Премини към съдържание

От къде си купихте зимни гуми?


novak

Препоръчано мнение

Имам голям проблем с намирането на зимни гуми за моя :plane: Търся си 205/60R15 - в мотоексперт имат само дебица, в радиал имат goodyear, dunlop и toyo (от следващата седмица), ама 4 гуми излизат 900лв. На едно място имаха goodrich за по 165лв, но гумите са от преди 4 години !!

Бюджета ми за гуми е макс 800лв. Някакви предложения ? Засега съм се ориентирал към http://www.delina-bg.net/ и гуми Maloya Cresta - 300

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 60
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Имам голям проблем с намирането на зимни гуми за моя :plane: Търся си 205/60R15 - в мотоексперт имат само дебица, в радиал имат goodyear, dunlop и toyo (от следващата седмица), ама 4 гуми излизат 900лв. На едно място имаха goodrich за по 165лв, но гумите са от преди 4 години !!

Бюджета ми за гуми е макс 800лв. Някакви предложения ? Засега съм се ориентирал към http://www.delina-bg.net/ и гуми Maloya Cresta - 300

 

Аз взех за едната ми кола гудрич и съм много доволен :icon_thumbup: Имаше всякакви размери включително моя които е 195 55 15 и е с дот 2407.Ако искаш мога да те изпратя да си купиш :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз взех за едната ми кола гудрич и съм много доволен :icon_thumbup: Имаше всякакви размери включително моя които е 195 55 15 и е с дот 2407.Ако искаш мога да те изпратя да си купиш :rolleyes:

Давай контакти, че зимата дойде :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз за Каризмата също си взех BFGOODRICH WINTER G идосега съм доволен , на мокро са супер.

Освен за мокро... още в понеделник когато ги сложих се качих на витоша да ги пробвам на сняг...резултата беше :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Освен за мокро... още в понеделник когато ги сложих се качих на витоша да ги пробвам на сняг...резултата беше :icon_thumbup:

Замалко не успях да ги пробвам и на сняг , Шипка беше затворена.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с пирелки уинтерспорт но днес на леда си поднасяха( беше гладък като стъклоооо).

Брат за лед още не са направени гуми :) Иначе пирелките ги дават на второ място за най-добра зимна гума след дънлопа :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чух се с колегата lubenti и благодарение на упътванията му успях да намеря за кой сервиз става дума - http://www.autogroup5.com/bg/index.php

Чух се и с тях - иамт моя размер гудрич 91Н на цена от 169 лв и работят от 8 до 8. Утре сутрин съм първа пушка :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чух се с колегата lubenti и благодарение на упътванията му успях да намеря за кой сервиз става дума - http://www.autogroup5.com/bg/index.php

Чух се и с тях - иамт моя размер гудрич 91Н на цена от 169 лв и работят от 8 до 8. Утре сутрин съм първа пушка :icon_rock:

Ултра Грип 7+ на 155 лв. ги взех............все пак е Гуудиър :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ултра Грип 7+ на 155 лв. ги взех............все пак е Гуудиър :rolleyes:

А аз ще мога ли да си взема :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз така съм чувал любо :) . Имах чувството че съм в "Токио Дрифт". Чудя се защо се дръпнаха изведнъж колите около мен :icon_n_dunno: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ултра Грип 7+ на 155 лв. ги взех............все пак е Гуудиър :rolleyes:

Хе,хе и аз съм със същите. Обаче на 140 бройката. Ще ги видим дали ги бива. Исках TOYO, ама трябваше да чакам до 22, а до тогава ....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ултра Грип 7+ на 155 лв. ги взех............все пак е Гуудиър :rolleyes:

Пламка ама какъв размер са гумите и с колко % отстъпка :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз така съм чувал любо :) . Имах чувството че съм в "Токио Дрифт". Чудя се защо се дръпнаха изведнъж колите около мен :icon_n_dunno: .

А бе мани, пази се сам братле, че за 2 дена 3 джигита щяха да ме помлят :icon_blush: Хората масово продължават да карат с галоши и са заплаха за всеки един от нас :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

....дори за тези, които още се учат..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

....дори за тези, които още се учат..

Сивушчице,докато прочета това сложих на всички колеги очилата :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз на Каризмата съм с BFGoodrich и успях да ги тествам след националната среща. Защото на връщане минахме през Шипково и от там сцепих към Тетевен, въпреки знака че пътя е затворен. Хапнахме по една чорбица в Рибарица, след екстремното спускане и от там в къщи. Но ледът си е лед за него няма спасение почва да играе казачок цялата ми колица. :icon_rock:

 

Това е малкото сняг, който снимахме около 10 км колата лазеше по корем........ :icon_hmm:

П.П: Темата е за "откъде купихме зимните гуми?" - аз като я купих лятото си беше с тях :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Здравейте, колеги! Дано не спамя в темата, но може ли някой да ми каже къде в Бургас може да се намерят всесезонни Kumho KH21 Vier, в смисъл на дистрибутор. В сайта на "Боряна" има някакви телефони, но не и конкретен адрес... :please: :help:

Мерси предварително:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам голям проблем с намирането на зимни гуми за моя :plane: Търся си 205/60R15 - в мотоексперт имат само дебица, в радиал имат goodyear, dunlop и toyo (от следващата седмица), ама 4 гуми излизат 900лв. На едно място имаха goodrich за по 165лв, но гумите са от преди 4 години !!

Бюджета ми за гуми е макс 800лв. Някакви предложения ? Засега съм се ориентирал към http://www.delina-bg.net/ и гуми Maloya Cresta - 300

Аз си купих от "Райчев" джантите и гумите Nokian WR-G2 по 185лв за бройка. Гуми и джанти, ми струва 1320лв. Гумите са вече пробвани на лед, сняг, мокър асфалт и студен сух асфалт. Изваода е, че на сняг и сухо са ок на 100%. На лед са 60%, но системите на колата допълват още 30% та стсвст 90% на лед, а на мокро си пързалят и са си не по-надеждни от 70% с помоща на системите в колата. Значи гумите са ок на 85%, което за тази цена си е супер. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с Kumho KH21 и съм много доволен.Взех си ги по 100лв. бройката от дистрибутора на Боряна във Варна,Ауто гуми Варна ООД.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...