Премини към съдържание

Модел на календара за 2009


k1k1_

  

72 гласа

  1. 1. ???????? ?? ????? ?? ?????????

    • ????? 1
      11
    • ????? 2
      28
    • ????? 3
      33


Препоръчано мнение

И аз мисля, че до края на месеца е напълно достатъчно. Времето напредва, всички се затрупват с поръчки и накрая ще се окаже, че ще си получим календарите към фефруари. Аз вече имах подобен горчив опит преди години с рекламните материали на фирмата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 110
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

И аз мисля, че до края на месеца е напълно достатъчно. Времето напредва, всички се затрупват с поръчки и накрая ще се окаже, че ще си получим календарите към фефруари. Аз вече имах подобен горчив опит преди години с рекламните материали на фирмата.

:good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Супер :icon_thumbup:

Тая година ще си имаме календари май май :icon_dance:

Емо то още от сега може да се пусне тема за събиране на снимки, за да не се мотаме после.

Да се започва да се пращат и да се види от сега коя става и коя не. Които не стават да се трият още сега.

?????????????????????????

Как мислите ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами да, може да се пусне нова тема и да започне набирането на снимков материал.

 

Място за вашите снимки, тук :link:

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами какъв ще е срока на тази анкета?

Аз прдлагам, ако до края на месеца има разлика от 10 гласа в полза на кой да е модел да я спираме, ако няма такава да се продължи, но не повече от 10.11.2008г.

А след това да се пуска темата за събиране на снимките.

И да се разбереме от сега БЕЗ ФОТОШОП, каквито такива.

:icon_thumbup:

Да, ама Емо пак ще ми се скара, че не ми е мита колата.... Хубаво, ама по тези пътища трябва да я мия всеки ден и докато я кача горе на баира - пак ще е същата!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, включвам се с една не-добра новина. Студиото в София отпада. :(

Преговарях да го взема без наем, или поне с някакъв минимален такъв, но се оказа сложно, защото си има бая работа и неща за поддръжка... Всеки път преди снимки помещението се мие и пребоядисва (което щях аз да направя, така или иначе) но има и други проблеми... Сега пак ходих да го оглеждам и говорих с колегите, които работят там. Основната драма е с осветлението. Не е подходящо и е недостатъчно за нашата цел. Пък ако тръгнем да взимаме и осветители, става една... Дявол на магаре, дет се вика.

Да, съзнавам, че щеше да е по-лесно за хората, които впоследсвие ще обработват изображенията, но ако самата кола, която снимаме, не изглежда добре, то какъв ще е смисъла?... Само като си помисля за нашите красавици и ме боли. Не мога да направя компромис с ТЯХ. А и да ви събера тук, от цяла България, за нещо дето вместо да стане професионално, започва да заприличва на някаква халтурка...

 

Надявам се, че ме разбирате.

Не искам да ви подвеждам, ако в крайна сметка качеството ще е съмнително.

 

:mitsu-smiley: Извинявайте! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами снимките или ще се съберат от един човек (т.е. ще му бъдат изпращани) или ще се направи една тема в която ще се напускат...А колеги, има ли някой тук, който е на ти с фотошопа или корел-а, и може да направи предпечата и има желание разбира се?

Ами аз работя предимно с тези програми и ще се радвам, ако мога да помогна... Но нека първо снимките да получат одобрението на форума. Иначе след като има избран вариант - ще се заема :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не съм професионален фотограф... нито пък умея да боравя добре с програмите ...

Според мен единственото което трябва да се направи от Кики е да подреди колите ни по един добър начин в дадения формат, но да не се прекалява с броя на колите на една страница.

Аз мисля, че не е нужно да всеки месец да има различен модел мицубиши, достатъчно е да има наш модел мицубиши в съответен цвят примерно... или на определн фон, съответстващ на сезона.

Идеализирания календар към който всички гледаме е нещо прекрасно, но неосъществимо без пари и много ангажименти на странични хора. За това Майче, не се тревожи, че не си успяла, ние ще си направим чудни календари и без светлини и студио. :) Мицубиши прекрасно стои сред природата, защо да го затваряме сред 4 стени... ТРябва да има живот на всяка една страница така както има живот в колите ни. Снимки с добро качество и интересен поглед на измити и коли сред природа е нещо страхотно за календар. Съжалявам, че не съм толкова добър във фотошопа, но има невероятни снимки е снимка.бг от колегите от форума, с които може да се измайстори шедьовър.

Така че давайте предложения във вид на снимков материал, времето наистина напредна и нямаме време да се помотвам, не февруари ама и за 2010 няма да станат календарите. Трябват ни снимки.

А всеки един от вас като ходи някъде идната година и зимата, нека прави чат пат фотосесия на возилото си и да ги запазва в една директория, та като дойде 01.10.2009г да ги извади на показ и да направим каленадара бързо и качествено! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така е Дани е напълно прав и ще разчитаме на наши си снимки, ама да видим кой какво си е скътал. Щеше да кажа юруш народе на снимките, ама то пък за в момента /според предишната анкета/, есенния сезон е за Лансери и Спейсове.

 

Януари - Pajero & Outlander

Февруари - Carisma

Март - Galant

Април - Снимки от посещението в дом "Българка"

Май - Colt

Юни - Снимки от националната среща

Юли - Eclipse

Август - Снимки от рождения ден на клуба

Септември - Lancer

Октомври - Space

Ноември - Снимки от предстоящата среща в Пампорово

Декември - Grandis

 

Така, че колегите с всичките разновидности на Лансери и Спейсчета - през идния уикенд може за начало да минат през някоя автомивка и после бегом към някоя горичка или парк или каквото си изберат и да си наснимат. Пък за другите годишни времена, кой каквото има или ще се импровизира. Аз например не се сещам да имам подходяща снимка на Каризма, правена през зимните месеци и затова не мога да пратя нещо да става за случая.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако скоро завали сняг на Витоша мога да скокна и да направя няколко снимки на :mitsu-smiley: и ако ви харесат ще ви ги дам безусловно.

