Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Mitsubishi Space Star Workshop Manual


Препоръчано мнение

Има раздел за моделите Спейс-нещо си, видим за всички потребители. Защо тази тема не е постната там? Може да е полезна и на още някого, а тук просто ще потъне.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам, че не съм пуснал темата на подходящото място, просто съм "първокласник" тук.

 

Истината е че нямам точно определен въпрос.

Искам да се запозная със самата кола и възможностите на всяко едно копче в нея.

Търся обща информация за нея, а не пълен наръчник за отремонтирането на даден възел или елемент.

 

 

Колата е Mitsubishi Space Star 1.8 GDI

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Аз имам същият проблем.

На български трудно би се намерила, но ще сме благодарни и на версия на английски.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Аз имам ръководство за експлоатация на български ... Ако на някой му се занимава да го сканира с удоволствие ще го дам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...
  • преди 1 месец ...

Ето го ръководството на български. Колегата го беше сканирал, а аз го обработих.

 

http://jdmfsm.info/Auto/Japan/Mitsubish...20potrebitelia/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А при мен се отваря перфектно, копирах си го на компа.Благодаря много на колегите, които са си направили труда да го сканират и качат за общо ползване! :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Принципен проблем с файла няма. Беше съвместим с Акробат 5, сега го направих на минималното - Акробат 4.

Каква версия ползвате?

Опитайте да не го отваряте директно, а с десен бутон на линка и го записвате някъде при вас първо (Save Link As).

 

ПП Благодарността я приемам във вид на клик на някоя рекламка, от което бих спечелил 2-3 ст. /надявам се де, още не съм ги осребрил/ :icon_blush: И не се престаравайте с кликането, че има ще обратен ефект :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, всички!

Искам да кажа, че за ръководството трябва първо да благодарим всички на Alex, който го предостави за сканиране, на моята колежка Диана, която прекара няколко часа пред скенера, на BAlexandrov, който го ъплоудна и накрая на мен, защото се захванах с тая работа, а и също поседях известно време на скенера. Нямам рекламка на която да ми кликнете, но и обикновено благодаря е достатъчно, :worthy: макар че честно казано изобщо не държа. ;-) Направих го най-вече за себе си, но след като вече съм си дал труд, нека и други се възползват.

Има, обаче, едно друго нещо... Разбрах, че в клуба членуват и хора от Балканстар и бих искал да попитам те нямат ли възможност да намерят /срещу заплащане, разбира се/ ръководство на хартия? Аз също бих си купил такова, защото е много по-удобно и може да си седи непрекъснато в колата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво, колега за ентузиазма! Сканираното беше наистина добре направено, което позволи като направя PDF файла да пусна едно разпознаване на текста и да може и да се търси по думи ;)

Така с приноса на доста хора имаме най-богатата безплатна колекция от ръководства и документация за Мицубиши, а и за други японки ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 години ...

Колеги, да повдигна пак тази тема :) Дали това ръководство се намира още някъде, че линка не ми се отваря?

Вече и аз съм горд притежател на звездичка 1,3i, но е италианка и езика на ръководството й не го шпрехам.

Благодаря предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Голямо БЛАГОДАРЯ на Светла!

ценна информация за начинаещи "звездобройци" като мен!

:icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 месеца ...

Колежки и колеги :icon_thumbup: . Ето и нов линк за сваляне на Ръководство за Mitsubishi Space Star 1.3; 1.6 и 1.8. Цък :icon_n_king:

Поздрави

Редактирано от svetliof
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 6 години ...

Здравейте на всички,

От скоро карам спейс стар 1,6 бензин и много ми харесва, но все още не ми е съвсем ясно всичко по колата. Та към въпроса, възможно ли е нов линк на това ръководство че всички по-стари са... по-стари :) и не се отварят.

Благодаря предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...