Премини към съдържание

Коментари за срещата в Стара Загора


Препоръчано мнение

Сложни манипулации! Имам едно сериозно предложение: да си направим FTP и там да си качваме и сваляме каквото си пожелаем!?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 170
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Има сайтове за снимки, има за филмчета с удобен интерфейс за качване, преглеждане, гледане, сваляне...

FTP изобщо не е най-лесния вариант - за качване да, но не и за разглеждане. 99% от хората искат да видят каталог със снимките умалени, после да щракнат и да ги видят в размер, който им се събира на екрана....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сложни манипулации! Имам едно сериозно предложение: да си направим FTP и там да си качваме и сваляме каквото си пожелаем!?
И да бъде максимално опростено за гледане и от простолюдието.........Не всички имаме последно поколение кАмпютри , с инсталирани Рар-ове, марове и така до края на света........ :icon_censored: ....Не може едни да си гледкате кУипчета, а на други да ни текат лигите в очакване, някой да качи нещо на достъпен за всички сайт.........Това изобщо не е демократично.........За това: Пролетарии от всички коли ( :mitsu-smiley: ) Съединявайте се.........Искаме си кУипчетата............... :lol: :lol: :lol:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имаше голяма битка да бъде открит собственикът на един Колт, който нарушаваше редиците, но уви - така и не го намерихме.

Шофьора на въпросния Колт се извинявана на всички фенове от свое име, както и от името на собственика на Колта. Не знаехме, че ще има подредба по модели за обща снимка и затова отидохме да видим Богородичната стъпка.

По принцип с беба сме самостоятелна "бойна единица", затова не е възможно да се включим пълноценно в срещите. Живи, здрави като удвоим годинките ще е друго. Пък може и колата да е друга ;-)

Ще помоля дамата, която прави снимки на беба да сложи линк към тях :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тадаааа!!! Ето ги и снимките :) Те всъщност още се качват, но до час и нещо ще са там.

 

Опитах се да задоволя исканията и на двете страни и за тази цел снимките са качени на:

 

1. Галерия в Пикаса с лесен интерфейс за разглеждане - :link:

2. FTP на data.bg, където са качени снимки с оригиналния си размер (1.5 Gb) + папка с клипчетата в .mov формат, което им е оригиналът - :link:

 

Искам всички да се преклонят пред прекрасния танц на bate_pleven - тази година той печели наградата за най-секси завъртяно дупе на поляната!

 

P.S> Не се сърдете за едноседмичното забавяне - просто ми беше лудница на главата и имах два изпита да взимам от сесията преди дипломиране.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Стилияне :icon_clap: .... :hi: ....Ето това качване чакахме........На другата среща :icon_drunk: е от мен......Абе верно ли мина само седмица, на мен при това чакане ми се стори месец ........ :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тадаааа!!! Ето ги и снимките :) Те всъщност още се качват, но до час и нещо ще са там.

 

Опитах се да задоволя исканията и на двете страни и за тази цел снимките са качени на:

 

1. Галерия в Пикаса с лесен интерфейс за разглеждане - :link:

2. FTP на data.bg, където са качени снимки с оригиналния си размер (1.5 Gb) + папка с клипчетата в .mov формат, което им е оригиналът - :link:

 

Искам всички да се преклонят пред прекрасния танц на bate_pleven - тази година той печели наградата за най-секси завъртяно дупе на поляната!

 

P.S> Не се сърдете за едноседмичното забавяне - просто ми беше лудница на главата и имах два изпита да взимам от сесията преди дипломиране.

Снимките се отварят/от вторият линк/ във формат JPG - 88 броя. Но папка с клипчетата в .mov формат не намерих... :bang:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Изполвах този начин за да мога да кача клипчето с хорото на поляната.... .

Каде да го намеря това хорце? :lupa:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Снимките се отварят/от вторият линк/ във формат JPG - 88 броя. Но папка с клипчетата в .mov формат не намерих... :bang:

Аз намерих папката с клиповете... ама този .mov формат е непознат за моя компютър... може ли нещо по-традиционно, като .avi ? :) Че много ми се иска да ги гледам тез филмчета! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз намерих папката с клиповете... ама този .mov формат е непознат за моя компютър... може ли нещо по-традиционно, като .avi ? :) Че много ми се иска да ги гледам тез филмчета! :)

 

Небходим е quicktime. Това е много добър вариант вместо оригиналната мешавица - http://www.kaldata.com/comments.php?catid=1&id=33425

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няколко важни неща:

 

1. Снимките в data.bg все още се качват!!!! Казах ви, че оригиналите са огромни! В пикасата всичко го има, а тази нощ към 3:00 всичко ще е качено в дата.

2. Филмчетата са в .mov, защото всяко конвертиране ще им намали и без това ниското качество

3. .mov форматът е за quicktime, както е казал колегата... инсталирайте си кодеци и ще можете да ги гледате!

4. Папката е най-горе в списъка, казва се clips - не може да не я видите!!! В нея вървят клипче+1 кадър от него.

 

P.S> Сори, ако имам правописни грешки, но пиша без монитор на сляпо и не знам дори какво излиза (не питайте как го правя - трудно е!)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
P.S> Сори, ако имам правописни грешки, но пиша без монитор на сляпо и не знам дори какво излиза (не питайте как го правя - трудно е!)
:first: :worthy: :lol:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

P.S> Сори, ако имам правописни грешки, но пиша без монитор на сляпо и не знам дори какво излиза (не питайте как го правя - трудно е!)

 

Факир! :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Намерих и отворих клипчетата - невероятни са.

Но ще повторя питането към колегата Румен - къде да търся клипчето с хорцето? :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Адаш, в съобщение 136 от темата има линк - следвай го. Зареди програмата ...и после гледай :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз успях!

Клипчетата са супер готини, така де, то е ясно! И снимките са супер! Аз примерно както не съм присъствала (за мое огромно съжаление) гледайки "доказателствения материал" :icon_thumbup: и четейки разказите на всички, споделили радостта от мицу срещата ,усещам ентусиазма и съпреживявам. Знам, че не е същото, но ми е много вълнуващо! Дано по-скоро се организира друго такова мероприятие! :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

........ Дано по-скоро се организира друго такова мероприятие! :icon_rock:

Може би за рожденият ден на клуба... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Адаш, в съобщение 136 от темата има линк - следвай го. Зареди програмата ...и после гледай :)

Гледам като индианец в пишеща машина :throw:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гледам като индианец в пишеща машина :throw:
Не бързай да :throw: през прозореца........Съобщението е №135, от Божо, а не 136 от Стилян........А ако все пак си решил да си изхвърляш компа, гледай да е от по високо....... :lol:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично ползвах намалението и си свалих снимките от Стилян още в Ст. Загора :P

Искам и аз така

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...