че грабителят заредил на бензиностанция в кв."Чайка", но на касите нямало монтирани камери и той бил заснет само в гръб. Според друг колега на Митко вчера колата била забелязана в района на Автогарата във Варна.

Предприели сме всички възможни оперативно-издирвателни мероприятия, но до момента нямаме резултат. Относно записите на виденаблюдението не мога да коментирам, тъй като ще попреча на издирването и разследването, заяви комисар Димитър Димитров, директор на ОД на МВР- Варна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...