Премини към съдържание

Проучване на аудиторията


Какъв е интересът ви към Eclipse / 3000GT?  

90 гласа

  1. 1. ????? ????? ???????

    • ????? ?????????? 1G DSM
      23
    • ????? ?????????? 2G DSM
      15
    • ????? ????? 1G DSM
      4
    • ????? ????? 2G DSM
      1
    • ????? 3G Eclipse
      2
    • ????? 3000GT
      4
    • ???? ???????? ????????? ?? ?????? ????? ?? ???? ??????
      15
    • ?????? ??? ???(??)
      26
  2. 2. ??????? ?? ?????????? ??????????? ???????????

    • ?????? ?? ? ?????, ?? ?????? - ?? ??????
      13
    • ??????????? ?? ?? ?? ???? ?? ?? ?????? ???(?) ??? ???????
      24
    • ??????????? ?? ? ?? ????????? ? ????????? ??????
      1
    • ??????????? ?? ? ?? ????????? ??? ????? ??????
      9
    • ??????????? ?? ? ?? ????????? ? ???????? ??????
      10
    • ????? ?????? ????, ?? ? ???????? ? ??? ??????????
      9
    • ????? ?????? ????, ???? ??? ???????
      24


Препоръчано мнение

Интересно ми е какъв е съставът на аудиторията на този форум.

 

(извинявам се че не съм дал повече опции за 3000GT, просто знам че в Б-я се броят на пръсти :) )

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично съм на тридесет години. Работя в IT сферата, но колите са ми стара страст. Мога сам да си я диагностицирам, а и предполагам да си я поправя( лошото е че нямам време за това:) ). Това е моят отговор за състава на аудиторията.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И в двете анкети гласувах, че съм просто фенка...

Искам Еклипс, но това ще стане сигурно след години, живи и здрави :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на 24 (почти 25), също от IT бранша. В момента карам атмосферен 1G Targa. Като гледам май е голяма екзотика. В CAPS-а изобщо не излиза :icon_crying: За момента се справям с диагностиката и отстраняването на дребните проблеми. Колкото до силовия тунинг, в момента повече чета отколкото да предприемам някакви реални действия. За сега правя само промени, по-скоро с цел оптимизиране на работата. Променил съм стандартния филтър с replacement на JR, скоро възнамерявам да монтирам cross-drilled дискове, с цел подобряване на спирането при висока скорост, монтаж на иридиеви свещи (NGK или Denso), смяна на кабелите с такива с ниско съпротивление. Отделно съм с окачване на Billstein и пружини H&R, които дават невероятна стойка на колата, но возията е :icon_doh: . По интериора имам само воланче МОМО. Отвън не мисля да правя промени засега, освен цялостно освежаване на тъмно зеления хамелеон. Харесва ми заводския кит (с удължената задна броня), а и допълнителното китче за мъгла на HELLA хваща окото, въпреки, че сега го реставрирам след предишния собственик. Ще се радвам ако всички споделяме повече инфо, както в DSM форумите отвъд океана :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На 28 съм, пак от IT бранша :-)

1-во поколение, без турбо засега.

Вече е в бокса, цялата предница е на земята и всичко се сменя. Пък след това, ако има продадени компютри повечко... ще видим и за турбо нещо да закичим :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много хакери в форума :icon_n_lamo: :)

Аз съм с идеята да поназоба двигатела с всевъзможни екстри и кръгом към БГ :)

В сферата на ресторантьорството съм и в свободното време уча :),за по добро бъдеще.

Страшно интересно ми е да ръчкам по колата, :tok:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

nikolay vanchev, и на мен ми доставя голямо удоволствие да бърникам по колата, а имайки предвид факта че японките са като конструкторчета е в рамките на нормалното :). Аз не съм точно хакер IT е доста разтегливо понятие :). Лео вече си е хакер.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 седмици ...
  • преди 4 седмици ...
Я да побутна ако има новодошли.

 

здравейте, казвам се Иван, на 35 съм и работя в системата на НЕК по- точно ЕСО София област, имам MITSUBISHI ECLIPSE 2.0 16V 1994г. фен съм на Японските коли и тази ми е 3, MAZDA, TOYOTA и сега MITSUBISHI

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ехее, и такава ли тема имало .. :) Чак сега я виждам. Аз съм на 26 и познайде къде работя.... в IT сферата :) Интересувам се от всякакъв тунинг, но не разбирам толкова много и засега чета и се опитвам да събера пари за турбо конверсия или motor swap...да се надявам, че 2008 ще се сдобия с така желаните кончета :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами и аз да се запиша :) Като гледам голям отбор сме. И то не само с ECLIPSE-те ами и в работната си заангажираност:).И аз съм в IT бранша :) На 33 г съм, но след 2 дена ставам 34. Карам 1G, non turbo. За сега е в бокса за ремонти, но силно се надявам да полетя отново с нея. Не разбирам много от коли и основно чета из форумите, затова и предпочитам да предоставя тази възможност с барникането на по-начетените от мен, пък...ние ще оправяаме компютрите:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Здравейте спортяги,

Имам голямо желание и аз да си купя едно такова 1G. Не съм голям маниак, затова може да е само 2.0 16v 150 кончета. (а и парички много няма)

Пожелавам си го, а на вас много скоростни отсечки и влизане в бокса .......... само за upgrade

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Интересното е че съм почти на 17,страшно много се интересувам от коли и техния тунинг, обмислям да си закупя другата година 3000гт тарга 91-93 не съм проучил дали има тарга 91-93(ако някой знае да казва),задължително ще му сменя предната броня по простата причина че ми се струва грозна обмислям да е димон бронята,цвета да е черен,силов тунинг ще правя по натам...само че ще си карам с номерата от щатите :icon_blush: по принцип съм Опел фен но един приятел ме запали по японските коли,мислех си за Тoyota Supra 6 степенна от щатите но е много пари а не искам десен волан от Англия и това е общо взето, ако стане работата обещавам возене :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз съм на 31 години и се занимавам със строителство

скоро смених първата генерация Еклипс с втора :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Брей, брей.

Много от IT бизнеса се събрахме в тоя форум :)

Аз искам някой ден да си взема 3000GT но за сега... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Тая темичка съм я пропуснал. Казвам се Иван Миланов, от София, на 20 години съм (след месец чуквам пълнолетие в САЩ). Занимавам се с компютърни анимации, визуализации, изработка на триизмерни модели на коли в свободното време. Имам 2G еклипс от около месец, ама за жалост още не съм го подкарал из улиците (нямам книжка още) :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам от 3 години Мицубиши Старион 2,0 турбо 1982 и един 1983 година и наистина е една много здрава кола!

От скоро прибавих и 1991 6-болтов DSM-Мицубиши Еклипс 4х4 с 4-болтов ЛСД на задната ос 2000 16v.Заводско е атмосферен двигател 150 к.с., 10,4:1 бутала - много рядък модел наистина.Има едновременно и LSD и ABS което също е много рядко.Удивително пъргава кола в града като се има в предвид че е около 1450 кг. AWD.И разбира се имам план за нея защотото наистина се усеща липсата на турбина :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Аз имам 1G AWD от близо 1 година. Още не съм му се нарадвал, поради липса на време.

Не се занимавам професионално с коли, но са ми стара страст.

Замислил съм проект, който имам голямо желание да изпълня сам, разбира се с помощ :)

Доста нещо изчетох за около 1 година, ще видим какво ще излезе...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...