Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Откраднаха касетофона, счупиха стъклото


Препоръчано мнение

Айде пак под ножа. Миналата нощ разбиха задното дясно стъкло.

Отворена жабка и подлакътник, но не са взели касетофона.

Мислех, че като се преместя в по централни части на София ще ме подмине "мечка в гората".

Явно съм се заблуждавал жестоко.

Шест години след тази случка с тъга констатирам, че НИКОГА няма да се оправи България!

Много неприятно. Когато разбиха първата ми Каризма я продадох малко след това, Колта ми се мъчиха със щанга посред бял ден на паркинга на Кауфланд да го отворят. Не успяха!!! На Аутлендъра ми пък му откраднаха антената и по 1 брой гайка от всяка джанта. Оправия няма и да има!!! Сега се чудя на тази Каризма с която съм в момента, какво ще й се случи. Все още не мога да си обясня какво очакват да намерят в коли на по 10 + години!!!

Редактирано от S.Iliev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Светльо,съжалявам за случката........дано я оправиш по-бързо

За плеър бих взел LG LCS-710BR

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Светльо,съжалявам за случката........дано я оправиш по-бързо

За плеър бих взел LG LCS-710BR

 

Плеъра не са го откраднали, а панела си е в мен.

Всели са едно портмоне с оригинални щипки за кори и една отвертка.

Сигурно са мислили, че вътре има пари. Вероятно над 10 милиона паунда...:D

Редактирано от Светльо Ангелов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Много неприятно. Когато разбиха първата ми Каризма я продадох малко след това, Колта ми се мъчиха със щанга посред бял ден на паркинга на Кауфланд да го отворят. Не успяха!!! На Аутлендъра ми пък му откраднаха антената и по 1 брой гайка от всяка джанта. Оправия няма и да има!!! Сега се чудя на тази Каризма с която съм в момента, какво ще й се случи. Все още не мога да си обясня какво очакват да намерят в коли на по 10 + години!!!

 

Преди години ги хванах. Беше някъде в 3 часа сутринта.

Развиваха джанти на една кола през две до моята.

Развиках се от балкона и слязох. Долу чакаха с колове, а единия беше с щанга.

Голяма грешка.

След това задържах единия и се вкарах в "голям филм".

Докато беше в нокаут извиках полиция. Другите избягаха без "оръжията" си.

Оказа се непълнолетен. Нищо че са по два метра мъже.

Дълга история, но за малко да ме осъдят.

Вкарах се в "уникален филм" тогава...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди години ги хванах. Беше някъде в 3 часа сутринта.

Развиваха джанти на една кола през две до моята.

Развиках се от балкона и слязох. Долу чакаха с колове, а единия беше с щанга.

Голяма грешка.

След това задържах единия и се вкарах в "голям филм".

Докато беше в нокаут извиках полиция. Другите избягаха без "оръжията" си.

Оказа се непълнолетен. Нищо че са по два метра мъже.

Дълга история, но за малко да ме осъдят.

Вкарах се в "уникален филм" тогава...

 

За съжаление сме си дива Индия, даже си мисля, че в Индия ще е по-добре. Поне там не си играят на демокрация. За съжаление според закона ти си в нарушение, нищо, че се предпазваш. Твоята случка ми напомня на една друга. Човека (известен художник), застрелва крадец на местопрестъплението в опит да се защити - осъдиха го, полицай направил същото и него осъдиха. Луда работа!!!! Още се чудя какво правя тук!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само дето художника застреля наркомана на улицата....

.................................

Иначе, боя не решава проблеми - но носи удовлетворение.http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/good.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За това, никаква полиция. Бой до припадък, и после го изсипваш на 50 КМ, нейде из поляните.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За това, никаква полиция. Бой до припадък, и после го изсипваш на 50 КМ, нейде из поляните.

Tочно така се прави и ако се прави масово съм сигурен, че ще има по дълготраен ефект от полицейските мерки.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Още една случка от днес около 22 часа. Минавам Орлов мост и на Софийския университет давам десен мигач, но виждам , че има блокада на улицата от студенти.

Спрях мигача и реших да продължа направо.

Един от тях се нахвърли на колата и започна бърза подкана за бой. Едвам го озаптиха полицаите.

Едвам се сдържах да не стане сакътлък.

