Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Новият Lancer в Япония ли се произвежда?


CyberGene

Препоръчано мнение

Търсих из темите за отговор на този въпрос, но не успях да намеря, затова ще извинявате, ако е било питано вече това - новият Лансър къде се прави? Чел съм някъде, че някои атомобили Мицубиши се правели в Русия, Холандия и изобщо не са съвсем японски. Досега съм карал само японски коли, произведени в Япония, правя прочуване за покупка на нова кола и Лансър е една от колите, които изглеждат сравнително добре, но ме притеснява, че като цяло не му дават съвсем добри оценки по ревютата в Интернет, по-скоро са умерени, а предполагам качеството много зависи от това къде е произведен. Истинската японска кола си е дуга работа. Ще се радвам като фенове да ми дадете повече информация по въпроса.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Търсих из темите за отговор на този въпрос, но не успях да намеря, затова ще извинявате, ако е било питано вече това - новият Лансър къде се прави? Чел съм някъде, че някои атомобили Мицубиши се правели в Русия, Холандия и изобщо не са съвсем японски. Досега съм карал само японски коли, произведени в Япония, правя прочуване за покупка на нова кола и Лансър е една от колите, които изглеждат сравнително добре, но ме притеснява, че като цяло не му дават съвсем добри оценки по ревютата в Интернет, по-скоро са умерени, а предполагам качеството много зависи от това къде е произведен. Истинската японска кола си е дуга работа. Ще се радвам като фенове да ми дадете повече информация по въпроса.

 

 

Този за България е ЯПОНЕЦ :icon_rock: достоверна е информацията :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

VIN-овете с J ли започват на тези, които вече сте си купили Lancer? Също така ме интересува какво са ви казали за 1.8? Доколкото разбирам още го няма в България. Тези, които сте си поръчали, колко ще чакате? И по принцип колко се чака в Балкан Стар за кола, която нямат на склад?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

VIN-овете с J ли започват на тези, които вече сте си купили Lancer? Също така ме интересува какво са ви казали за 1.8? Доколкото разбирам още го няма в България. Тези, които сте си поръчали, колко ще чакате? И по принцип колко се чака в Балкан Стар за кола, която нямат на склад?

1.8 ми казаха че идват началото на Март

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И по принцип колко се чака в Балкан Стар за кола, която нямат на склад?

 

 

Колега като гледам интересе към Lancer -а май ще ти се наложи да почакаш към 5 месеца, но е най - добре да отидеш до БС и да говориш лично (поне нащо :mitsu-smiley: ще го чакаме към 5 месеца, но при нас и цвета е ектравагантен )

 

 

PS: не се чуди а взимай Lancer - а

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Просто прочувам пазара, но наистина Лансърът ме блазни доста :) Пък и трябва да си продам сегашната кола, преди да почна да правя нещо. Със сигурност ще направя тест-драйв на 1.8, преди да поръчам. Какъв цвят си поръчал, та е толкова екстравагантен? Аз лично бих си взел сребристия металик Cool Silver, защото се слива готино с предния сребрист кант около решетката. Този кант не ми харесва как стои на колата с червения цвят, който го показват по рекламите. Говоря за този сребрист:

 

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/a/a2/2008-Mitsubishi-Lancer.jpg/250px-2008-Mitsubishi-Lancer.jpg

 

Иначе си падам по червени и черни коли, но червеният Лансър нещо не ме кефи много, а черна перла не съм виждал на снимка и не знам как ще изглежда.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега като гледам интересе към Lancer -а май ще ти се наложи да почакаш към 5 месеца, но е най - добре да отидеш до БС и да говориш лично (поне нащо :mitsu-smiley: ще го чакаме към 5 месеца, но при нас и цвета е ектравагантен )

PS: не се чуди а взимай Lancer - а

Кой цвят е толкова екстравагантен, че се чака 5 месеца за него?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Иначе си падам по червени и черни коли, но червеният Лансър нещо не ме кефи много, а черна перла не съм виждал на снимка и не знам как ще изглежда.

На черното много готино изпъкват алуминиевите елементи, това сребристо някакси не седи готино според мен. Виждал съм ги всичките цветове и се спрях на графитената перла. На слънце много готино се прелива боята с лилави отенъци :) Червеното по рекламите е много по-хубаво на телевизора от колкото на живо ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дай някоя снимка, ако имаш, да видя как изглежда черен? Графитената перла какво е, тъмно-сиво ли, имаш ли и на нея снимки?

