Премини към съдържание

Още един Галант


Бойко

Препоръчано мнение

Много се радвам, че най-накрая си купих Галант и аз. Има дребни забележки, но на фона на возията и мощността просто ги забравям. Става въпрос за 2.5 V6 (163к.с.), ръчна скоростна кутия. Имам само едно въпросче - имаме съмнения, че стартера е за ремонт, та колко ще ми струва един стартер?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде честитоооо!

Стартерите се ремонтират, няма какво толкова да му е, че да търсиш цял!

Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти стартера остави на Пламен...... Честито и добре дошъл в клуба.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен, много безаварийни километри и повечко газ да му даваш, че да не заспи... и пускай по една тема, де :icon_thumbup:, въпреки, че те разбирам колко ентусиазиран си...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе има случаи когато е непоправим..............тогава има рециклирани за по 150-170 лв.

 

Стига бе, още една болест ли? :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Стига бе, още една болест ли? :(

Това не е болест, а много рядък случай............... Сега ако аз тръгна и почна да въртя стартера докато мотора е запален, няма да издържи много, па ако ще и да е Примера ........ :P :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това не е болест а много рядък случай...............сега, ако аз тръгна и почна да въртя стартера докато мотора е запален няма да издържи много па ако ще и да е Примера ........ :P :P
Даже и Лаурел да е, пак не издържа..... Особено като го кара жена, и не може да усети че контактният ключ не се връща, и стартера продължава да върти, при запален мотор...... Направо беше стопен колектора на ротора....... :icon_doh:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

След дълго чакане пристигна колицата. Галант седан *98 - 2500cc-V6-120kw. Много съм доволен от колата, снимки ще кача тези дни като го "измия":)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито ти самолетче, и безаварийно да си го пилотираш....... :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито градски :icon_thumbup:

бройката в Димитровград на Галантите расте :icon_clap:

Много безаварийни километри и като се видим на пътя ще обсъдим!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много се радвам, че най-накрая си купих Галант и аз. Има дребни забележки, но на фона на возията и мощността просто ги забравям. Става въпрос за 2.5 V6 (163к.с.), ръчна скоростна кутия. Имам само едно въпросче - имаме съмнения, че стартера е за ремонт, та колко ще ми струва един стартер?

Честито колега!Да му се кефиш безпроблемно! :icon_clap: :icon_dance: :icon_thumbup: :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен, да му се радваш на :plane: и той да ти служи вярно и безпроблемно!

Радвам се, че Галантите по нашите пътища се увеличават, аз също давам своя скромен принос за това.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добър вечер на всички съсобственици :) . От днес съм собственик на :mitsu-smiley: Галант 2,5 V6. Искам да благодаря на DJ - Пламен, който беше така любезен да погледне автомобила. Разходих се с този самолет до Благоевград и направо съм очарован от тaзи машинка, но вие предполагам знаете за какво ви говоря :) И така на всички да сме живи и здрави и само :mitsu-smiley: да си караме :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...