Премини към съдържание

Galant 2.4,160 к.с


Beatles

Препоръчано мнение

Здравейте колеги. Досега съм карал Колт дизел 91 г. и реших да взема нещо по-ново. Спрях се на Галант 2005 г. 2400 кубика, 160 к.с., автоматик, круиз-контрол и т.н. 22000 лв. Дайте инфо заслужава ли си, разход на гориво, слаби и силни страни. Благодаря предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Боя се, че тук във форума никой не кара такъв... или поне аз не знам!

Нямаме информация за този Галант. Но за тези пари може да се вземе доста добър Галант 2002-2003 г., който според мен ще ти хареса доста повече и ще е доста по-качествен като изработка! :)

Има един такъв във форума тук, колегата Mitsubishi го продава попитай го ако се интересуваш и не държиш на модела от 2005г.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

DANI, благодаря за отговора, но много ми хареса модела. Не бях виждал такъв във Варна. Запалих се много и затова търся информация. Ако някой знае сайт, където да проверя, нека пише. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Там по морето доста ги карате такива луноходи! И на мен ми допада - не съм имал такъв, но съм карал и съм се возил! Допадат ми! Взимай, карай го, лошото е, че не ги търсят много и ако не ти допадне ще е вечно твой!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

DANI благодаря за отговора,но многа ми хареса модела.Не бях виждал такъв във Варна.Запалих се много и затова търся информация.Ако някой знае сайт,където да проверя нека пише. :mitsu-smiley:

Виж руските сайтове, предполагам става на въпрос за американското изпълнение на новия Галант.

Колега не се чуди, щом ти приляга на сърцето го взимай (разбира се след основен технически преглед).

Американските машини въобще не са по-лоши от европейките :icon_dance:

Разхода няма да е по различен от останалите, ще се върти около 11 - 14л/100кзма (зависи как го караш).

А що се отнася до резервни части, има, е може да се почака за нещо екзотично, но основните неща ги има. Предполагам че двигателя е като на Грандисите след 2005 година. С него грижи няма.

Успех.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе имаше един във Варна още като излязоха, но изчезна някъде. Иначе ще зарадва очите един от новите Галанти за постоянно в града. А иначе много коли се появиха от щатите в града и този сигурно е също от там.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Виж руските сайтове, предполагам става на въпрос за американското изпълнение на новия Галант.
Как да види, като не му ги даваш ???..... :P ....http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/28146.html..........http://my.auto.ru/opinions/7536.html
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Как да види, като не му ги даваш ???..... :P ....http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/28146.html..........http://my.auto.ru/opinions/7536.html

За какво са му? Достатъчно е да погледне подписа ми :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Марио, благодаря за сайтовете. Прегледах ги. Вторият е по-скоро за модел 2007 г. Не знам дали има разлика с 2005 г. Тук търсех някой колега със същият модел, да ми даде по-точна информация за колата. Автомобила се продава в Добрич, ако има някой колега от града да ми препоръча добър сервиз за оглед ще съм му благодарен, защото почти на 100% съм решил да го взема. Нямaм намерение да го препродавам, вече 10 години карам :mitsu-smiley: и смятам да остана верен на фамилията, макар и на друго ниво.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Марио благодаря за сайтовете.Прегледах ги.Вторият е по скоро за модел 2007 г.Не знам дали има разлика с 2005 г.Тук търсех някой колега със същият модел,да ми даде по точна информация за колата.Автомобила се продава в Добрич,ако има някой колега от града да ми препоръча добър сервиз за оглед юе съм му благодарен,защото почти на 100% съм решил да го взема. Нямям намерение да го препродавам,вече 10 години карам :mitsu-smiley: и смятам да остана верен на фамилията,макар и на друго ниво.
Дай повече инфо, какво точно те интересува...... Утре ще разпитам един приятел, но не знам и той колко точни наблюдения има, защото си го докара преди 3 месеца от Щатите и няма много опит с него........ Иначе колата си е доста арна, въпреки че на пръв поглед, външно не привлича окото......
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колата наистина е внос от Щатите. Интересуват ме много работи, но като начало:

1. Заслужава ли си Галанта пред Лансер 08? Защото първо си мислех за Лансера, все пак е нова кола;

2. Проблеми по ходова част /сменял ли е нещо/, двигател, разход градско и общо взето как е 'возията';

3. Нещо характерно което трябва да гледам на пръв поглед като слаби страни, ако има наблюдение;

Благодаря за отделеното време. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Този нов Галант, за който говориш, лично на мен ми грознее много особено до "стария модел" - 2000/2003 г. Единственото по-добро е интериора, но като стигнеш до материалите и виждаш отново разликата.

Освен това качеството и надеждността му не са на това ниво, частите са доста различни и ще чакаш доста, ако нещо му стане.

По-скоро, ако не ти се кара 5-6 годишна кола, си вземи новия Лансер.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Баба ми (Бог да я прости) е имала такъв лаф: "Къско да е, новко да е" т.е. като се купува нещо по-добре да е ново (дори и по-малко, по-късо да е) отколкото голямо и широко, но старо. Според мен по-добре си вземи нова кола.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Баба ми (Бог да я прости) е имала такъв лаф: "къско да е, новко да е" т.е. като се купува нещо по-добре да е ново (дори и по-малко, по-късо да е) отколкото голямо и широко, но старо. Според мен по-добре си вземи нова кола.

