Премини към съдържание

Да се надяваме до края на седмицата...


Rangel Simov

Препоръчано мнение

Освен това се интерсувах като взимах моята, дали върви със зимни гуми и дилъра ми каза, че само тези, които са престояли зимата се продават с тях. Същото важало и за Outlander-ите.

 

Аз дори като взимах моя беше със зимните гупи, но ги смениха с летни преди да ми го връчат. Естествено поисках веднага да ги купя, но ми казаха, че ще питат шефа, ще се обадят и тн..... и сега въпроса със гумите тепърва ще се решава. Навит съм да си взема зимни гуми + джанти , с оглед на горните коментари :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Навит съм да си взема зимни гуми + джанти , с оглед на горните коментари :)

Е то аз така ще направя, нямам избор :D С 18-ки през зимата е лудница :D Иначе модела се води 2008-ма, но си се продава от края на 2007, то след септември или октомври ги броят към следващата година. Последната зима трудно може да се нарече зима :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз доколкото знам е препоръчително зима да се кара със стоманени джанти, защото алуминият по-лесно се атакува от солите които се прилагат зимно време.
Ивайло! Алуминът не се плаши от солите(зимно време) а от студът.......Става по крехък и при удар се чупи, а не се изкривява както при топло време.......
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм щастлив, че няма запалка, не мисля и да си слагам :). Строго забранено ще пушенето в колата :). Колкото до ел. сгъването..., хвани разгледай, всички марки за 50 000лв кола, дали нямат тази екстра. Но така и така колата е бъкана с глезотии, ще го преживеем :).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някакви шансове да изнамерим ДиВиДи с навигация, което и да може да бъде разчетено? В БС казаха, че други не разчита и да изчакам края на годината.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сестра ми си взе нейния лансър по коледа и си кара с алуминиевите джанти, ако не греша... Не ми е споменавала за проблеми...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Кофти е ако джантите са нискокачествени боклуци, произведени в съседна на нас държава. С тези с които се предлагат колите :mitsu-smiley: 16'' и 18'' няма да имаме никакви проблеми, но с оглед ''перфектното'' птдържане на пътищата ни, и особенно в планините (Смолян - Пампорово ) кадето карам от Ноември до Май, лично Аз ще си купя 16'' защото по малак цолаж неможе да се сложи. Така по-високите гуми ще оберат част от вибрациите по инак ''Перфектно'' почистените пътища. Начина на производство на аломиниевите джанти в 21ви век са доста по-добри от тези през 20ти. Все пак за 100г трябва да е измислено нещо от Японските производители на автомобили и аксесоарите към тях. Така че споко за аломиниевите джанти през зимата. По-скоро трябва да се замислим за зимни гуми, марка и модел. Нека някой, който си е купил Лансера с зимни гуми да каже кави са? Завода производител какви слага. Но ме интересува за гуми монтирани на автомобили произведени в Japan а не в U.K. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има за вземате за алуминиевите джанти. :P

Фирма дето прави самолети може да ни сложи само дуралуминиеви джанти. :drag:

Леки като алуминий и здрави като стомана. :worthy:

И като се има впредвид, че и самолетите ги правят от този материал, а те летят при - 50 -70 градуса изобщо не се притеснявайте за джантите. :plane:

Въпреки всичко смятам, че е по-добре да си има човек зимни гуми монтирани на джанти (пък било то и железни) и да чакат в мазето докато им дойде времето. :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колата дойде точно на време. Петък към 5-6ч я взехме и събота в 5 сутринта тръгнах за морето. Колата се държи уникално! Утре ще гледам да я снимам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поредната жертва на любовта от пръв поглед. :drag: :mitsu-smiley:

Спокойно колега! Тук всички сме като теб - влюбени (до уши) в диамантите. :D

Както върви след 5 години само Митсубишита ще има по пътищата. :good: :mitsurally:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде честито и от мен :)

Точно преди 2 седмици и аз взех моя лансер и още ме държи това чувство !

Кой каза че 1.5 е слаб мотор? Ако го караш на правилните обороти е много пъргав!

Но аз си го карам нормално и се радвам на 6-6.5 л/100км среден разход :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колегата, хубаво е дал че може да се направи това с ел. прибиране на огледалата, ама как точно става?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Hence All new Lancer 2008 except EVO Х doesnt comes with the Autofolding capability, but using same EVO X mirror, it fitted nicely.

 

Купуваш си огледала от Ево Х и ги сменяш :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малък проблем, като натискате бутона "info" в един момент изписва "settings" нали така? Сега нещо спря да ми го изписва? Веднъж се рових из него преди време и сега исках да го разгледам пак и вече няма "settings"? Идеи?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малък проблем, като натискате бутона "info" в един момент изписва "settings" нали така? Сега нещо спря да ми го изписва? Веднъж се рових из него преди време и сега исках да го разгледам пак и вече няма "settings"? Идеи?

 

Здравей, колега. Поздравления за чудесния автомобил и яките снимки които си му направил!

Колкото до ИНФО бутона - има значение дали го натискаш в движение или когато колата е спряла. Отделно при задържане над 3 секунди, на всяка отделна страница се появяват различни опции :).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...