Отиди да я видиш на живо, така в нета е съвсем друго усещането ;)

Да, графитеното е тъмно сиво.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Май така ще направя :) Преди всичко трябва да реша дали ще продавам Прелюда си, който е перфектна кола, но ми се иска вече нещо ново и с 4 врати, на което могат да се возят повече от 2-ма :) За металик и перла еднакво ли се доплаща?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

кой цвят е толкова екстравагантен, че се чака 5 месеца за него?

 

 

 

ние чакаме Outlander с Orient Red (новото червено на Lancer - а)

 

 

но като го гледам Lancer - а взех нещо и на него да му се точя, ама само да пуснат друг дизелов мотор, че не се кефя много на VW двигателя

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ние чакаме Outlander с Orient Red (новото червено на Lancer - а)

Аха :) Виждал съм го този цвят на Аутлендер. Честно казано по-добре му седи от колкото на Лансера.

 

но като го гледам Lancer - а взех нещо и на него да му се точя, ама само да пуснат друг дизелов мотор, че не се кефя много на VW двигателя

2009-та ще пуснат комън рейл дизела

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аха :) Виждал съм го този цвят на Аутлендер. Честно казано по-добре му седи от колкото на Лансера.

2009-та ще пуснат комън рейл дизела

 

 

 

Цвета си е нещо индивидуално!

Като видях отзад на паркинга на БС един червен Lancer очите ми останаха в тази кола

 

А това за дизела?

няма ли да пуснат малко по рано френския дизел примерно с 175 к.с. CTV

 

но ако трябва ще чакам

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Цвета си е нещо индивидуално!

Като видях отзад на паркинга на БС един червен Lancer очите ми останаха в тази кола

 

А това за дизела?

няма ли да пуснат малко по рано френския дизел примерно с 175 к.с. CTV

 

но ако трябва ще чакам

:rulez:

За цвета съм съгласен, че си е индивидуално за колата. Относно дизела имам информация, че чак 2009-та ще дойде, но може и да греша... За по-точна информация питай в Балкан Стар.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поне засега всичко трябва да е японско (е, ако сме придирчиви, може и да намерим някоя вътрешна пластмаса дошла от Китай). На моя даже и гумите Dunlop са made in Japan. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поне засега всичко трябва да е японско (е, ако сме придирчиви, може и да намерим някоя вътрешна пластмаса дошла от Китай). На моя даже и гумите Dunlop са made in Japan. :icon_thumbup:

Тия тука идват с Yokohama, което си е пак японско :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Търсих из темите за отговор на този въпрос, но не успях да намеря, затова ще извинявате, ако е било питано вече това - новият Лансър къде се прави? Чел съм някъде, че някои атомобили Мицубиши се правели в Русия, Холандия и изобщо не са съвсем японски. Досега съм карал само японски коли, произведени в Япония, правя прочуване за покупка на нова кола и Лансър е една от колите, които изглеждат сравнително добре, но ме притеснява, че като цяло не му дават съвсем добри оценки по ревютата в Интернет, по-скоро са умерени, а предполагам качеството много зависи от това къде е произведен. Истинската японска кола си е дуга работа. Ще се радвам като фенове да ми дадете повече информация по въпроса.

 

 

Всички коли за Европа и Русия се произвеждат в Япония. В Русия се сглабят много от световните марки, но Митсубиши - не и няма и да се сглабя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всички коли за Европа и Русия се произвеждат в Япония. В Русия се сглабят много от световните марки, но Митсубиши - не и няма и да се сглабя.

 

 

Незнам колега

ако не греша мисля че Colt - а се произвежда в Холандия

а скоро в Холандия ще се произвежда и Outlander

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колт се сглобява наистина в Холандия, но излезе много здрава сглобка, което е добре, защото и Аутлендъра от август започва да се сглобява там, колкото до Лансър си е 100% японска кола!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С номера на рамата вече не може да се разбере на 100% къде е произведен един автомобил, един пример Митсубиши Пинин за Европа се сглобява в Италия, но всички рами на европейските Пинин-и започват с "J"

 

Да, но би трябвало да започва JMP и 11 знак X което е завода на Пинин

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...
На черното много готино изпъкват алуминиевите елементи, това сребристо някакси не седи готино според мен. Виждал съм ги всичките цветове и се спрях на графитената перла. На слънце много готино се прелива боята с лилави отенъци :) Червеното по рекламите е много по-хубаво на телевизора от колкото на живо ;)

 

За цветове - всеки решава за себе си. Специално относно новия Lancer разглеждах ДОСТА и червения, и черния вариант. Червеният е подхоящ за личен автомобил, а черния за служебен (какъвто накрая си взех и аз). Червеното на телевизора и в брошурата не е червеното, което се продава. Има малка, но съществена разлика.

 

Лека ;-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...