Премини към съдържание

Кой, кого видял?


Препоръчано мнение

99% съм бил аз, ходих до хипермаркет Метро точно горе-долу по това време ама аз не съм те забелязал.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес следобед в една пресечка на бул. Руски (Пловдив) паркирах до 1 сив галант седан с монтанска рег. много лачен, закачих му една визитка ама нямах много време и изчезнах. На който е да си признава.:rolleyes:

Той, като не си признава - аз ще го натопя :)Това е заподозрения

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес следобед в една пресечка на бул. Руски (Пловдив) паркирах до 1 сив галант седан с монтанска рег. много лачен, закачих му една визитка ама нямах много време и изчезнах. На който е да си признава.:rolleyes:

 

Колега, аз от кога питам за теб :D Уличката е точно на китайския ресторант срещу Лайбциг.

Няколко пъти гледам аз, че имам 2 Галанта и се немога да разбера при кой е другия ключ :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз и визитка ти "боднах" на чистачката, че даже я подписах... :icon_thumbup:

Другата седмица май ми се очертава да имам пак там работа, може да ударим пи бира ако имаш време. Тел. ми е в подписа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

99% съм бил аз, ходих до хипермаркет Метро точно горе-долу по това време ама аз не съм те забелязал.

 

Аз бях с една друга марка кола... по-масова.... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сирко.. ама ти сега не си ли още тук :icon_hmm: Че има сив Галант като моя под прозореца ми :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре продължава да се издирва собственика на сивия Галант под прозореца ми.. номера му е PB1531BX

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бреййййй тоя Ямбол пълен с галанти бре днес бях там засякох 3 един бял комби и два сиви само Слави има пръст в тая работа ихихихих

Редактирано от star
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колегата Mitsubishi е железен. Държи здраво на марката и който е снабдил с такова возило е станал фен.

А тези които идват към Видин да си отваря очите за този Опел!

http://vbox7.com/play:bac73d99

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да ми кажете,по какво се отличават клубните Мицубишита?Някакъв стикер ли имат?

Между другото съм забелязал ,че в Бургас в Славейков има поне 4-5 Спейс стар-а като моя .Случайно да има някой от тях във форума?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да ми кажете,по какво се отличават клубните Мицубишита?Някакъв стикер ли имат?

Между другото съм забелязал ,че в Бургас в Славейков има поне 4-5 Спейс стар-а като моя .Случайно да има някой от тях във форума?

 

Някой от колите имат стикери на страничните стъкла, други освен това имат и пластини на номерата или други отличителни знаци. Но на всички пише Мицубиши фен клуб България. На пример аз освен лепенки на стъклата имам и на задната броня, може да погледнеш на снимките в гаража ми :icon_blush:

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днеска видях Сомалиеца да катери смело с машината си един баир. Смелият му поглед беше устремен напред в неизвестността :drinks:

Редактирано от de4i
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днеска видях Сомалиеца да катери смело с машината си един баир. Смелият му поглед беше устремен напред в неизвестността :drinks:

Пак ли, бре, шпионин...къде това? :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пушкин на връо. Ами кво да правя като колата ти е хубава и се забелязва. :ph34r: Аз поне я забелязвам. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Колеги почнахме един обект в София в кв.Дианабад по моста до сервиза на Ситроен, та там виждам един галан постоянно. Та в задачата се пита кой обикаля там с Галант.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Какво става? Вече никой никого ли не вижда или проблемите с очите са повсеместни :icon_crying: ? Аз пък от известно време забелязвам около блока ми в Младост-3 в София един много готин Галант - стъпил е ниско на земята, изглежда с по-широка стъпка от обичайното и е с номер 9320 от Загорето. А днес даже имаше още един такъв Убавец пред блока от същия регион. И пинеже не съм засичал хората с тези коли, моля да се обозначат, ако влиазт тук, щото е срамота да сме съседи и още да не сме се опознали по комшийски :drinks: :icon_thumbup: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Още един GALANT в Кюстендил - да му е честито :mitsu-smiley: на пичагата.Сив 2,0тд с ДКН КН2201??Днес счупихме по един лаф. :icon_dance: Да се легитимира тук. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко дни в Пловдив в Кичука сив Еклипс втора генерация с Бургаска регистрация. На колега от форума ли е?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази вечер се разминах с Carisma GDI в центъра на Благоевград - PB 5512 .. .

Беше в превъзходно синьо. Не бях виждал Carisma в такъв цвят, а доста й отива. Поздрави за колегата :icon_thumbup:

Благодаря колега.Колата наистина и подхожда цвета а като двигател е прекрасна. Имам я от около година.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен ?

В ж.к Лулин 3

бл 350 спира един Галант на спирката на 108 живее някаде в тези блокове

просто исках да го поздравя за красивия Галант

Ако има рег. във форума да свирка!

 

 

И още нещо как точно се поздравявате ?

По определен начин или само си премигвате веднъж ? - някой може да си помисли че му светкат за полицаи хехе

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най често си намигаме :icon_bye:

Освен когато возим жените си. За да не си помисли колегата, че намигаме на жена му :lol: :icon_n_blowup:

Тогава си кимаме и гледаме многозначително :rolleyes:

:D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...