Премини към съдържание

Модел на календара за 2009


k1k1_

  

72 гласа

  1. 1. ???????? ?? ????? ?? ?????????

    • ????? 1
      11
    • ????? 2
      28
    • ????? 3
      33


Препоръчано мнение

  • Отговори 110
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Пу и за мен 5 бройчици! А може и повече, но нека да видим приблизителна цена. А за снимки ме отпишете. Нали Еклипсите са августовски. Къде да намеря зелен фон, то вече всичко пооранжевя. Ще разчитам на колегите!

 

Това няма значение! Отивай да снимаш еклипса и пускай снимки :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Леле леле дано не е късно, ама сънувах един сън (съвсем сериозно, не ме смятайте за луда, обаче точно така стана) - сънувах календара. Че събираме рисунки на децата от дома и на вашите деца за календара и ги добавяме. Раздвоена съм дали е подходящо като идея. Просто го сънувах и го споделям.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Леле леле дано не е късно, ама сънувах един сън (съвсем сериозно, не ме смятайте за луда, обаче точно така стана) - сънувах календара. Че събираме рисунки на децата от дома и на вашите деца за календара и ги добавяме. Раздвоена съм дали е подходящо като идея. Просто го сънувах и го споделям.

 

Хубав сън! Аз лично мисля, че е добро като идея... :icon_dance: ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не е лоша идеята, но мисля, че рисунките ще останат за догодина...Ние да видим календар за таз година, пак файда! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ах как се радвам че намерих този форум :icon_thumbup: страшен е а и някой хора от форума ми помогнаха повече от колкото Оторизираните сервизи в Пловдив.

Аз незнам дали е добра идея, но мисля че в този календар който смятате да правите, ще е хубаво да се спомене и за другите красавици които са "мицубиши под прикритие" ако мога така да се изразя :icon_blush: .. Аз например карам Волво С40 с двигател на мицубиши 1.8 гди и съм страшно очарован от комбинацията.

С две думи да се покаже че не само Емблемата отпред е от значение, а също и какво се крие под капака :mitsu-smiley:

 

Успех с календара аз също ще искам 1 след като го направите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не е лоша идеята, но мисля, че рисунките ще останат за догодина...Ние да видим календар за таз година, пак файда! :)

 

Няма време! Ако ще правим нещо да почваме, че като гледам акцията със снимковия материал съвсем умря. Колкото, толкова! Там където снимките са малко, могат да се допълнят с такива от интернет.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, права си, но нека за последно да направим малко снимки и на пампорово ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Със или без сняг снимки на Пампорово ще има! :icon_thumbup:

 

Така е! Но...друго си е да ме снимат, докато ти пълня врата със сняг :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така е! Но...друго си е да ме снимат, докато ти пълня врата със сняг :D

 

Ти недей така да говориш, да не бъде пълен твоя врат! Или пък случайно Колт-а ти да избяга с к1к1_... :rolleyes: :icon_blush: (За някоя друга снимка... ;) )

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само умната с колта, да не станИ бИля, че после к1к1 с мотика 13-ти номер има да ми копа лозето... :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само умната с колта, да не станИ бИля, че после к1к1 с мотика 13-ти номер има да ми копа лозето... :P

Тука подушвам неприятности :icon_n_king:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Дали все още има желаещи да се осъществи този проект с календара.... :icon_hmm: Мисля си, че още не е късно и ако няколко човека си седнат хубаво на Д-тата за няколко дни ще стане.... но това май само аз си го мисля.... :icon_hmm: :icon_blush:

 

ПС: Ясно е, че всеки си има своята работа...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Здравейте колеги. :)

Радвам се, че пак съм сред вас.

Днес ще отида да разгледам моделите за календар. Ще избера подходящ и ще поръчаме. Ще сложим каквито снимки имаме до момента или някоя на Мицубиши с добро качество в зависимост от модела на календара.

Календари ще има тази година. Просто ще е срамота да пропуснем пак. Каквито - такива, но ще имаме. :)

Членовете ще имат безплатни по един на брой, а който иска да си допоръча допълнително се заплаща. Ще отворя тема за това.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. :)

Радвам се, че пак съм сред вас.

Днес ще отида да разгледам моделите за календар. Ще избера подходящ и ще поръчаме. Ще сложим каквито снимки имаме до момента или някоя на Мицубиши с добро качество в зависимост от модела на календара.

Календари ще има тази година. Просто ще е срамота да пропуснем пак. Каквито - такива, но ще имаме. :)

Членовете ще имат безплатни по един на брой, а който иска да си допоръча допълнително се заплаща. Ще отворя тема за това.

Оооо Биг Бос! Добре дошъл на родна земя! Липсваше ни!

Добре, че си дойде да се заемеш с нелеката задача за календарите. Ние само си говорим и накаря нищо не свършихме...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да си дойде шефа, да ни оправи бакиите! :) Аз вчера писах в другата тема "Фотогалерии" за същия проблем. Може би наистина трябва да отворим нова тема. Много ще съм щастлива, че ще имаме календари! :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Аз плюс безплатния, искам още 3 календара. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Ходих до фирмата за календари. Преди това се обадих на няколко други за оферта.

 

Линк

 

Оказа се, че нито една от снимките предоставени тук не отговарят за качество отпечатване на календар с офсетов печат.

Цените са 5.90 за четири цвята и над 250 броя.

Какво решаваме?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...