Премини към съдържание

††† Един обичан Галант се превърна в кошма𠆆†


Estilian

Препоръчано мнение

Аз поне не знам друг форум, да има честта да се гордее с подобна постъпка... :worthy:

Не ви разбирам и двамата, ама съм много уморен и не мога да загрявам.............. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да не би да си забравил този ремонт?

Че какво му е на ремонта, колата си върви и до ден днешен перфектно.........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не бе, половината форум го помни, пък ти не разбираш.... Видя ми се странно, някак си....

Ааахааа, ясно вече........отивам да си легна че съм като парцал направо ....... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според мен това, което изрови от архивите Светла ми звучи като обещание събраните пари да бъдат върнати като дарение за децата, или греша?

...Благодаря ви за жеста, който правите за мен... чест е да бъда обект на подобна инициатива на колегите, като най-отговорно обещавам, че събраните пари, които сега ще бъдат вложени в ремонта, при първа възможност ще дам от себе си за общата инициатива на форума за подкрепа на дома за дечицата...! Тоест - нека никой не се чувства, сякаш е подарил парите на някого или че е участвал в неоправдана кауза... аз ще приема това, което давате за мен и ще го приема за целите, за които е предвидено, но и също така, за да не ми тежи на мен бремето, ще ги дам за кауза, която е Утопия по отношение на грижите! Смятам, че така е най-справедливо... надявам се, че по този начин всички ще бъдат спокойни и доволни от развоя на събитията
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според мен това, което изрови от архивите Светла ми звучи като обещание събраните пари да бъдат върнати като дарение за децата, или греша?

 

 

Слави, трябва да те вземат на работа в НАП, да знайш... Не мисля, че точно това имаше предвид Светла. Може да опитаме да насочим консолидирания си дух към подпомагане на каузата за дом "Българка", така разчитам аз археологическата находка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А аз като по-новак във форума гледам темата и си викам "Малееее още един автоматик се срина"/то нали кой където си го сърби там си се почесва/, а то какво било - и аз не разбрах.

Роска, тези дни ще ти звънна да ти дам някой лев за дечицата и да пийнем някое кафенце.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Слави, трябва да те вземат на работа в НАП, да знайш... Не мисля, че точно това имаше предвид Светла. Може да опитаме да насочим консолидирания си дух към подпомагане на каузата за дом "Българка", така разчитам аз археологическата находка.

 

Именно. :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ха, ха, ха... и аз изтръпнах... Регистрирах се във форума на скоро, защото ми предстои покупка на Galant (автоматик). Чак след 40мин. четене скивах датите на постовете... :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хм, те автоматиците не се чупят по дата.... И за там, както и за едно друго място - няма ред .... Ако те успокоява това......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами приех го като лоша поличба. Може да е нелогично, но като видях, че е стара темата се поуспокоих... Абе Божа работа. Няма да си режем вените я... :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...