Премини към съдържание

Kъде има камери и радари ???


Препоръчано мнение

Скоро разбрах,че имало случай ако превишиш скороста да те снимат камери по цариградското шосе и после си получаваш акта в общината :icon_crying: .На всичкото отгоре имало някви специялни патрули дето те снимали с камера от полицейски автомобил и после филма бил като доказателство за глобата за превишена скорост :D да се пазиме от превишена скорост :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 150
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

:icon_thumbup: Ами аз знам за такива радари на бул.Никола Вапцаров, пред Софияленд!Радарите са качени високо горе на стълбовете, точно два са(по един за в противоположната посока)!Ако се движите по Вапцаров в посока бул. Черни връх и Софияленд ви се пада отляво, погледнете високо горе на стълбовете(разделящи пътното платно) при първия светофар(направиха го за пешеходците, които влизат и излизат в Софияленд).Не съм сигурен кой от двата радара за коя посока е, но все пак е добре да се кара по-бавно ! След време съм чувал, че се получава нещо като "повиквателна" и нали се сещате какво съдържа режат те за превишена скорост и няма мърдане, защото те имат на запис :icon_censored:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, това са клетки на Глобул бре, какви ти радари ................ :D Лично съм ги проверявал............иначе ако бяха радари, едва ли куките щяха да седят пак там , на 100м. преди входа за телефонната централа и да дебнат с радар за превишена скорост......... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Питайте този дет са го снимали... :icon_blush: Тия камери по цариградко не работят (все още). Има няколко опела бели които снимат из София, една лада и един бус. Не може да се каже къде снимат, но видите ли бял опел който се движи бавно, прилича на полицейски но без надписи и като минете покрай него предната дясна част на челния джам е цялата заета - това е кола която снима.

 

Любими места са има долу на строителния, цариградско, пътя за летището, бул. българия и т.н. Затова аз вече не вдигам повече от 20км над ограничението на пътя по който се движа. Имайте предвид че антирадарите ги ловят....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък карам само с 150-160 :icon_doh: и пак не съм получвал,единствено само патрулки са ме спирали :icon_box:

май тея камери са още само приказки,да се надяваме де,че инвалида ми може и да получава честитки а пък аз да не знам :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Винаги има патрулки с радари около Враня и в двете посоки :icon_box:

На окловръстното на разширението на Бояна около бетоновия възел :icon_box:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...
  • Admin

Ето къде има камери в София :foto:

 

 

http://www.mitsubishibg.com/bigboss/s3a1.jpg

Ъгъла на ул. "Опълченска" и ул. "Стамболийски"

 

http://www.mitsubishibg.com/bigboss/s3a2.jpg

бул. "Сливница" и ул. "Хр.Ботев"

 

http://www.mitsubishibg.com/bigboss/s3a3.jpg

ж.к "Красна Поляна" ЖП Прелеза

 

http://www.mitsubishibg.com/bigboss/s3a.jpg

Хотел Хемус на бул. "Арсеналски" по посока басейн "Спартак"

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:good: :icon_thumbup: това ще ми е от полза...особенно след като преди 3 дни ми писаха актче за минаване на червено..и аз все още твърдя че беше жълто... :mad:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
:good:  :icon_thumbup:   това ще ми е от полза...особенно след като преди 3 дни ми писаха актче за минаване на червено..и аз все още твърдя че беше жълто...  :mad:

6129[/snapback]

 

Как стана? Разкажи малко повече. На мене ми написаха за ляв завой на Ялта преди няколко месеца акт. И аз твърдях, че съм минал на жълто, обаче катаджиите твърдяха, че съм минал на червено. Ходи обясявай после. Писах и възражение обаче едва ли ще помогне.

А да ви кажа днес видях и камерата на Орлов мост. Тези дни ще я снимам и ще я добавя при другите снимки :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами карам си по Витошка посока НДК,пресичам Солунска и след 15 - 20 метра изкача една "кука" ...за малко да го прегазя....бях с приятелката ми и тъкмо се целувахме :icon_angel: и "милиционера" ми вика как така смело минаваш на червено,аз викам беше си зелено и тъкмо се смени на жълто и аз минах :D ,което според мен си е разрешено....а той вика я виж всички коли са спрели....ако беше блъснал някой пешеходец или друг автомобил...аз му викам че най-много да бях блъснал него както така смело ми излезе на пътя в последния момент :icon_hmm: ..после се разправях с колегата му,които си стоеше в колата и си говореше с някаква жена,която пък си пиеше кафето на капака на патрулката им :icon_doh: ...иначе работят хората...опитах се да мина метър...ама нещяха да ми направят компромис.....и все още си твърдя че си беще жълто :mad: .....ама докато държявата е такава няма да има оправия...и да бях пуснал жалба все тая...пак аз щях да съм виновен....

другото с което се опитаха да се заядат..е че ми била много шумна колата,щял да ми я спре от движени....тя наистина сега е по-шумна ама това е от хубавите ни пътища....спуках си тръбата малко след катализатора когато минавах през едни релси..имаше една дупка на пътя,трябва да литнеш за да я избегнеш...сега съм като от WRC :D чувам се от далеко...но не мисля да го оправям..поне за сега...така поне пешеходците ме чуват от далеко и не пресичат пред мен :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Твоята била шумна... :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical:

щото не си чул моята... :D

За камерите :icon_clap: на Биг Боса!

:icon_thumbup:

Ще ги имам в предвид! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От тук

 

Най-малко 10 автомобила преминават на червен светофар ежечасно на едно от най-оживените софийски кръстовища - това е установено от апаратурата, поставена на това кръстовище от КАТ и Комисията по безопасността на движението към Министерски съвет.

 

Апаратурата, която следи за спазването на правилата за движение, е установила 600 нарушения за 48 часа.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

В USA отдавна имат този проблем с камерите и някой смятат че нарочно времето на светене на жълто е намалено за да хващат повече минаващи на червено и т.н. - има доста дълга статия по въпроса, а това е противомярката - спрей за отразяване на светлината при снимане от камерата

http://www.phantomplate.com/lbw/lo_photoblocker.htm

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Колеги, ТУК може да видите къде днес има коли-радари на КАТ! (информацията се обновява ежедневно)

 

Кликнете от ляво на "Бюлетин" и после най-отгоре на "Контрол на пътното движение в съотвествие със ЗДП - за скорост с радар."

 

Мисля, че ще е полезно и ще намалим гобите!

 

DJ-ка, това мнение е специално за теб! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...