Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Новият Lancer в Япония ли се произвежда?


CyberGene

Препоръчано мнение

За цветове - всеки решава за себе си. Специално относно новия Lancer разглеждах ДОСТА и червения, и черния вариант. Червеният е подхоящ за личен автомобил, а черния за служебен (какъвто накрая си взех и аз). Червеното на телевизора и в брошурата не е червеното, което се продава. Има малка, но съществена разлика.

 

Лека ;-)

Но съвсем друго е усещането като видиш в огледалото нещо червено да приближава доста бързо зад тебе.

Направо те принуждава да му дадеш път. :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Виждали ли сте новия Лансер в пясъчен цвят? Много е стилен, аз лично не бих се колебал за друг цвят! Направо палиш, пускаш подкрилниците и летиш към планетата Дюн! :worthy: :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...
Всички коли за Европа и Русия се произвеждат в Япония. В Русия се сглабят много от световните марки, но Митсубиши - не и няма и да се сглабя.

Блажени са вярващите!Ако не си си купил Mitsubishito от страна извън EU,не се надяваи на чистокръвен жребец.Във Варна още след нова година дойде едно Lancer-че,2008,не можахме да го познаем че е такова-от това което сме виждали по каталозите-огромна разлика.Правено за азиатския пазар-убиец!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тези дни четох статията в TOP GEAR за лансера и ми направи впечетление твърдението че бензиновите двигатели ( за Лансер 2008) са разработка на хюндай и крайслер което ако е истина не ме радва особенно.

И се запитах защо на този нов автомобил не се вгражда GDI двигател.

То ясно че за руснаците на които главно се разчита да го купуват не им трябва такъв ,ама защо не се предлага за Европа или Щатите с GDI, все пак всички други автопроизводители се юркат да използват всичко ново та чак хибриди , а пък Mitsubishi не ги разбирам , каква е логиката им?

Сравнявах характеристиките на 1.5 и 1.8 двг с тези на конкуренти и не е много радостна картината!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тези дни четох статията в TOP GEAR за лансера и ми направи впечетление твърдението че бензиновите двигатели ( за Лансер 2008) са разработка на хюндай и крайслер което ако е истина не ме радва особенно.

И се запитах защо на този нов автомобил не се вгражда GDI двигател.

То ясно че за руснаците на които главно се разчита да го купуват не им трябва такъв ,ама защо не се предлага за Европа или Щатите с GDI, все пак всички други автопроизводители се юркат да използват всичко ново та чак хибриди , а пък Mitsubishi не ги разбирам , каква е логиката им?

Сравнявах характеристиките на 1.5 и 1.8 двг с тези на конкуренти и не е много радостна картината!

Бензиновите двигатели са разботени по програмата GEMA (Global Engine Manufacturing Alliance). Това е сдружение в което влизат Мицубиши, Крайслер и Хюндай. Даден тип двигател не е един и същ и при 3-те марки. Основните елементи са общи, но останалата част от двигателя е разработена единствено от конкретния производител. Дефакто, един тип двигател има различни характеристик при различните марки ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сравнявах характеристиките на 1.5 и 1.8 двг с тези на конкуренти и не е много радостна картината!

 

 

 

 

Не знам с какви двигатели си сравнял от конкуренцията, но съм очуден от мнението ти :icon_hmm: . Аз имах възможността да тествам и двата и съм на противоположно мнение на твоето!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тези дни четох статията в TOP GEAR за лансера и ми направи впечетление твърдението че бензиновите двигатели ( за Лансер 2008) са разработка на хюндай и крайслер което ако е истина не ме радва особенно.

И се запитах защо на този нов автомобил не се вгражда GDI двигател.

То ясно че за руснаците на които главно се разчита да го купуват не им трябва такъв ,ама защо не се предлага за Европа или Щатите с GDI, все пак всички други автопроизводители се юркат да използват всичко ново та чак хибриди , а пък Mitsubishi не ги разбирам , каква е логиката им?

Сравнявах характеристиките на 1.5 и 1.8 двг с тези на конкуренти и не е много радостна картината!

 

Колега тук може да намериш отговора, защо неслагат GDI двигатели.

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.ph...5140&hl=fsi

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добра динамика, като дизела, но доста по тих, единствено, може би липсва 6-та предавка. Разход, около 10 градско, с включен климатроник.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За да е тази причината Митсу стратезите трябва да имат доста силно разузнаване!!!!!!!!!!!!!!

Модела е замислен и конфигуриран преди да се появи тази информация за биоетанола, така че оше не ми е ясно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сравнявах характеристиките на 1.5 и 1.8 двг с тези на конкуренти и не е много радостна картината!

 

 

 

 

Не знам с какви двигатели си сравнял от конкуренцията, но съм очуден от мнението ти :icon_hmm: . Аз имах възможността да тествам и двата и съм на противоположно мнение на твоето!

 

 

Не съм тествал а сравнявах ТТ данни от списание.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тези дни четох статията в TOP GEAR за лансера и ми направи впечетление твърдението че бензиновите двигатели ( за Лансер 2008) са разработка на хюндай и крайслер което ако е истина не ме радва особенно.

И се запитах защо на този нов автомобил не се вгражда GDI двигател.

То ясно че за руснаците на които главно се разчита да го купуват не им трябва такъв ,ама защо не се предлага за Европа или Щатите с GDI, все пак всички други автопроизводители се юркат да използват всичко ново та чак хибриди , а пък Mitsubishi не ги разбирам , каква е логиката им?

Сравнявах характеристиките на 1.5 и 1.8 двг с тези на конкуренти и не е много радостна картината!

 

Доколкото знам участието на Мицубиши е в разработката на цилиндровата глава, клапани, MIVEС, всмукателни и изходни колектори.

GDI го спряха в Европа преди 10 години ще станат скоро, и наблегнаха на MIVEC.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Виждал съм ги всичките цветове и се спрях на графитената перла. На слънце много готино се прелива боята с лилави отенъци :)

Това е цвета и според мен. Уникален е! Аз го гледах в шоурума в Бургас и ... :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...