Не знам какво става с този народ...

То бива бива вече, но става прекалено.

От къде на къде ще блокират централен булевард! От къде на къде ще се нахвърлят на хората и колите им без причина!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Още една случка от днес около 22 часа. Минавам Орлов мост и на Софийския университет давам десен мигач, но виждам , че има блокада на улицата от студенти.

Спрях мигача и реших да продължа направо.

Един от тях се нахвърли на колата и започна бърза подкана за бой. Едвам го озаптиха полицаите.

Едвам се сдържах да не стане сакътлък.

Не знам какво става с този народ...

То бива бива вече, но става прекалено.

От къде на къде ще блокират централен булевард! От къде на къде ще се нахвърлят на хората и колите им без причина!

И аз напоследък се замислям за собствен кеф да блокирам нещо, просто ей така. Гледам, че не е наказуемо, даже се толерира.

Само дето още не съм решил кръстовище ли да е, кръчма ли да е....но каквото и да е, майката му е да си агресивен и дълбоко уверен в собствената си уникалност и непогрешимост.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз напоследък се замислям за собствен кеф да блокирам нещо, просто ей така. Гледам, че не е наказуемо, даже се толерира.

Само дето още не съм решил кръстовище ли да е, кръчма ли да е....но каквото и да е, майката му е да си агресивен и дълбоко уверен в собствената си уникалност и непогрешимост.

 

Ненаказуемо е само ако кажеш, че искаш да сваляш правителство, кмет или поне, че подкрепяш Бойко.. иначе не става работата..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Не знам какво става с този народ...

То бива бива вече, но става прекалено.

От къде на къде ще блокират централен булевард! От къде на къде ще се нахвърлят на хората и колите им без причина!

 

Ами като не признахме Хизбула за "официален" извършител на атентата... все по-странни неща ще почнат да ни се случват. И то няма да са добри.

Скоро едни "братя" ще им се втълпи че "имат" право на собствена държава в рамките на югоизточна България и ще заграбят "Морето"... Тогава поне ще е вярно че "София Е България". :icon_crying:

 

И те такива мрачни мисли ме навяват, все "Извън темата"... :mad:

 

***Давам пълното право на който иска и може, да го изтрие това мое мнение от форума... :icon_blush:

Редактирано от Large
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами като не признахме Хизбула за "официален" извършител на атентата... все по-странни неща ще почнат да ни се случват. И то няма да са добри.

Скоро едни "братя" ще им се втълпи че "имат" право на собствена държава в рамките на югоизточна България и ще заграбят "Морето"... Тогава поне ще е вярно че "София Е България". :icon_crying:

 

И те такива мрачни мисли ме навяват, все "Извън темата"... :mad:

 

***Давам пълното право на който иска и може, да го изтрие това мое мнение от форума... :icon_blush:

 

А североизточна(делиормана) къде я забрави? Не искам да го казвам,но е истина-наистина България не е София,в страната ситуацията е коренно различна.Най-добре софиянци да се застоят по родните си места за месец-два и като се приберат в тая София,пак да се замислят над това,което са видели. Хубаво е да има млади и будни люде,но май им убягва общия изглед на ситуацията и това,че честни няма,има само хора които под натиск и страх,могат да заработят за България и нейното бъдеще.За съжаление толкова много се е изродила нашата психика,че безкористно вече не правим добро никому.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.За съжаление толкова много се е изродила нашата психика,че безкористно вече не правим добро никому.

 

 

Винаги,когато мога,без никакво очакване за отплата,правя добрини.Разкарвам възрастни хора,попитали ме къде е някакъв адрес.Последно преди 2-3 седмици,на бензиностанция чух една жена,която слезе от софийско тойота,да пита касиерката как да стигне до хотел ,,санкт петербург".Момичето обясняваше колко е далеч и трябва да пита постоянно.Е,аз се извиних,че се намесвам и предложих да я заведа до там.Само предупредих предварително,че всеки опит за заплащане ще ме обиди.Пред хотела й дадох само визитка,за да знае кого да споменава и ,,лек ден". Дано имам възможност да го правя и в бъдеще,защото това ми носи някакво удовлетворение! В този ред мисли,нещо се бави кампанията за дома за сираци ,,Българка" в Стара Загора

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...