Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Откраднаха касетофона, счупиха стъклото


Препоръчано мнение

Ако ще е Пайнер (няма аналогия с поп-фолка), то поне AUX да има. Последният който е дал Mitsubishi дори това няма .. то бива да си фен на звука и всичко, ама пък и всеки път като ти се прислуша ново да си играеш на CD да го пишеш .. неразумно ми се струва ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

DEH-3900MP е съвсем приличен като цена и със сигурност надминава конкурентите си по качесвто, ако не държиш да има USB - това е плеъра.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре, колко струва DEH-2920MP при тебе? :yes3:

Цената при мен е както във всички нормални магазини, но за членове на клуба има известна отстъпка, която за теб е двойно по-голяма :icon_thumbup: Точната цена - на лични :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най-важен е плейърът! От него започва всичко - ако .....

Нямаш си и на представа, колко си прав. Като взех галанта имаше един плейър, който свиреше сносно, но адски много кривеше - просто нямаше душа да свири. Или супер слабо или направо off. Преди месец си взех един Clarion от високия клас и разликата не е очевадна, а направо "очеизкарваща". Колоните са си фабричните и свирят ненормално добре, направо гледах като :blink: Така че един хубав плейър и даже нищо друго да не се прави пак радва душата.

За BigBoss ако не е взискателен към музиката един Pioneer и особено от 2-ра и 3-та серия са му напълно достатъчни и задоволителни :yes3: Качество/цена са много добри :good:

Успех :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Светльо, малко неприятности ама има и по лошо - казвам го, но не че е хубаво така да става. По отношение за това какво да си купиш - аз мисля че дори и да не си взискателен към качеството на звука, то по доброто звучене не може как да не прави впечатление. Но в избора има ограничение по отношение лимита на колонките - дори и нещо скъпо да си вземеш ако тонколоните не биват то разликата няма да е осезаема, тук намека ми е не за мощни такива а за качествени. Маи е за предпочитане такава опция да има на CD-то и извод за флашка, както и изходната му мощност да е по-голяма за да не криви. А иначе на Пайниър от още едно време техниката за автомобилното озвучаване им е била на ниво.

Успех.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди месец си взех един Clarion от високия клас и разликата не е очевадна, а направо "очеизкарваща".

Кларионите във високия клас са класа над останалите!

 

Колкото до AUX, за който колегите лобират - аз лично вързвах един PDA към AUX-а на моя Кларион, но звукът беше под всякаква критика. Нямаше нито динамика, нито добро ниво! Не знам дали е така при други плейъри, защото не съм наблюдавал при тях. Радостното е, че вече Светльо е на прав път - Pioneer :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

олкото до AUX, за който колегите лобират - аз лично вързвах един PDA към AUX-а на моя Кларион, но звукът беше под всякаква критика. Нямаше нито динамика, нито добро ниво!
Ами ако си свързал изхода за слушалките на PDA-а към AUX входа нищо чудно. :icon_dance:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако си свързал изхода за слушалките на PDA-а към AUX входа нищо чудно. :icon_dance:

 

Ами то няма как по друг начин да се върже иначе - само този изход беше

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Другото което ми е супер любопитно е как като нямат този панел, крадците реализират самия плеър? Някой има ли идея?

И на мен преди месец някъде ми гепиха Сони-то от кошницата, (тя нямаше аларма, да не говорим за застраховка), та им е било лесно. Сони-то още беше в гаранция, но панелът си е в мен и няма да го продам, за да не попадне случайно в проклетите наркоманчета (на мен ли да ми е гадно, а :icon_dance: ).

