Премини към съдържание

Събиране в неделя в София


Препоръчано мнение

Нали твоята кола гледаше DJ - сребърна?

За колегите, с които не се познаваме - на едната снимка съм се засмял сериозно и гледам за :mitsu-smiley: :plane: в небето

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 131
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Нали твоята кола гледаше DJ - сребърна?

За колегите, с които не се познаваме - на едната снимка съм се засмял сериозно и гледам за :mitsu-smiley: :plane: в небето

Да последно моята кола гледаше, сребриста с леко очукана престилка :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

... А аз бях оня оранжевия, като аватара :)

Ако не се лъжа с теб се запознахме в самото начало, преди да отидем при другите! Ти беше със сребристия колт нали?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако не се лъжа с теб се запознахме в самото начало, преди да отидем при другите! Ти беше със сребристия колт нали?

 

Факт :) Оня без заден номер (човек ще каже че съм голям гъзар да карам така...)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е, няма да ми придирате много, че съм качил една снимка два пъти, въпрос на възможности :icon_blush:

И - много подкрепям идеята за баджове! Аз и без това трудно помня имена, пък така.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е, няма да ми придирате много, че съм качил една снимка два пъти, въпрос на възможности :icon_blush:

И - много подкрепям идеята за баджове! Аз и без това трудно помня имена, пък така.....

 

Снимките ти са супер Роско. Личи си какви са възможностите за качество. Като разглеждах общите снимки, ами повечето колеги не ги познавам. Наистина това за баджовете или нещо подобно - ще е помогне много при срещи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Снимките са мноооооого яки:)

Аз съм точно до Rosko до дясната му ръка. Дългото момченце с бялата тениска. А пък сега като ги гледам и ми стана пак топло като се сетих за жегата. Но си заслужаваше :icon_rock: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

След всички тези намеци от страна на rosko за това колко ни е къса паметта, реших да направя малко допълнение към общата снимка - започнах да дописвам никовете към всеки един, който беше... Проблемът е само в това, че и аз имам малки и откъсачни спомени кой кой е... чак себе си едва познах! Та - ако обичате, казвайте си къде се намирате на снимката и ще ви дописвам...

Пък после можем да се направим на портрет! Или пък в хедъра на сайта да бъдем... ууу! Въпреки че с тази сграда на фона изглеждаме малко като строители на млада България, или пък "бъдещи кооператори и съседи, които се снимат пред новоиздигнатия си дом!"

 

http://justpics.hit.bg/club_mitsubishi.jpg

 

P.S> Колега spp, простете моето невежество и слаба памет :) При все, че ти беше на една ръка разстояние в кафенето и стояхме с теб и Роско до последно, да те объркам...

P.S.S> За съжаление DANI MG ни снимаше и не се вижда на тези общи снимки... но него трудно може да го сбърка човек, така че не се нуждае от баджове и етикети :)

P.S.S.S> dan не беше ли също там? Защо не мога да се сетя как изглеждаше :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Първи ред клекнали:

Poli, Nikon, ?;?; s01o, bone, ipj, ?; Estilian, Holy Man, spp (не е jolly roger, Боян го нямаше), ? ; Brigadiro

 

Втори ред - прави:

?; nmizov, ?; ?; Viper, DJ, ?; ivaylo iliev, teddy, tmintov, Big Boss, lubenti, ?; eXistenZ; Stef4o, rosko,?

 

Така е, като няма баджове! Има хора, с които съм се виждал няколко пъти и не им знам имената, нито никовете.......

Стиляне, остаряваме бавно, не помним..... Пък и се събираме изведнъж, всички много се кефят, дъра-бъра и ... ама как се казваше сега този човек.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето малко снимки и от мен :rolleyes:

...все още под дебелите сянки

 

На слънце на големия паркинг:

 

 

Една по-обща панорамна снимка:

 

 

Едно дълго очаквано, но кратко включване на Поли :icon_rock:

 

 

Красиви и предизвикателни :mitsu-smiley:

 

 

 

 

 

 

След парещите лъчи на слънцето дойде ред за охлаждане с ....бира

 

 

 

 

Дано по-често се събираме и дано да сме все повече :icon_clap:

PS Съжалявам, че на панорамната снимка на места си личи къде е "снаждана" но без статив и монтаж на бързо, това се получи. Мога да се опитам да я пооправя, но ще стане малко по-нататък :huh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Първи ред клекнали:

Poli, Nikon, ?;?; s01o, bone, ipj, ?; Estilian, Holy Man, spp (не е jolly roger, Боян го нямаше), ? ; Brigadiro

