Премини към съдържание

Да се похваля с ксенона


sirko

Препоръчано мнение

В интерес на истината пробвах да отрежа черната пластмаса, но явно не съм я изчислил правилно и не се получи добре. Така или иначе имам резервна и по всяко време мога да опитам пак.

 

Относно чертата - супер е, ще пусна снимки скоро и с нея. А за светенето - не, преди не светеха, сега светят :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Прожекторите имат ли отзад една пластина, която се мести и променя светлината от черта на дъга? Не светят ли малко наблизо или така ми си струва?

В събота ще съм във Варна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако имат вътре пластина - може, но при мен дойдоха заедно с шапката сглобени и не съм забелязал такава. Когато е на дълги не прави черта, а става нещо като точка.

Иначе реглажа е правен в СБА и поне по уреда си влиза в нормите. Застанал съм близо до стената затова може би ти се струва, че свети близо.

 

За събота - ако можеш звънни по-рано, че ще ходим на сватба ама не знам по кое време още. За всеки случай да има време да реагирам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Прожекторите имат ли отзад една пластина, която се мести и променя светлината от черта на дъга? Не светят ли малко наблизо или така ми си струва?

В събота ще съм във Варна.

 

Добре светят фаровете му вече. Снощи с колегата бяхме на късна разходка по неосветени пътища. При първа възможност и аз мисля да сложа. Най-голямото предимство е при разминаване с други превозни средства, че продължаваш да си виждаш осветен пътя в твоята лента.

 

Анди, ако идваш към Варна може и на мен да се обадиш да се видим. :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кеф са прожекторите. Спор няма. Даже пешеходец да минава въобще не му светиш в очите. За колите насреща да не говорим. В същото време пътят е добре осветен.

Като оправя всичко, което искам по колата, ще помисля и за такива прожектори. Ама стара кола ... все има нещо за човъркане като се вторачи човек...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...