Защо пиша това изобщо - ако на някой от форума му се счупи или изгуби панела - подарявам го, стига да му върши работа, т.е. да става за този модел (май беше CDX-S2050).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми е чудно какво правят само с основите :icon_n_dunno: ! Когато купих колата преди 1,5г беше със CD Philips, което продадох за 50лв... е колко струва основата и заслужава ли си риска да ти смажат главата заради нея :confused1:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най-често ги дават по разни канали, след което им се намират панели и ги продаат като цяло...моят плейър, например, може да работи само с един единствен панел - тогава вече не знам каква е врътката...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами то няма как по друг начин да се върже иначе - само този изход беше

Батка много ясно че звука ще е кофти на изход за слушалки. Аз като казах AUX си написах и "за iPod". Има си специален изход и специален кабел - примерно на чисто нова Toyota от show room-a искат дори пари за да ти вържат и изкарат въпросният кабел към оригиналната уредба. Хайде пробвай така или от "флашка" вързана на USB входа и пак ще говорим за качество..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Колеги, четох внимателно мненията и ви имам 100% доверие. Взимайки под внимание всяко едно от тях, имам дилема между:

 

Clarion DB178RMP

 

http://strommen-bilradio.no/images/db178rmp.jpg

 

и Pioneer DEH-3900MP

 

http://www.audiostrefa.pl/images/car/pioneer/deh3900mp.jpg

 

Кое е по-удачно? :concert:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моето категорично мнение е, че Pioneer-a е много по-добър, имай предвид показаните модели.

 

 

И моето мнение, в случай че те интересува, съвпада.

Моето е също Pioneer но моделът е друг (май 2900), доста по-прост на вид. Предполагам, че усилвателите и повечето неща вътре са идентични. Радиото надминава възможностите на високоговорителите на Галанта и е безсмислено да се инвестират повече пари. Оценявам ги не от меломанска, а от инженерна гледна точка по няколко показателя. На мен обаче тези нисък клас плейъри не ми допадат като дизайн, много са шарени и кичозни... Ненапразно тези в ценовия клас х4 са сдържани, най-често леко ретро стил с 2 прости копчета, дискретни (виж снимката)... Такива харесвам, какво да правя... :icon_blush: Но игнорирайки външният вид, Pioneer е отличен избор, който и аз накрая направих при наличие на 10 други марки и поне 50 модела...

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 години ...

Извинявам се много но съм нов в този сайт и може би не е мястото да пиша тук, но все пак искам да питам.Случи ми се същото в неделя събудиха ме комшиите и ми казаха, че ми е счупено предното ляво стъкло, но аз си прибирам всичко от колата така че нищо не беше откраднато.Застраховката признава ли ги тези щети или само при ПТП?Смисал дали биха ми платили прозореца?Благодаря ви предварително :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се много но съм нов в този сайт и може би не е мястото да пиша тук, но все пак искам да питам.Случи ми се същото в неделя събудиха ме комшиите и ми казаха, че ми е счупено предното ляво стъкло, но аз си прибирам всичко от колата така че нищо не беше откраднато.Застраховката признава ли ги тези щети или само при ПТП?Смисал дали биха ми платили прозореца?Благодаря ви предварително :)

 

Ако имаш пълно автокаско,ще ти платят всички щети!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Къде това , на мен във Възраждане ми разбиха Колта и взеха музиката за нова година, още ме е яд.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Къде това , на мен във Възраждане ми разбиха Колта и взеха музиката за нова година, още ме е яд.

Във Виница... все още не ги откриха, то не че се надявам де :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Здравейте,бихте ли ми казали от къде намерихте стъкло ,че на мене ми трябва ляво задно стъкло за МИЦУБИШИ ПАДЖЕРО СПОРТ -2004 с четири врати дето е....

Ще ви бъда мн благодарна ....sym@abv.bg

Snegana

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...
  • Admin

Айде пак под ножа. Миналата нощ разбиха задното дясно стъкло.

Отворена жабка и подлакътник, но не са взели касетофона.

Мислех, че като се преместя в по централни части на София ще ме подмине "мечка в гората".

Явно съм се заблуждавал жестоко.

Шест години след тази случка с тъга констатирам, че НИКОГА няма да се оправи България!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...