 

Първият въпросителен съм аз, за съжаление не можах да остана повечко а и закъснях с около час за началото.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Стиляне,този път ме уби! Представяте ли си да живеем в такава кооперация? И каква ще бъде гледката пред нея.... Ще трябва въоръжена охрана да наемем да ни пазят Диамантите ;-)

 

И не ми се смей, че не помня! Ето, със Сунай се запознахме по Коледа (sunnyboy), а не го познах..... Остаряваме, казвам ти

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами това да се нанесат никовете върху снимката днес си го мислех, ама поздравления на Estilian че го е направил :icon_clap: . Така е друга работа вече.

А бе колеги то за тая Софийската Ви среща, като че ли е една от най-добрите правени досега и като посещаемост /за регионална и спонтанна/ пък и като документирано.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето и една панорамна снимка и от мен:

<a href="http://4storing.com/free/cckmn/83dfb08942191db89d8ed24461017d9c.html" target="_blank">

http://4storing.com/free/cckmn/83dfb089421...4461017d9c.html</a>

P.S.S.S> dan не беше ли също там? Защо не мога да се сетя как изглеждаше :)

Стиляне, аз съм застанал на първия ред между spp i Brigadiro на общата снимка, а в кафето седяхме един до друг. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Първи ред клекнали:

Poli, Nikon, ?;?; s01o, bone, ipj, ?; Estilian, Holy Man, spp (не е jolly roger, Боян го нямаше), ? ; Brigadiro

 

Втори ред - прави:

?; nmizov, ?; ?; Viper, DJ, ?; ivaylo iliev, teddy, tmintov, Big Boss, lubenti, ?; eXistenZ; Stef4o, rosko,?

 

Така е, като няма баджове! Има хора, с които съм се виждал няколко пъти и не им знам имената, нито никовете.......

Стиляне, остаряваме бавно, не помним..... Пък и се събираме изведнъж, всички много се кефят, дъра-бъра и ... ама как се казваше сега този човек.....

 

колеги този дето е клекнал до Поли на общата снимка май не е Никон щото съм аз :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Знаех си dan, знаех си! По принцип много трудно помня имена и никове, а когато правех снимката през цялото време ми се въртеше в главата "dan, dan, dan" и си викам - "ламарината ли ми тропа или dan беше с нас?!". Пък и помня, че седеше до мен, но, ей Богу, чак сега асоциирам двете неща! Искрено извинение за пропуска - утре сутрин ще нанеса новите никове по снимката, защото работният файл с векторите е в офиса.

 

Роско, аз ти предлагам на следващата среща с теб да се бъркаме и да се представяме погрешно един друг, за да компенсираме за всички имена, които сбъркахме :) Ти ще се представяш за Стилян, а аз за Руслан... или пък Стулан и Рилян.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ама наистина съжалявам, колкото можах - толкова! Пък и аз съм сравнително пресен, за пръв път отидох на среща по Коледа, за няколко месеца - толкова, момчета..... И ако някой ден ви гледам умно - да знаете - не ви помня името. Физиономии и места не забравям, но имена - не помня....

Знам, че ще ми простите!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Неразкрита остава самоличността само на изправени хора от задния ред:

 

1. Първият колега, най-вляво, до nmizov облечен с черен потник и носещ хубав фотоапарат - явно крие снимки :x:

2. Двамата колеги между nmizov и Viper - по-върастният, с бялата риза, беше довел и сина си, който е на долния ред

3. Колегата, който се е скрил зад DJ-я и ivaylo iliev

4. Двамата колеги, които са между ivaylo iliev и tmintov - единият с бяла тениска и очила, а другият с тъмна маслено зелена блуза

5. И не на последно място - колегата между lubenti и eXistenZ, който очевидно е от по-знатните представители на форума или поне от по-големите фенове, защото си беше много готина бяла тениска на Мицубиши, с червена якичка... абе живо диамантено пионерче!

 

И те така то :) Да ги идентифицираме и да я преместя снимката в раздел Фотогалерии :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Неразкрита остава самоличността само на изправени хора от задния ред:

 

1. Първият колега, най-вляво, до nmizov облечен с черен потник и носещ хубав фотоапарат - явно крие снимки :x:

 

И те така то :) Да ги идентифицираме и да я преместя снимката в раздел Фотогалерии :)

 

Това момче е Rocco Barocco (дано не греша начина на изписване) и е с една много хубава тъмно синя Каризма

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...