Премини към съдържание

Не мога да повярвам , че го имам вече " New Lancer Sport Sedan 1.5 Invite "


Препоръчано мнение

Не мога да повярвам , че го имам вече :mitsu-smiley: "New Lancer sport sedan 1.5 Invite "

Най на края и аз се сдобих дълго сънувата кола.

 

представяте ли си от Голф 2 на :mitsu-smiley: New Lancer sport sedan ?

 

Цял ден карам и не вярвам , че е истина сигурно много от вас знаят за какво говоря . Направо съм УАУУУУУУУУ на 7-то небе.

 

Пожелавам това чувство на всеки .

 

Бройте ме за следващите срещи , ще съм първи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:welkome:

 

Честито колега :) И моя скок беше от VW ама беше Поло Класик :D

 

П.П. Ако искаш мога да ти направя юзер за http://gallery.lancerix.com/ ако ти се качват снимки.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...................... че е истина сигурно много от вас знаят за какво говоря .......................

Знаеме, знаеме.......................... :icon_clap: Хайде честито.......... :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:welkome:

 

Честито колега :) И моя скок беше от VW ама беше Поло Класик :D

 

П.П. Ако искаш мога да ти направя юзер за http://gallery.lancerix.com/ ако ти се качват снимки.

 

 

Естествено , ако може и по големи снимки да пусна утре вземам апарата и се мятам на снимачната площадка.

Благодаря предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега :icon_thumbup: .

Направо си е за звиждане.Пожелавам ти да го караш безпроблемно,а когато имаш време да пием по бира на капаните :drinks: .Може да спретнем една мини среща :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега! Дълго и безпроблемно да си я караш! Радостно е, че собствениците на новия Лансър стават все повече и повече във форума! :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

здравейте и от мен ,

 

честито колега и аз бях така преди месец когато взех моето :mitsu-smiley: бонбонче , и още съм въодошевен от тази кола и така ще е и за вбъдеще :icon_thumbup:

 

Много безаварийни ти желая от все сърце както и разбира се на всички други колеги,

нека се съберем наистина в скоро време някъде , да вземем очите на хората с нашите :mitsu-smiley: съкровища :icon_clap: post-3475-1216923174.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

нека се съберем наистина в скоро време някъде , да вземем очите на хората с нашите :mitsu-smiley: съкровища :icon_clap:

Хайде, хайде, аз съм много навит :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

колеги ,

 

помислете и дайте ако искате който има желание да се съберем на по кафе и да се опознае по новите хора тук

разбира се и да видим нашите митсубита сега тази събота или неделя

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако е за събота - мога......

Иначе - честиитоооо! Множим се и е факт!

А на колегата - аз пък от... опел....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм навит, но нека ако е в събота, да е по-късния следобед, че Металика са тука все пак и купонът ще е до зори :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ДАВАЙТЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ!!!

 

 

за ориентир съм пуснал тема сбирка , моето предложение е на някое ОМВ но и аз не знам то1но къде.Надявам се да се включат и други колеги който имат желание да съберем мнения и да се видим утре

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам , че го имам вече :mitsu-smiley: "New Lancer sport sedan 1.5 Invite "

Най на края и аз се сдобих дълго сънувата кола.

 

представяте ли си от Голф 2 на :mitsu-smiley: New Lancer sport sedan ?

 

Цял ден карам и не вярвам , че е истина сигурно много от вас знаят за какво говоря . Направо съм УАУУУУУУУУ на 7-то небе.

 

Пожелавам това чувство на всеки .

 

Бройте ме за следващите срещи , ще съм първи.

Честито и от мен !!! :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...