Премини към съдържание

Модел на календара за 2009


k1k1_

  

72 гласа

  1. 1. ???????? ?? ????? ?? ?????????

    • ????? 1
      11
    • ????? 2
      28
    • ????? 3
      33


Препоръчано мнение

Наистина "какво от това"!

Фотографията е изкуство и това което може да направи професионален фотограф с фотоапарат за 1500 лв. и 10 любители няма да успеят с фотоапарати за 15 000 лв. Има си трикове - игра със скоростта и блендата, които могат да накарат снимката да "говори".

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 110
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Здравейте и от мен. Не съм професионалист, но ако направим няколко по малки снимки на една страница от календара, така намалявайки размера на самата снимка мисля юе ще се получи.Може би греша?И аз не съм много навит за календар от интернетски снимки, нямаго духа на най великия автомобилен клуб.

Подкрепям, не може ли заглавната страница да съдържа снимки на, да речем, 20 автомобила, ще са малки, дори много малки, но отблизо ще се виждат....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен идеята на Brigadiro от първа страница най–много ми харесва. Браво на този който го е сътворил :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Има вариант да се сложат наши снимки, но ни трябва голяма резолюция. :icon_n_king:

 

тази

Или тази ако се махне крака и зелената врата на Каризмата

 

или тази

 

На Данчо от първа страница е добра идея, но снимката е пак от интернет от инициативата за "Троен старт".

Ако искате да стане, дайте моля чиста снимка, без текст и вместо децата, може да сложим някоя групова снимка, не че не обичаме децата, но не ми се струва подходяща в случая в комплект с трите Лансера.

 

Моля, ако искате да имаме календар, да отреагираме бързо, защото времето лети, а трябва да станат преди Коледа?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Трябва професионален фотограф. Иначе не става по никакъв начин. Просто изглежда смешно за такъв сериозен клуб, като нашия. Това го говорим всяка година, но времето си лети, а професионален фотограф нямаме. Снимката се измерва в пиксели и за да стане добре трябва да е 6000Х5000 примерно. Защото календара е голям и трябва да се намали, а не да се разпъва. Горе в линка съм дал размера. За настолен календар дори 1600Х1200 върши работа.

Точно заради това миналата година нямахме календари. Тази ако искаме, това е избора.

Бях прекалено ангажиран с изработката и нанасяне на информация за новия сайт и претенциите си към дизайнера и админа и не ми остана време за календара. Нямам време даже форума да чета и пиша в него. Надявах се на вас за календара, но..... така стоят нещата. :rolleyes:

 

Ами лошото е, че никой не се беще сетил да попита на каква резолюция трябва да са снимките. Ако знаехме, щяхме да се постараем всички. Нищо, за догодина вече ще сме по-подготвени. Аз искам да се включа в поръчката с 5 календара ако е възможно. както е казал Мечо Пух - "Колкото повече, толкова повече!" :D А и нали колкото е по-голяма бройката, толкова по-ниска е себестойността.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Big Boss, а може ли на всяка страница да се сложи логото на клуба? Всъщност може би сте го решили, но аз не съм го прочела.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази, как ви се струва?
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Или тази ако се махне крака и зелената врата на Каризмата

 

Ето малка редакция от мен

P.S. Позволих си да махна и едно босо краче на няакоя колежка. Моля същата да не ми се сърди. :icon_angel:

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Избирайте една от двете снимки и да действаме. Втората е с малка резолюция. Писах на Емо за по-голяма, но няма.

Имаме зелена светлина за календара.

Тишо, можеш ли да дадеш модел на календара, точна цена и за кога ще стане?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Ето я снимката за календара. :first:

С резолюция е 3264Х2448 (4,18mb)

 

 

http://mitsubishibg.com/forum/uploads/monthly_10_2008/post-2962-1224783267_thumb.jpg

 

 

Оригинална снимка

 

:link:

 

 

 

Сега вече всички трябва да сме доволни.

Колата е от клуба - на Васил е. Той е съгласен да е на календара. :clapping2:

Вижда се и пластината на Фен Клуб Мицубиши България.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...