Премини към съдържание

Набиране на снимков материал.


Препоръчано мнение

:mitsu-smiley: Колеги, отварям тази тема, за събирането на снимков материал за календара! Моля слагайте вашите снимки тук! Не коментирайте! Не прекалявайте със броя на снимките! Внимателно преценете снимките които качвате! Благодаря ви предварително! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 107
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Да, но размерът има значение... Или сега само снимката (намалена), а после да я пратим в пълен размер?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само да не стане така, че да има пролетни и летни снимки на есенен или зимен месец или обратно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето едно :mitsu-smiley: за месец Септември :icon_thumbup:

post-2962-1224783267_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само да не стане така, че да има пролетни и летни снимки на есенен или зимен месец или обратно.

Аз съм си запазил час на автомивка и 10 мпикс. Канон за фотосесия в Сливенския Балкан този уикенд.... Нали сме в октомври........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм си запазил час на автомивка и 10 мпикс. Канон за фотосесия в Сливенския Балкан този уикенд.... Нали сме в октомври........

:icon_thumbup: А така Роско. Сега са нашите месеци и трябва да творим яко, та до година да им се радваме. :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм си запазил час на автомивка и 10 мпикс. Канон за фотосесия в Сливенския Балкан този уикенд.... Нали сме в октомври........

 

Роско с това прасенце като твоя Канон, няма съмнения за качество на снимките. Само да подбереш добро съчетание, нещо подобно като на аватара ти.

Снимайте - поне сега може да се изкарат снимки на добър фон. Есента предразполага за доста творения.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само под формата на пароструйка... че моята кола все неизмита и Емо все ме гълчи затова..... ;-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

През уикенда времето беше ужасно! Такива мъгли и дъждове бяха в Сливенския Балкан, че нищо не направих.... Ще пробвам тези дни, имам пак ходене натам, дано имам повече късмет! Иначе - снимката на аватара ми я имате дори измита, така че, ако решите - действайте.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че от съвети и акъли организаторите на този прекрасен проект ги боли глава вече, но все пак искам да дам своя съвет. Не мисля, че е задължително на месец в снимка да е само една кола. Това е прекалено и никой не заслужава такова внимание, ако ще колата му да струва и 100 000 лв. Не виждам проблем на месец в снимковия отпечатък да бъдат поместени поне 3-4 коли, добре аранжирани и прочие. Така , и така се събирате да се веселите и сте като семейство, защо някой не вземе читав апарат и не направите общи снимки на по 3 коли в едно и не ги добавяте. Така ще има много коли на колеги и ако изработката също е кадърна крайният резултат смятам ще бъде феноменален. Тук аз немога да предложа снимки, защото мисля, че нямам заслуги да стой моята кола в календара. Аз лично гледам на календара като на нещо много свято и като на място в което почетни и дейни съфорумци имат място, където едва ли е моето. Успех с начинанието и чакам с нетърпение култовия календар и в моя дом.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По този въпрос има анкета, за вида на календара ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Plam...........
Хубаво предложение, но да беше го дал в другата тема, когато се разискваше модела на календара........Сега темата е за събиране на снимки.......Така че ако имаш качествени снимки качвай......
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако един Японски Американец има място в календара, утре ще направя еднафото-сесия на колата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ванка ! Хубав Галант, ама да го нямаше това Фиатче до него, че нали ще правим Мицу-календар..... :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ванка ! Хубав Галант, ама да го нямаше това Фиатче до него, че нали ще правим Мицу-календар..... :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

 

Ама то не е само Фиатчето. На другата снимка пред хотела - дето уж хубава е ама да беше в Унгария, а то в Равда със страничен селски интериор.

 

Тая снимка Ванка ми се струва добра, ама да се поизчисти малко страничния пейзаж. А бе колата си е хубава, номера е да се подчертае усещането.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Снимките са много хубави!

Всъщност фона основно няма да се ползва, нали?Ще се изреже и обработи на общ фон с други коли за съответния месец? Или кадър по кадър отделно насложени един до друг?Моля Кики да каже!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Снимките са много хубави!

Всъщност фона основно няма да се ползва, нали?Ще се изреже и обработи на общ фон с други коли за съответния месец? Или кадър по кадър отделно насложени един до друг?Моля Кики да каже!

Светле ! Галанта както и да го изрязваш, част от Фиата ще се вижда през стъклата......За това Ванката да взима апарата, и да отива на поправителна сесия....... :icon_thumbup:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преместих снимките тука :icon_blush:

http://www.snimka.bg/search.php?q=za+kalendar+2009

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...