Премини към съдържание

Среща в Бургас


Препоръчано мнение

  • Отговори 782
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Колеги в неделя правим кар-аудио шоу на добре познатият ви полигон в с.Лъка от 10:00. Ако някой има интерес ще бъде добре дошъл. HONDA и MAZDA фоума са на линия дайте да се отсрамим и ние :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Колеги, предложих Ви съвместна среща с нашия Мазда клуб, но няма никаква реакция от Ваша страна :rolleyes: . Да разбирам ли, че няма желание за подобно мероприятие? Вече втора среща провеждаме с клуба на Хонда и Ви отправяме покана да се присъедините към нас!

"Японци" сме все пак! :first:

post-742-1251736608_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Един авер от мазда клуб бил там казва , че мн добро се е получило ама наистина яко ще е да пробваме . . .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, предложих Ви съвместна среща с нашия Мазда клуб, но няма никаква реакция от Ваша страна :rolleyes: . Да разбирам ли, че няма желание за подобно мероприятие? Вече втора среща провеждаме с клуба на Хонда и Ви отправяме покана да се присъедините към нас!

"Японци" сме все пак! :first:

 

Те в Бургас са малко несериозни... Повече пият отколкото карат :)

Поканата явно е била грешно структорирана.. Ето как стават нещата:

Колеги на дата еди коя си ви очакваме еди къде си :)

ЗА ПЪРВИТЕ ДОШЛИ ЩЕ ИМА ПОЧЕРПКА С БИРА!

 

От там на сетне се събирайте поне 1 час порано защото няма да има място за паркинг от митсубишита наоколо.. :icon_dance:

 

И сега сериозно.

Поне аз щях да се отзова, но просто вече съм в столицата и няма да се връщам скоро. Успех със следващите срещи и се надявам и аз да имам възможност да се запозная с вас.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колегите с мицубарите да се активизират,та и "ние" с BMW-тата по неволя да изплакнем очите :icon_thumbup: .Момчета къде сте бе?Пропуснахме последния петък на август-не е добре това :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, предложих Ви съвместна среща с нашия Мазда клуб, но няма никаква реакция от Ваша страна :rolleyes: . Да разбирам ли, че няма желание за подобно мероприятие? Вече втора среща провеждаме с клуба на Хонда и Ви отправяме покана да се присъедините към нас!

"Японци" сме все пак! :first:

Да вземем направо една среща да направим на СБА, какво е това, Японци, Французи, Немци и т.н...смисъла какъв е някой да обясни ? А какво правите на тези срещи и освен "Японци", друга идея има ли ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колегите с мицубарите да се активизират,та и "ние" с BMW-тата по неволя да изплакнем очите :icon_thumbup: .Момчета къде сте бе?Пропуснахме последния петък на август-не е добре това :icon_hmm:

Ми нека тогава да се съберем в пътвия петък от септември, като сме пропуснали последния от август. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми нека тогава да се съберем в пътвия петък от септември, като сме пропуснали последния от август. :icon_thumbup:

И от срещата в Бургас направо на Минералните бани в Ст.Загора,така става ли?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ммм колеги ако се съберете петъка, то сигурно ще е вечерта... но иначе ако е към 2-3 следобед мога да мина ви стисна ръцете, че се прибирам от Св.Влас за Пловдив, ама и съм без моето диамантче, но и Мерцедеса е с 3 чертички подобно и може да не видите разликата :D Но пък в събота дано и вие дойдете в Стара Загора да се съберем повече хора :good:

Редактирано от ^GaRfiELd^
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще има ли сега сбирка . . . ще се събираме ли с мазда и хонда ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Вярно напоследък всеки си трае и скоро не сме се събирали. То с другите /японски/ пак ще стане, но най напред да си спретнем една срещичка за нас само, какво ще кажете. Ето идея например за този петък - може вечерта да направим един "Гролш". Ако има желаещи да казват. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за този петък на Гролш. А за другата среща ще се оговорим на място лично на бира с мента :)

Малко бях поизчезнал от света на митсубиши във интернет но ето, че се завърна есента и съм пак на линия :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е, е колеги какво става ще правим ли среща утре. Никой ли не се появява в тази тема, много слаба активност. И всички толкова заети ли са - и тия многото пари дето ги печелите, какво ще ги правите. :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е, е колеги какво става ще правим ли среща утре. Никой ли не се появява в тази тема, много слаба активност. И всички толкова заети ли са - и тия многото пари дето ги печелите, какво ще ги правите. :rolleyes:

Велико,нямаш основание да се оплакваш,защото сте отличници в сравнение с нас.Ние в София не можем да се съберем по четири души за белот.На срещите се събираме по 2-3 коли. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Aми, довечера сме на Гролша , който иска да заповяда...

Точно така и след като малко хора се обадиха, преди малко се чух с някой от колегите по телефона. Разбрахме се за 20.00 часа на "Гролша" и който може да идва на среща. :icon_n_gora: За тази вечер става дума. Който не е бил и не се познаваме да звънка - 0888221737 Велико. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ама на паркинга там в страни от гролша или направо на заведението ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се , че не успях да дойда , но ми се наложи да карам един бус , че нямаше кой да го върне :(

Редактирано от defjam
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблем...Следващата среща мислим да я направим другата събота /неделя, а не петък , и да е малко по-раничко , както и да пробваме да сменим местенцето.

Редактирано от todor
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблем...Следващата среща мислим да я направим другата събота /неделя, а не петък , и да е малко по-раничко , както и да пробваме да сменим местенцето.

Какво не ви хареса в Гролш?И аз се извинявам за "неприсъствието".

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...