 

 

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз работя предимно с тези програми и ще се радвам, ако мога да помогна... Но нека първо снимките да получат одобрението на форума. Иначе след като има избран вариант - ще се заема :icon_thumbup:

Според мен колежката Кики се беше справила добре с примера, който беше направила.

Като гледам е и от скоро във форума така, че може би е най-добрия вариант на човека, който ще отсява безпристрастно снимките. Разбира се Данчо (Brigadiro) трябва да гарантира за сериозността на колежката.

Може да минем и на вариант комисия от 3-ма или 5 (но задължително нечетен брой) човека да подбират снимките за календара, за да няма после разсърдени.

Предлагам и в комисията да има човек, който се е занимавал с професионална фотография - NoMaya е достатъчно сериозна в това отношение и Емо (Emil Dimitrov), като доста запален фен на :mitsu-smiley: .

Какво ще кажете?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм ЗА.

Само дето според мене комисията да е 3 членна - NoMaya, Eмo и Кики.

И направо те да се заемат с изготвянето.

На срещата в Пампорово почти сигурно ще има сняг. Мая ще е с нас там и ще снима :icon_doh:

Така че тези с Каризма, Оутлендър, Пджеро и Грандис ще се снимат на сняг. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...

Предлагам и в комисията да има човек, който се е занимавал с професионална фотография - NoMaya е достатъчно сериозна в това отношение и Емо (Emil Dimitrov), като доста запален фен на :mitsu-smiley: .

Какво ще кажете?

Аз съм ЗА.

Само дето според мене комисията да е 3 членна - NoMaya, Eмo и Кики.

И направо те да се заемат с изготвянето.

На срещата в Пампорово почти сигурно ще има сняг. Мая ще е с нас там и ще снима :icon_doh:

Така че тези с Каризма, Оутлендър, Пджеро и Грандис ще се снимат на сняг. :icon_thumbup:

Боя се, че не разбирам толкова от фотография... :icon_blush: Аз само щях да организирам снимките.

Всъщтност нямам нищо против да участвам, ако мога да ударя едно рамо на проекта! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Боя се, че не разбирам толкова от фотография... :icon_blush: Аз само щях да организирам снимките.

Всъщтност нямам нищо против да участвам, ако мога да ударя едно рамо на проекта! :)

Споко де.

Колкото повече разбира човек, толкова по-зле.

Ти си в комисията.

С Емо ще помагате на Кики. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ок. Съгласен съм, но имам своето предложение: ние отсяваме снимки на конкретен колега, като оставяме най-доброто! От тези най-добри снимки обаче, нека има гласуване, защото после не ми се иска да ме сърби дупето :) Разбирате ме нали?!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така или иначе ще те сърби :icon_n_giljotiini: :rofl:

 

Аааааааа няма да идвам повече на събирания тогава да няма :icon_box: хахахах

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Емо бе, че до сега не те ли е сърбяло никога та се плашиш.

След като има повече от 1 човек е нормално да има недоволни.

номера е да са доволните повече от 50%.

Като гледам как върви гласуването май вече е ясно кой модел ще спечели.

Давайте снимки да се събират и отсяват от сега още.

:good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Майтапя се разбира се...И да сърби ме, често д-то, но аз тук хората си ги обичам и е друго :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гледам аз - Модел на календара за 2009и си викам - брей, я да видим тия мацки. Ама пусто - само коли :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, качвайте снимки на вашите коли де. Никаква активност няма. Почвам да си мисля че никой не го интересува дали ще има календар или няма да има. Тука 10 човека си пишим и се напъваме а другите не гие грижа. Не само да се гласува, а и снимки трябват. Кога ще ги съберем, кога ще ги отсеят, кога ще се монтират та и календар да стане? В раздел Галерия, на темата за набиране на снимки за календара има снимки само от 4 или 5 коли, а за календара ни трябват за всеки месец поне по 3 коли от форума за да стане нещо от тази инициатива. Хаиде малко по-сериозно да се обърне внимание на това, за да имаме календар на :mitsu-smiley: fan club :bg: за 2009г. :please: :please: :please:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз друго си мисля :icon_blush: . Няма да е лошо да се направи списък и да се определи бройката на календарите и да се обяви цена (там който беше обещал- мисля че беше Иван), защото ентусиастите са доста, но за бройките които се очертават, цената мисля няма да е малка. По принцип няма проблеми да се направят проектите (макар, че голяма активност за снимките няма), но е хубаво да има яснота и за финансовата част...за да няма после мрънкания и отказали се.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Супер. Аз съм ЗА такъв списък. Само някой от Вас тримата да се заеме да го изготви. Ако има как да се каже колко ще струва 1бр, ще е много добре. Сведе ли се цена на бройка веднага ще кажа колко броя искам.

По принцип 5-6бр ме устройват, но при положение че календарите не са на цена над 20лв. Или иначе казано, за календари ще отделя 100-120лв. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пу и за мен 5 бройчици! А може и повече, но нека да видим приблизителна цена. А за снимки ме отпишете. Нали Еклипсите са августовски. Къде да намеря зелен фон, то вече всичко пооранжевя. Ще разчитам на колегите!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...