Премини към съдържание

Със 100км/ч...


Препоръчано мнение

А кой каза 200... :plane: :drive:

 

В тази тема предлагам да изложим километражите на нашите диаманти! :rulez:

post-608-1199280407_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 209
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Браво, браво!

Само едно турбо липсва... :icon_hmm:

 

 

Ей такава например

 

http://img509.imageshack.us/img509/4435/picture685bv6.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Аз ще се включа с едно клипче от връщането от априлци с 4 :mitsu-smiley: -фенчета в колата

http://www.dailymotion.com/video/x3qtvn_dr...ia-hemus-h_auto

 

и една снимка от лятото :drive: :

http://bgphoto.net/photos/500/o633166847822651250.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

това в движение ли е??? с каква кола??

Тая която те подмина в лозенец :icon_angel: и купи от тебе ксенона :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се похваля какво ми показа като макс скорост навигацията след едно прибиране от България с Каризмата. :drive: 272 км в час (горе вдясно). Не че е вярно, ама не го трия, а само се хвалpost-1455-1200752499.jpgя колко вдига Митсу с 1.6 мотор :mitsu-smiley: :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ето едно клипче и от мен :icon_thumbup: :rulez:

 

 

Човек, никак не е зле. Ако имаш път към София дай да направимд дръпка с теб. :drag: Имам чувството, че повече върви от моя, но може и да се заблуждавам. :mitsu-smiley: Те тези сайтове режат кадри от клиповете и всичко става сякаш по-бързо. :D Имаш ли правени подобрения? :tok:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Супермен, надали върви повече от твоя, просто това е правено при спускане по наклон, личи си как като

сменя предавките скоростомера не мръдва надолу, а е нормално при превключването да пада скоростта ;-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Човек, никак не е зле. Ако имаш път към София дай да направимд дръпка с теб. :drag: Имам чувството, че повече върви от моя, но може и да се заблуждавам. :mitsu-smiley: Те тези сайтове режат кадри от клиповете и всичко става сякаш по-бързо. :D Имаш ли правени подобрения? :tok:

 

Мерси мерси :icon_blush: ,ама аз мисля че не варви чак толкова много, въпреки че е :mitsu-smiley: .vitekk е прав,имаше леко наклонче,ама лекичко :icon_blush: а за :drag:

няма проблеми, добре ще е да сверим часовниците само да намеря време да дойда до София ( аз и с DJ Tymbi имах една уговорка да го попрегледа eclipsa, ако си спомня още де :icon_blush: ) Пък ще е и хубаво да се запознаем :drinks:

Никакви подобрения не съм правил, даже има доста части за смяна, ама ремонтите на пролет....

супермен, като идвам ще ти драсна едно лично.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

:icon_blush:, следващият път някой друг ще снима, че ми е трудно така сам да се справям- да изпреварвам ли, пътя ли да гледам, да държа волана или да снимам ;)!!!

post-608-1203550624_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ванка, аз съм те признала тебе, ти си НЕчовек!!! :icon_rock:

...

Ето едно клипче от магистралата към Априлци http://uk.youtube.com/watch?v=mp_ck64y6zo

Сняг, мокро сткорости.. А да и по едно време спор "кой си лети с колата" пред нас-Ванката с белия звяр или пича със Сигмата (извинявам се, но не можах да му запомня името :icon_blush: ) Абе.. Шашава работа

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_blush: , следващият път някой друг ще снима, че ми е трудно така сам да се справям- да изпреварвам ли, пътя ли да гледам, да държа волана или да снимам ;) !!!

 

почти 240 на 5500 ?

Това не е реално.

Проверявал ли си си скоростомера с GPS?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Защо да не е възможно при двигател 3.0 V6 и около 200 коня? :icon_rock:

Аз с каризмичката, като ми взеха книжката беше почти толкова. Срам! Срам! Срам! Само да ми я върнат повече от 90 нема да вдигна! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз с каризмичката, като ми взеха книжката беше почти толкова. Срам! Срам! Срам! Само да ми я върнат повече от 90 нема да вдигна! :D

Точно затова днес си купих антирадар... утре ще го пробвам дали работи :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А какъв е този радар. Активен или пасивен? Щото май по новините слушах, че за едните има санкция с акт 10 т., а за другия няма.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...