Баба ти сигурно не е чувала за Галанти и за това е говорила така.

Колега не се подлъгвай с Лансера, малък е, тесен и друса много (ако го сравняваш с Галанта).

Ако те притесняват частите, обърни се към Мирослав от форума, той ще ти даде най-добре инфо за частите (работи в РАТОЛА).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тук в Добрич за моя двигател като отворя капака почват да се чешат не знам къде си, па камо ли за този звер. Единствено ако си карал бензин да си разгледаш ти нещата с които си се сблъсквал. Изчакай да си загрее двигателя, същевременно ще я чуеш как мърка и много важно пробвай автоматика и типтроника. Успех и дано да си е читава, че виждаме всички ти е легнала на сърцето. От частно лице или от автокъщите е обявата? :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Видях в обявата че е на 88 000км /за мерната единица в мили съм съгласен, малко нереални/. Всички знаем ,че се връткат километрите /мили/. Щом имам възможност да я видя ще пиша.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колата наистина е внос от Щатите.Интересуват ме много работи,но като начало:

1.Заслужава ли си Галанта пред Лансер 08.защото първо си мислех за Лансера,все пак е нова кола

2.Проблеми по ходова част/сменял ли е нещо/,двигател,разход градско и общо взето как е 'возията'

3.Нещо характерно което трябва да гледам на пръв поглед като слаби страни,ако има наблюдение.

Благодаря за отделеното време. :icon_thumbup:

Колата определено си заслужава........ Колегата, дето ти писа за баба му, ти каза че това е само лаф...... Предполагам че баба му не си е вземала по-малки обувки, та да й стягат, а е предпочитала по-големите, та да може зимата да слага и вълнени чорапи........ т.е. по-голямото вози и малко, но може да събира и много........ Да не говорим че на возия изобщо сравнение не може да става...... А сега по конкретните ти въпроси....... Говорих с моя приятел, за сега е супер доволен....... Возия - разкошна........ Интериора е приказка....... Горене - 10-11л/100 - като това е смесен цикъл, тука из града, и до Пловдив...... На дълго не го е засичал......... По ходовата част, при него нищо не е барано...... Колата му е на 60000 мили...... Преди месец го бяха ударили, и сменя преден капак, броня,фар, и радиатори - клима и воден....... Всичко това му дойде от щатите за 450 долара с доставката, но той има там приятел който му ги праща, а и той самия беше там 7-8 години....... Двигателят му мърка като го запали........ Абе изобщо автомобила си е приказка..... Ако можеш да си го позволиш, не му се чуди....... Само преди да го вземеш, ако можеш му направи една диагностика, и малко тест-драйв, и го огледай за евентуални удари...... Успех......
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Баба ти сигорно не чувала за Галанти и за това е говорила така.

Естествено, че баба ми не е чувала за Галанти по онова време. Аз в момента карам Галант '97 V6 и съм страшно доволен от возията, управлението и поведението на колата на пътя. И въпреки това новата кола си е нова кола! Може Лансера да вози малко по-зле и да е по-малка кола, но е нов! И затова препоръчвам на колегата да си вземе нова кола ако има възможност.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се, ако приемете мнението ми за спам, но искам да споделя, че доктор от Сливен се вози в един от моите Галанти и остана удивен от возията и поведението на колата на пътя. Думите му буквално бяха:

"Ние имаме чисто нова служебна Тойота Авенсис, но тя не може да вози като този Галант." Изводите си ги направете сами.

Новото е хубаво, но зависи какво е.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, благодаря на всички които ми отговориха. След много размишления и благодарение на вашите коментари взех решение и посетих офиса на Балканстар. Следващата седмица ще идват нови Лансери и ще видим. Още веднъж благодаря за отзивите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги благодаря на всички които ми отговориха.След много размишления и благодарение на вашите коментари,взех решение и посетих офиса на Балканстар.Следващата седмица ще идват нови Лансери и ще видим.Оюе веднъж благодаря за отзивите.

 

 

Мисля, че взимаш правилно решение. Новият автомобил си е нов, макар и колегите от другите подфоруми да срещат известни проблеми и с някой от новите модели. Странно е и объркващо...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, благодаря на всички които ми отговориха. След много размишления и благодарение на вашите коментари взех решение и посетих офиса на Балканстар. Следващата седмица ще идват нови Лансери и ще видим. Още веднъж благодаря за отзивите.

Избора си е твой, но е :second:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди време и bate pleven беше взел подобно решение, но навреме осъзна че няма друга кола като Галанта. Честно казано много ме беше яд, защото неговият Галант е страхотен. И все пак виж какво ще ти предложат в БС, но си вземи една акулка 2003 г. и пей сърце.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди време и bate pleven беше взел подобно решение, но навреме осъзна че няма друга кола като Галанта. Честно казано много ме беше яд, защото неговият Галант е страхотен. И все пак виж какво ще ти предложат в БС, но си вземи една акулка 2003 г. и пей сърце.

Ееее благодаря за хубавите думи :icon_n_king: Дано Mario64 прочете тези слова :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ееее Благодаря за хубавите думи :icon_n_king: Дано Mario64 прочете тези слова :P
Чел съм ги вече...... Радвам се, че си се осъзнал на време, и то без много да ти се обяснява......... :P Дано и сега се осъзнаеш и промениш мечтата си за 3000GT... Че с това, на което си се спрял, направо ще се вкараш в някой филм на ужасите....... :maistor::tok:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...