Премини към съдържание

Прощавай, разум


alias

Препоръчано мнение

Седя си аз пред чаша кафе, разлиствам пресата сънливо и изведнъж, слънцето изгра! :D

От кога чакам да го прочета този материал, най-сетне! :icon_clap:

Ето, колеги, насладете се! :mitsu-smiley:

 

evo.pdf

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не се отваря!

Май ще ходя да си взема пресата-''24 Часа'' да го прочета!

Или тука

http://www.24chasa.bg/Default.asp?statid=7...=30&iy=2008

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Файлът е кодиран нарочно, за да не може да се чете от всеки...

Виж от къде, как го избираш и т.н. и го изтрий после от горе, защото няма смисъл...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това Ево го видях преди два дни някъде. 1во караше зад мен, после пред мен. Пусках му аварийки докато беше отзад, карах до него, а той никакво внимание не ми обърна.. :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: Невероятно! Душевен оргазъм! :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе, ..... и на живо си е якичко, макар и с ръчни скорости :icon_angel:
Абе може и още да се иска, ама като за серийно производство бива.........
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хаа.... Много интересно!!!

На мен днес ми се случи абсолютно същото!!! Бях изненадана, че даже подвикнах лекичко ;)

Еее.. какво да се прави "пеперудки в стомаха" :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това Ево го видях преди два дни някъде. 1во караше зад мен, после пред мен. Пусках му аварийки докато беше отзад, карах до него, а той никакво внимание не ми обърна.. :icon_hmm:

 

Ами най-вероятно да е бил някой журналист, който го е тествал, за да може да си напише статията...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Баща ми (лека му пръст, сега го споменавам) беше главен съдия на закрития парк на рали "Златни" в Сливен. Откак се помня им дишам пушилката и газовете на състезателните автомобили! Още ходя на море с чадър оттогава "Camel" - има-няма 30 годишен. Дори на откриването на Хунгароринг - първото състезание в социалистическия свят ме заведе.... Бе фен! Луда глава беше!

Той караше като изтърван! Все се молех да не му се пада по-як автомобил в ръцете! Както и да е, де, не почина при катастрофа, че май така започна да звучи поста.....

Сега седя и чета и ме обливат едни милостиви чувства....

 

Тате, това е твоята кола.... Дано някъде там имаш възможност да и се метнеш - поне за малко! :icon_angel:

 

П.П. И аз не се отказвам, де! Нали съм Негов син!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето и още нещо интересно :link: Аз го прочетох днес, във вестник телеграф...Военна полиция ще си имат мицки ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам приятел във военна полиция. Преди 2 седмици ми каза, че в Плевен ще има един автомобил.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От 0 до 100 за 4,4 секунди и то без тунинг :icon_doh:

 

И е кола с пет места :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От 0 до 100 за 4,4 секунди и то без тунинг :icon_doh:

 

Спецификациите на MR(скорости TC-SST) са 0-100 6.4сек. макс.скорост- 242, а за GSR(5 ръчна) 5.4 ........242. Не знам защо е написано 4.4 в случая :icon_pinokio:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Спецификациите на MR(скорости TC-SST) са 0-100 6.4сек. макс.скорост- 242, а за GSR(5 ръчна) 5.4 ........242. Не знам защо е написано 4.4 в случая :icon_pinokio:

 

Ами много просто. Така му е платено на човека да напише!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Близо преди една седмица покарах на тест драйв един такъв екземпляр и да ви кажа найстина не е шега работа, само докато долепиш крачето на педала километражът ти вече показва 100км/ч.... :drive: :plane: :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
Това Ево го видях преди два дни някъде. 1во караше зад мен, после пред мен. Пусках му аварийки докато беше отзад, карах до него, а той никакво внимание не ми обърна.. :icon_hmm:

Е как ще ти обърне внимание. Стойността на колата ти се събира в ДДС-то му 4-ри пъти.

А може би е внимавал да не изяде някой без да иска. Много му здраве.

 

От 0 до 100 за 4,4 секунди и то без тунинг :icon_doh:

... не точно ... без тунинг ... :D

 

Еееее това на нищо не прилича.

Кога ще сложат 3-ка турбо (примерно 900 коня, 700 нютона, УПС) в Акулата (задължително с ляв волан)

и да приключваме по въпроса с коли за по 200К+ кинти?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...